Go to ...
TEB Marifetli Hesap’ta Birikimleriniz Hoşgeldin Faizi ile Büyüsün


TEB Marifetli Hesap Hoşgeldin Faizi- Birikim bir insanın geleceği demektir. Bundan dolayı da insanlar çok farklı yollar ile birikimlerini yapmaya çalışıyorlar. Örneğin ev alıp satan olduğu gibi, borsada birikimlerini değerlendirenlerde oluyor. Yada para biriktirip değerlendirenlerde. Ülkemizde çok fazla yastık altı biriktirilen paralar var. Bankalarda bu paraları gün yüzüne çıkarmak ve ekonomiyi canlandırabilmek adına hoşgeldin faizleri uygulayarak, sizleri şubelerine davet ediyorlar.

TEB MARİFETLİ HESAP GENEL AÇIKLAMA

Bu sıralar bankalar bir birinden güzel hoş geldin faizi kampanyaları düzenliyor. Tabi iş birazda rekabete dönüştü. Bizler de bu site üzerinden sizlere bankaların sunmuş olduğu hoşgeldin faizi haberlerini sunarak en doğru olanı seçmenize yardımcı oluyoruz. Bugün de sizlere TEB Marifetli Hesap Hoşgeldin Faizi konulu yazıyı sunmaya çalışacağız. TEB sizlere ne sunuyor? ne vadediyor? Sizlerde merak ediyorsanız, haydi hep beraberce tüm detayları ve özellikleri inceleyelim.

TEB MARİFETLİ HESAP ÖZELLİKLERİ

Marifetli hesap sizlere bir çok imkan ve fırsat sunuyor. Dilediğiniz zaman para yatırıp, çekebilirsiniz. Hesabınızdaki paranızda gecelik olarak faizini alır. Bunun dışında Havale ve EFT işlemlerinizi de ücret ödemeden gerçekleştirme imkanına kavuşursunuz. Bunun dışında ben diğer bankalar arasında 60 gün yani 2 ay boyunca hoş geldin faizi görmüştüm ama TEB sizlere marifetli hesap ile 3 ay boyunca hoş geldin faizi imkanı sunuyor.

Sizlere sunulan faiz oranı ise %11,25 belirlenmiştir. 3 Ayın sonında alacağınız karma paketler ile de yüksek faiz alma imkanını yakalayabilirsiniz. Tabi karma paketlere yazımızın sonunda değinmeye çalışacağız. İlk önce marifet hesap detaylarına ve söylemediğimiz hususlara bakalım.

TEB MARİFETLİ HESAP DETAYLARI

Bu hesap günlük vadeli olarak iş yar. Ama aynı zamanda da para çekmenize ve yatırmanıza da olanak tanır. Dilerseniz sıfır bakiye ile de hesabınızı açabilirsiniz. Ama değer kazanması ve faiz işlemesi için en az 2.000 TL, Bin Dolar, Bin Euro gibi bir birikiminizin olması gerekiyor. Anlayacağınız TL hesabı açabileceğiniz gibi Döviz hesabı da açtırabilirsiniz. Ayrıca açacağınız farklı döviz cinslerindeki hesaplarınızdan da ayrı ayrı hoşgeldin faizinden yararlanırsınız.

Tanışma faizinden yararlanmak isteyenler en fazla 100.000 TL, 50.000 Dolar veya 50.000 Euro olarak para yatırmanız gerekiyor. Bu arada 2 defa ayrı ayrı TL hesabı açayım yada 3 tane Dolar hesabı açayım derseniz yalnızca birinden hoşgeldin faizinden yararlanırsınız. Yani her döviz cinsinden yalnızca bir defa yararlanabiliyorsunuz. Gece 05.00 ile 06.00 arası saatleri hariç istediğiniz zaman para yatırıp çekebilirsiniz.

Çalışma günlerinde hesaba para yatırdığınız da saat 17.00’da önce gerçekleşmisse o gün, 17.00’dan önce yatırıldıysa ertesi gün değerlendirilmektedir. Bunun dışında Marifet hesabı haricinde ek hesabında bir miktar para bulunduranlar, 3 ayın sonunda bulundurdukları para gün sayısı kadarda ek faiz alırlar.

TEB MARİFETLİ HESAP FAİZ ORANLARI

2.000 TL ile 49.999 TL arasında para yatırırsanız ilk 3 ay hoşgeldin faizi olarak %11,25 rakamı belirlenmiştir. 3 Aydan sonra %8 rakamına düşecektir. Ek faiz için vadesiz hesabında 1.500 TL tutanlar %0,25 oranında ekstradan faiz alır.

50.000 TL ile 100.000 TL arasında para yatırırsanız ilk 3 ay hoşgeldin faizi olarak %11,25 rakamı belirlenmiştir. 3 Aydan sonra %8,5 rakamına düşecektir. Ek faiz için vadesiz hesabında 2.500 TL tutanlar %0,25 oranında ekstradan faiz alır.

KARMA PAKETLER İLE YÜKSEK FAİZ

Karma paketlerden herhangi birini alarak, 3 aylık hoşgeldin faizinden sonra faiz oranınızı ve hizmetlerinizi daha da artırabilirsiniz. Toplam 3 adet karma paket bulunuyor. Bunlar;

  • Marifetli TL Ek Faiz Paketi İçeriği: TEB Banka kartınızın olması ve Bir adet otomatik fatura ödemesi yapmanız gerekir. Bunun karşılığında da %0,50 oranında ek faiz alırsınız.
  • Marifetli TL Fon ve Kredi Kartı Ek Faiz Paketi: Kredi kartınızın olması gerekir. Ayrıca 750 adet TEB A.Ş. Kısa vadeli tahvil ve bono ile %0,50 ek faiz oranı alırsınız.
  • Marifetli TL Fon ve Otomatik Fatura: 750 adet TEB A.Ş. Kısa vadeli tahvil ve bono ve 2 adet otomatik ödeme talimatına karşı %0,50 ek faiz oranı alırsınız.

 

Saygıdeğer okurlarımız, gördüğünüz gibi özel ve bol özellikli bir birikim hesabı gerçekleştirilmiş. Bizlerde bu bilgileri haberleştirerek olduğu gibi sizlere aktarmaya çalıştık. Lakin son karar vericiler elbetteki sizlersiniz. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk.

Fibabanka Kiraz Hesap ile %11,75 Hoşgeldin Faizi

Akbank Direkt Serbest Hesap %11 tanışma faizi

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin