Go to ...
TEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi


TEB Kredi Kartı Borç Kredisi- Yılın transferi TEB’den. Yine Mükemmel yine özel bir tanıtım yazısı ile karşınızdayız. Kredi kartları bizler için inanılmaz derecede özel harcama araçlarından olsa gerek ki cebimizde en az 2-3 tane taşıyoruz. Kredi kartları en zor anlarımızda yardımımıza koşan bir can kurtaran olsa da yanlış ve bilinçsizce kullanımı nedeniyle de çoğu zaman başımızı derde koyar. Bir bakarız ki hesap ekstresine almış başını gidiyor.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Gelen kredi kartını öderim derken bir sonraki ay bakarız bir diğer kredi kartı borcumuzda almış başını gidiyor. Daha sonra yeni biri ve yeni biri. İşte böyle durumda her geçen gün bataklığa giderek daha da fazla batarsınız. Doğal olarak de bataklıkta çırpınırken ah bir tutunacak dal olsa da kurtulsam dersiniz. İşte o tutunacak dalı TEB sizlere uzatıyor. Kredi Bugün sizler için TEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

TEB kredi kartı borçlarınızdan kurtulmanız için özel ve güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Sizlerde Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada birleştirerek rahatlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. TEB kredi kartı borçlarınız kendi bünyesinde topluyor. Bu sayede de tek bankaya tek bir gün ufak ödemeler ile kredi kartı borçlarınızı bitirebiliyorsunuz. Taksit seçenekleri ve uygun faiz oranı ile dikkatleri üstünde topluyor.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ BAŞVURUSU

Sizlerde borç transfer işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız CEPTETEB internet şubesi üzerinden kart işlemleri menüsüne giriyorsunuz. Oradan da Borç Transfer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında TEB telefon şubesini arayarak da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ben teknolojiden çok anlamam yüz yüze görüşüp işimi hallederim diyorsanız da TEB şubelerine de uğrayabilirsiniz.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ AYRINTILARI

Borç transfer kredisinin en düşük limiti 250 liradır. En yüksek limiti ise 10 bin liradır. Dolayısıyla bu limitler çerçevesinde borç transfer kredisi çekebiliyorsunuz. TEB borç transfer kredisinin faiz oranı ise %1,49 dur. Arzu ederseniz kredi kartlarınızın tüm borcunu transfer edebileceğiniz gibi, sadece bir bölümünü de transfer edebilirsiniz. Ayrıca erken ödenen bakiyeye göre de faiz indirimi yansıtılıyor. Bu kredi taksit nakit avans kredisidir.

TEB Borç Transfer kredisi de doğal olarak taksitli nakit avans hüküm ve şartlarına göre değerlendirilmektedir. Lakin bu kredide dikkat etmeniz gereken bir durum vardır. Borç trasnfer kredisi esasen Kara Listeye düşmemeniz için son çaredir. Dolayısıyla da bir yıl içerisinde 3 defa kredi kartınızın asgarisini ödemezseniz bu krediden yararlanamıyorsunuz. Bu duruma dikkat edin ve birazda ön görüşlü olun. Kredi kartları sizin için büyük bir yük oluyorsa hemen borç transfer kredisini düşünün.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • 500 TL Transfer Tutarını 6 Ay Vade ve %1,49 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 89 TL ve Toplamda Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise 534 TL dir.
 • 500 TL Transfer Tutarını 9 Ay Vade ve %1,49 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 61 TL ve Toplamda Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise 549 TL dir.
 • 1.000 TL Transfer Tutarını 6 Ay Vade ve %1,49 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 177,5 TL ve Toplamda Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise 1.065 TL dir.
 • 1.000 TL Transfer Tutarını 9 Ay Vade ve %1,49 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 121,5 TL ve Toplamda Geri Ödenecek Kredi Tutarı ise 1.093,5 TL dir.

 

TEB Borç transfer kredisi hakkında detaylı bir bilgi sizlere sunduğumuzu düşünüyorum. Sizlerde kredi kartı borçları ile boğuşuyorsanız, daha fazla zorlanmayın ve bir TEB şubesine uğrayın. Böylece bu yazımızda bitmiş oldu. yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle. Hoş Kalın, Hoşça kalın…

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Etiketler:, , ,

4 Responses “TEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi”

 1. Aysun karabağ
  30 Mart 2018, 22:39

  Borc kapama kredisi istiyorum cok zordayim

 2. senel karacoban
  15 Mart 2018, 11:38

  Bakara borcum var çıraklık borç kapama kredisi almak istiyorum

 3. MEMET DÜZCÜ
  27 Şubat 2018, 12:56

  Borc kapama krdei almak istiyorum

 4. Şeref
  27 Kasım 2017, 12:12

  Borc kapama krdei almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin