Go to ...
TEB Konut Kredisi Ürünleri


Konut Kredisi, teb konut kredisi faiz oranı – oranları: Yine mükemmel bir yazı ile karşınızdayız. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söylememiz gerekiyor. Yapılan bir araştırmaya göre çalışanların %90’ı ev sahibi olmak istiyor. Dünyanın bin türlü hali var. Gençliğin verdiği güç ile de çalışıp bir şeyler yapmak istiyorlar. Bunda da haksız sayılmazlar. İşsiz kalınsa dahi hiç olmazsa başınızı sokabileceğiniz bir eviniz varsa sizden iyisi yok.

TEB KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ GENEL BİLGİ

Karı koca canla başla çalışıyorsunuz. Kendinizce de biraz bir birikim yaptınız ama bu birikimle ev alamıyorsunuz. Dolayısla sizlerde herkesin yaptığı gibi ev kredisi çekmeye karar veriyorsunuz ama hangi bankadan hangi konut kredisini çekmek daha da olacak? bunu bilemiyorsunuz. Bizlerde bu ihtiyacınıza bir alternatif oluşturması adına TEB konut kredisi ürünlerini sizlere tanıtmaya çalışacağız. Sizlerde kendinize en uygun olan konut kredisi üzerinde yoğunlaşabileceksiniz.

TEB KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ

TEB Konut Kredisi’nde faiz oranı ,90’a düşürdü. 60 ay kadar olan vadelerde %0,90, 61-120 arası vadelerde konut kredinizi %0,95 faiz oranı ile TEB’den kullanın, siz de hayalinizdeki eve kavuşun. TEB Konut Kredisi’nin sunduğu uzun vade, düşük taksit seçenekleri ile kira öder gibi ev ve sahibi olabilir, hayallerinizdeki yere kolayca kavuşabilirsiniz. Gerekli belgeleriniz ile TEB şubelerine uğrayarak konut kredilerinden size en uygun olanını kullanabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz şimdide tüm konut kredileri hakkında bilgilendirmelerde bulunalım.

TEB HER ŞEY DAHİL KONUT KREDİSİ

Kredi kullanımı esnasında doğacak tüm masraf ve yasal vergi tutarlarını da aynı konut kredisi içinde kredilendirebilir ve tüm masraflarınızı uzun vadede rahatça ödeyebilirsiniz. Ekspertiz ücreti, ipotek masrafı, DASK, konut sigortası, ferdi kaza sigortası masrafları size yük olmasın diye Her şey Dahil Konut Kredisi TEB’de.

TEB AL KİRALA KONUT KREDİSİ

TEB al kirala konut kredisi ile Uygun faiz, uzun vade avantajı ile istediğiniz evin sahibi olun. Evinizi kiraya verin, getirisi ile kredinizi rahatça ödeyin. Hem yatırım sahibi olun hem de kira geliri elde edin diye Al-Kirala Konut Kredisi TEB’de sizleri bekliyor.

TEB ESNEK KADEMELİ KONUT KREDİSİ

Harcamalarınıza göre ödeme planınızı belirleyebileceğiniz Esnek Kademeli Konut Kredisi TEB’de. Ödeme tutarlarınızı kendiniz belirleyin, sıkıntı çekmeyin. Diğer harcamalarınız için ev sahibi olmayı ertelemeyin diye Esnek Kademeli Konut Kredisi, uygun faiz, uzun vade avantajları ile TEB’de.

TEB %100 KONUT KREDİSİ

İstediğiniz ev için peşinat tutarınız yok ise veya peşinat tutarınızı farklı bir yatırım aracında değerlendiriyorsanız  %100 Konut Kredisi tam size göre. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi veriliyor. Kalan %25’lik kısım için ise  nakit karşılık ya da  size ait ikinci bir gayrimenkul ipoteği ile krediniz %100’e tamamlanıyor. Böylece ihtiyacınız olan tüm kredi tutarını uygun faiz ve uzun vade avantajı ile alıyor ve evinize sıkıntıya girmeden kavuşuyorsunuz.

TEB ANAPARA ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ

Konut kredinizi hemen alın, anapara ödemenize dilerseniz 36 ay sonra başlayın. İlk taksitlerinizde öncelikle faiz yükünüzü azaltın, anapara ödemenize sonra başlayın diye Anapara Konut Kredisi TEB’de. Anapara Ertelemeli Konut Kredisi ile 36 aya kadar konut kredinizin sadece faizini ödeyebilirsiniz. Sadece faiz ödenen bu dönemden sonra başlayan kredi taksitleriniz, anapara ertelemesi yapılmayan ödeme planı ile aynı olacaktır.

TEB DÖNEM ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ

Konut kredinizi, gelirinize göre 2 veya 3 ayda bir ödemeli olarak taksitlendirebilirsiniz. Her ay kredi taksidi ödemeden diğer harcamalarınızı da rahatça gerçekleştirin diye Dönem Ödemeli Konut Kredisi TEB’de. Kredi taksitlerinizi 2 veya 3 ayda bir ödemeli olarak belirleyebilirsiniz. Dönem faiziniz, ödeme yapacağınız dönem periyodu ve faiz oranı baz alınarak hesaplanır ve oluşan bu faiz ile dönemlik taksit tutarlarınız hesaplanır.

TEB KADEMELİ AZALTAN KONUT KREDİSİ

Gelecekteki gelir ve giderlerinizi öngörerek kredi taksitlerinizin azalmasını istiyorsanız, TEB Kademeli Azalan Konut Kredisi size göre. Kredi taksitlerinizi ileri ki vadelerde kademeli olarak azaltmak istiyorsanız, TEB Kademeli Azalan Konut Kredisi kullanabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi sabit tutarlar ile ödemeye başladıktan belirli bir süre sonra, daha düşük tutarlı taksit ödemeye başlayabilir, taksit azaltmayı belirli periyotlarla ve oranlarla sürdürebilirsiniz.

TEB KADEMELİ ARTAN KONUT KREDİSİ

Konut kredinizin geri ödemesine düşük taksit tutarları ile başlayın, gelir artışınıza göre taksit tutarlarınızı da arttırın. Gelecekteki gelir artışınıza istinaden kredi taksitlerinizi arttırabilmeniz için Kademeli Artan Konut Kredisi TEB’de. Kredi taksitlerinize düşük ödemeler ile başlamak ve ileri ki dönemlerde kademeli olarak arttırmak istiyorsanız, TEB Kademeli Artan Konut Kredisi kullanabilirsiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, gelirinizdeki artışa göre, belirli periyotlarla ve oranlarla, örneğin 6 veya 12 ayda bir olarak artırabilirsiniz.

TEB İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ

Konut kredinizi kullanırken belirli bir miktarı peşin olarak ödeyip, taksitlerinizin düşük tutarlı olması için İndirimli Konut Kredisi TEB’de. Birikmiş paramı baştan ödesem, TEB Konut Kredisi’ni indirimli kullansam, aylık ödemelerim azalsa, rahat rahat ev sahibi olsam diyorsanız; İndirimli Konut Kredisi TEB’de. Birikmiş paranız ile kredi tutarınızın %1 ile %5’i arasındaki tutarı en başta peşin olarak ödeyin, kredi faiz oranınızda indirim sağlayın. İndirimli Konut Kredisi ile düşük taksit ödeyerek kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

TEB ARA ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ

İkramiye aldığınızda veya gelirinizde artış olduğunda, kredinizin bir kısmını kapatıp, ödemelerinizi azaltabilmeniz için Ara Ödemeli Konut Kredisi TEB’de. Kredi vadeniz boyunca, istediğiniz aylarda ve istediğiniz tutarda ara ödeme yapabilirsiniz. Ara ödeme yaptığınız zaman, kredinizin geri kalan tutarı, geri kalan aylara eşit olarak dağılır.

TEB MOLALI KONUT KREDİSİ

Düzenli olarak gerçekleştireceğiniz kredi geri ödemelerinize, her sene dilediğiniz 2 ay boyunca ara verebilirsiniz. Konut kredisi ödemelerinize, gecikme faizi olmadan yılda 2 defa ara vererek diğer ihtiyaçlarınıza da para ayırabilmeniz için Molalı Konut Kredisi TEB’de.

TEB KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLA

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin