Go to ...
Şubesiz Kredi Veren Bankalar İle Paran Anında Hesabında


Şubesiz Kredi Veren Bankalar, şubeye gitmeden kolay kredi veren bankalar- Gün geçtikçe bankaya dolayısıyla da krediye olan bağımlılığımız artıyor. Kredi gerçekten de hayatımızı düzene sokuyor. Bizleri hem mal, hem mülk hemde iş sahibi yapıyor. Bir arkadaşımıza düğün yapacağım 50 bin lira verebilir misin? diye sorsak herhalde ilişkisini keser bizlerle. Kimse kimseye borç vermiyor hali vakti yerinde olmasına rağmen. Doğal olarak da bankalar en iyi dostumuz haline geliyor.

ŞUBESİZ KREDİ VEREN BANKALAR GENEL AÇIKLAMA

Maddi açıdan başımız sıkıştığında hemen yardımımıza koşan yerler bankalar oluyor. Tartışılmaz gerçek bu. Hal böyle olunca da kredi hayatımızda çok büyük bir yer kaplıyor ama daha önce kredi başvurusunda bulunanlar bu sürecin nasıl sancılı geçtiğini bilirler. Hem zaman kaybı, hem iş kaybı hemde bürokratik işlemler. Yok şu belgen eksik onu getir, yok bu belgen eksik onu tamamla. Yok onay durumunda yarına kaldı vs. Artık kimse bunlarla uğraşmak istemiyor.

ŞUBESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Kolay kredi başvurusu ve şubeye gitmeden kredi hesabına yatsın istiyor. Dolayısıyla bu tip arayışlara yöneliyorlar. Bizlerde bu sıkıntılı durumunuzu bildiğimizden bu yazımızda Şubesiz Kredi Veren Bankalar konusuna değinmeye karar verdik. Yazımızın devamında bankaları ve kampanyalarını sizler için teker teker sıralamayı düşünüyoruz. Bu sayede sizlerde bankaya gitmeden kredinin hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

Yalnız bu bankaların müşterilerine özel olarak kampanya geliştirdiklerini de belirtelim. Zaten banka müşterisi ve hesabı var. Bankada her türlü bilgisi var. Düzenli geliri var ve kredi notu da iyi. Haydi bakalım ilk bankadan başlayalım yazımıza.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ İLE 7/24 KEDİN HESABINDA

Qnb Finansbank müşterileri bu kampanyadan faydalanabiliyorlar. cumartesi veya pazar ne zaman krediye ihtiyacınız olduğunda başvuruda bulunabiliyor ve kredinin hesabınıza yatmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu krediye internet şubeden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Faiz oranı kredi skoruna göre belirleniyor ama en düşük faiz oranı %1,16’dır. Kredi vadesini ise 48 aya kadar yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden başvurursunuz ve onay aldıktan sonra paranız hemen hesabınıza geçer.

BANK POZİTİF İLE PARAN İSTEDİĞİN HESAPTA

Bank pozitif 4 dakikada kredi başvurusu imkanı tanıyor. 50 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Banka müşterisi iseniz krediyi alabilmeniz daha da çabuk oluyor. Ama banka müşterisi değilseniz de kılınızı kıpırdatmadan banka görevlilerinin sizi ziyarete gelmesini bekliyorsunuz. İmzanızı alıyorlar ve kredi veriyorlar.

ENPARA.COM İLE HIZLI KREDİ

30 Bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Şubesiz elektronik bankacılık olarak karşımıza çıkan enpara.com çok basit ve kolay kredi başvurusu imkanı sunuyor. 20 bin lira mı lazım ekranda tüm vadelerde ne kadar ödersiniz görüp karşılaştırabiliyorsunuz. En uygununu seçiyorsunuz. Başvurunuzu 2 dakikada yapıyorsunuz. Kredi onayı da 5 dakika içerisinde geliyor. Kredi onayınız geldiği anda paranızda hesabınıza yatıyor.

KREDİM AKBAK İLE ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ

Akbank müşterileri şubeye gitmeden 20 bin liraya kadar kredi başvurusunu internet üzerinden gerçekleştirebiliyor. Yaşnız burada onay biraz geç oluyor. Geç dediğimde öyle bir hafta kadar falan değil. 24 saat içerisinde krediniz onaylanıyor. Tabi risk ve istihbarat raporunuz olumluysa. Krediniz de hesabınıza yatıyor. Sizlerde akbank müşterisi iseniz bu krediden yararlanabilirsiniz. Faiz oranı ise %1,14’dür.

GARANTİ BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Bu kredi kampanyasına herkes başvuruda bulunabiliyor ama garanti müşterilerinin bankaya gitmesini gerektirecek bir durum olmuyor genelde. Garanti internet şubesinden kredi başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Başvurunuz onaylanırsa anında hesabınıza yatıyor. BU arada garanti cep şubeden yada garanti internetten başvurunuzu gerçekleştirirseniz alabileceğiniz kredi tutarı 25 bin liradır. Faiz oranı da %1,14’den başlıyor. 48 Ay vade imkanı da var.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ KAMPANYASI

Aktif bank müşterileri 5 daikada kredilerini hesaplarına aktarabiliyorlar. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapılıyor. Onay bekleniyor. Onay alındıktan sonra krediniz hesabınıza yatıyor. Faiz oranı %1,79 olarak belirlenmiş. Bu kredide de 48 ay vade yapılıyor. Faiz oranı yüksek olmasına karşın kolay alınabilen bir kredi türüdür. Sigorta yaptırma zorunluluğunuz yoktur. En falz 25 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Eğer yeni müşteriyseniz de 10 içerisinde bu krediyi alabiliyorsunuz. Tabi ki de şubeye gitmeden evinizden

QNB FİNANSBANK EK HESAP AÇTIRARAK KREDİ ALMA YOLU

Arkadaşlar bu yolu pek kimse bilmiyor. Ama kesin kredi veriliyor. Lakin faiz oranı biraz daha yüksek oluyor. Kredi notuna ve gelir belgesine çok takılmıyorlar. Tabi istihbaratınız da ciddi bir sorun yoksa. Telefondan müşteri hizmetlerini arıyorsunuz. Ek hesap açtırıp krediden yararlanmak istediğinizi söylüyorsunuz. Ek hesap açtırmak için ek bir para ödemiyorsunuz. Sadece başınız sıkıştığında acil başvurabileceğiniz 2 -3 bin lira arası bir para tanımlıyorlar.

Bu parayı da günlük alıp faiziyle ödeyebiliyorsunuz. Çekmeseniz hiç bir ley ödemiyorsunuz. Ayrıca size birde kredi tanımlıyorlar. Kredi limiti müşteri limitine göre belirleniyor. Kimine 30 bin lira, kimine 15 bin lira. 48 Aya kadar da vade yapıyorsunuz. Sonrasında da anında hesabınıza yatıyor. Ne imza nede başka bir şey.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ?

Odeabank ile Nakit hazır krediye anında sahip olabiliyorsunuz. Başvurunuzu internetten veya SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde hesabınıza yatar. Kılınızı bile kıpırdatmazsınız. 10 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Faiz oranı %1,29 dan başlıyor. Kredi notu faiz oranını da belirliyor. En yüksek faiz oranı ise %1,79’dur. 48 aya kadar taksit yapabilme imanınızda var.

Sevgili dostlarımız, biraz uzun soluklu bir yazı oldu ama, artık insanlar bankalarla uğraşmak istemiyorlar. Oturdukları yerden kredi başvurularını yapıp krediyi hesaplarına aktarmak istiyorlar. Fİndeks sayesinde de insanların istihbarat raporuna ulaşan bankalar da anında kredi verebiliyorlar. Devir artık bunu gerektiriyor. İddia ediyoruz ki böylesi geniş ve kapsamlı bir yazı  başka bir yerde bulamazsınız. Bankaları teker teker araştırarak doğru bilgileri sizlere sunmak istedik.

LÜTFEN BU YAZIYI ESNAF, İŞÇİ VE ÇİFTÇİ TÜM ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞIR MISINIZ?

Kredi Başvurusunda Kredi Notum 0 Sıfır Çıktı Ne Demek?

Kimliğim Çalındı Adıma Çekilmiş Kredi Var Mı?

Konut kredisi Borç Transfer İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin