Go to ...
Sende Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşı Sende 300 Lira Para Puanı Kap


Yapı Kredi Bankası emekli maaşını taşıyanlara 300 lira para puan hediye ediyor- Tüm emekli vatandaşlarımızı ilgilendiren çok özel bir haber ile karşınızdayız. Şimdiye kadar maaşımız için çalışıp durdunuz. Bundan sonra da artık devletimiz sizlere emekli maaşınızı verecek ve veriyor da. çalışmanıza da gerek yok. Yaşamımızı sürdürebilmek adına aylık gelir yani maaş çok önemlidir. Emekli olundu diye yaşamdan da emekli olunmuyor. İş maaş ve para oldu mu  daha da dikkat çekici oluyor.

BANKALAR EMEKLİ MAAŞINIZI VERMEK İSTİYOR

Emekli olan vatandaş sayısı çok fazla olunca maaş tutarları da haliyle çok büyük bir sayıya tekabül ediyor. On bin emeklinin maaşlarını bir gün geç çekmesi bile bankaya çok çok büyük bir rakam kazandıracaktır. Tabi bu işin bir boyutu. Birde diğer boyutu var. O da sizin birikimlerinizi değerlendirmektir. Bir çok kişi yastık altı altın biriktiriyor. Yada başka bankalarda yüklü tutarlarda hesapları oluyor. İşte bankaların maaş vermesindeki bir diğer amaç ise biriktirmiş olduğunuz paraları da çekmektir.

İYİ AMA BANKALARA MAAŞIMI TAŞIDIĞIMDA BENİM KARIM NE OLACAK Kİ?

Bankalar emekli maaşlarını alabilmek adına bir birleri ile rekabet halindedirler. Ülkemizde çok fazla olduğuna göre de çok fazla rekabet olduğu anlamına gelmektedir. Bir yerde rekabet varsa ve bir den çok alternatifiniz de varsa her zaman karşı çıkacak olan sizler olacaksınız. bankalar öncelikle maaşınızı getirmeniz karşılığında sizlere para puan hediye ederleri. kimisi nakit para verir. Ayrıca bir dürü de imkan sunarlar. İşte bunlar sizlerin elde edeceği karı oluyor.

YAPI KREDİ BANKASINDAN EMEKLİLERE BÜYÜK KAMPANYA 300 LİRA PARA PUAN

Emeklilerin maaşını çekmek isteyen bankalardan birisi de Yapı kredi dir. Kendine göre bir kampanya yapmış ve rağbet görmüşe benziyor. Çünkü bir çok emekli tarafından tercih ediliyor. Bu kampanyaya göre emekli maaşını yapı kredi bankasına taşıyan emeklilere 300 lira para puan hediye ediliyor. Bunun dışında ücretsiz acil medline sağlık hizmeti üyeliği de hediye ediliyor. Ayrıca da çok özel fırsatlar ile donatılmış bir emeklilik paketi de sunuluyor.

Bu pakete göre Yapı kredi bankası atm’lerinden günlük 3 bin lira çekme limiti imkanı sunuluyor. Normal de bu limit bin lira ile 1.500 lira arasındadır. Ama bu sayede emekli maaşınız için bankada sıra beklemeyecek ve atm den tek seferde alabileceksiniz. İnternet şubesinden, Atm’den, telefon bankacılığından ve mobil bankacılık aracılığı ile yapacağınız havalelerde de ücret ödemiyorsunuz. Bir diğer özelliği de ihtiyaç kredisine çok özel oranları ile ulaşabiliyorsunuz.

NASIL BAŞVURU YAPILMAKTADIR?

Başvurunuzu yapmak için size en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesine uğramanız gerekiyor. Burada yetkililere maaşınızı taşımak istediğinizi söylemeniz yeterli. Size bir form verecekler. Bu formu dolduracaksınız. ardından emekli maaşı hesabınız açılacak. Sonrasında da maaşınız taşınmış olacak. Maaşınız taşımak isteyenlerin Bağ-Kur emeklisi, SSK emeklisi veya Emekli Sandığı Emeklisi olması gerekiyor. Bunun dışında e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemi yapılabiliyor.

300 LİRA PARA PUAN DETAYLARI

300 lira para puan kampanyasından yararlanmak isteyen emeklilerin aylık en az 500 TL alması gerekiyor. 3 ayda bir ise en az 1500 lira maaşınızın yatması gerekiyor. Maaşını Yapı krediden alan veya taşıyan ve taahhütte bulunanlar bu kampanyadan yararlanıyorlar. Ayrıca kampanyadan yararlanma şartı olarak kredi kartınızın olması gerekiyor. Yada kartı veya esnek hesabınızın olması şart. Bu yerine getirmeniz gereken bir özellik.

Başvuru yaptıktan sonra 3 ay içerisinde maaşınızın yatması gerekiyor. Emekli maaşınız yattıktan sonraki bir ay içerisinde de 300 lira world para puan da kartınıza tanımlanıyor. Yalnız bu kampanya başvuru yapacak ilk 25 bin emekli için geçerli. Dolayısıyla birincisi elinizi çabuk tutmanız gerekiyor, ikincisi ise başvuru yapmadan görevlilerinden ayrıntılı bilgi almanız gerekiyor. Bu husus önemli yani. 36 ay boyunca bankadan maaş alacağınıza dair imza attığınızı unutmayın.

3 yıldan önce maaşınızı bankadan alırsanız, size verilen 300 lira geri tahsil edilecektir. Bunun dışında başvurular müşteri bazlı oluyor. Size kimisi kendi emekli maaşının haricinde ekstradan yetim dul aylığı da alabiliyor. Dolayısıyla da acaba 2 defa yararlanabilir miyim? sorusu soruluyor. Hemen bu sorunuzu cevaplandıralım. Deminde belirttiğim gibi müşteri bazlı olduğundan bir kişi bir den fazla emekli maaşına da sahip olsa sadece bir defa yararlanabiliyor.

Saygıdeğer emeklilerimiz, yapı kredinin sizler için sunduğu 300 lira para puan kampanyasını sizler için açıklamaya çalıştık. Kafanıza yatarsa sizlerde düşünebilirsiniz. Bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU YAZIMIZI TÜM EMEKLİLERİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER ADRESİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

e-devlet ile emekli maaşı sorgulama nasıl yapılır ?

2017 Vakıfbank Kamu Personeli ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Halkbank Emeklilere 286 TL Taksitli 10.000 TL Kredi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin