Go to ...
Şekerbank’dan %1,29 Faiz Oranlı Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi


Şekerbank emekli maaş müşterisi kredi kampanyası, şekerbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi – Emeklilik vakti de gelse ihtiyaçların ardı arkası kesilmiyor. Bu durumda da kredi doğal olarak gündeme geliyor. Hani belirli bir birikimi olan emekliler ihtiyaç ve gereksinimlerini buradan karşılarsa da, bu bütün emeklilerimizi düşündüğümüzde, herkesin durumu aynı değil. Para yok anlayacağın. Kız evlenecek ama çeyizi tam değil. Oğlan iş kuracak ama yeterli sermayesi yok. Yada hobi bahçesi yapacaksınız ama paranız yok.

ŞEKERBANK’DAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ FIRSATI

Tüm bu durumlarda ve daha fazlasında kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Emeklilerimiz de öyle. Kredi her ne kadar kaçınılmaz olasa da kimse bankalara fazladan para ödemek istemiyor. Avantajlı ve kredi almanın derdindeler. Şekerbank’da emeklilere özel bir kredi kampanyası yaptığını açıklamış. Bizlerde hemen inceleyelim dedik. Elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaşmak istiyoruz. Bu sayede elinizde emeklilere özel hazırlanmış bir kredi kampanyası olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve kredinin detaylarına inelim.

ŞEKERBANK EMEKLİ MAAŞI MÜŞTERİSİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Emekli maaşını şekerbank’dan alanlara yada şekerbank’a taşımak isteyenlere sunulan özel bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. İhtiyacınız ne olursa olsun krediniz şekerbank’da. Üstelik bu kredinin üst limiti de 50 bin lira. Bu tutara kadar kredi çekebilir ve bir çok ihtiyacınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ödeme noktasında kredi vadesi olarak bir çok tercihiniz oluyor. En düşük kredi vadesi 3 aydır. Aldığınız krediyi en uzun vade ile ödemek isterseniz de 48 ay devreye girecektir.

Bu kampanyanın en güzel yanlarından birisi, kredi tahsis ücretinin olmayışıdır. Kimse sizden kredi tahsis ücreti talep etmiyor. Faiz oranına değinelim birazda. Sizleri bekleyen faiz oranı %1,29’dur. Vadeniz ne olursa olsun faiz oranı değişmeyecektir ve sabittir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Bunu belirtmekte fayda var. Yalnız hayat sigortasına örnek hesaplamamız da yer vermeyeceğiz. Zira hayat sigortası hesaplanırken kredinin tutarının ve vadesinin yanı sıra sizin yaşınız ve cinsiyetiniz de etki edecektir.

EMEKLİ MAAŞI MÜŞTERİSİ KREDİ HESAPLAMASI (10 BİN LİRA İÇİN )

Emeklisiniz. Emekli maaşınızı da şekerbank’dan alıyorsunuz. Şimdide 10 bin lira ihtiyacınız oldu ve şekerbank’dan çekmeye karar verdiniz. Faiz oranı da fena değil ve %1,29. Geri ödeme yaparken çok zorlanmak istemediğinizde 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Peki aylık ne kadar ödeyeceksiniz. Gerekli hesaplamaları yaptığımız da kredi taksidiniz 296,77 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretinin olmadığını belirtmiştik. Genel toplamda ödenecek kredi tutarı da 14.244,96 TL dir.

Hayat sigortası dediğim gibi yaşa ve cinsiyetinize göre hesaplanacak. Aylık toplam maliyet oranı %1,7161 olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranına baktığımızda ise %20,5950 karşımıza çıkıyor. Sevgili emekli büyüklerimiz, şekerbank’ın sizlere sunmuş olduğu kredi kampanyası hakkında tüm detaylara değinmiş olduk. Detaylı bilgi ve başvuru için şekerbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin