Şekerbank Üreten Kart Tüm Esnaflara İyi Gelecek

Şekerbank Üreten Kart- Esnaflarımız bizlerin her şeyi. Bir ülkenin gelişiminde oldukça büyük bir yeri ve katkısı var. Gerek vergileri gerekse işçi istihdamı esnafları önemli bir konuma taşıyor. Ayrıca sıcak paranın döndüğü bir sektör. Tabi sıcak parayı kim istemez ki? Bundan dolayı da bankalar esnafları çekebilmek için farklı farklı özellik ve kampanyaları sizler için sunuyor. Bizlerde bu kampanya ve avantajları sizler için haberleştirerek işinize en yarayanını seçmenizi sağlıyoruz.

ŞEKERBANK ÜRETEN KART GENEL BİLGİ

Bugün sizler için Şekerbank üreten kart konusunu detaylandıracağız. Bir çok esnaf bu kartı kullanıyor. Hem kredi kartı hemde banka kartı özelliğini taşıyor. Sizlerde bu kart ile hayatınızı kolaylaştırabileceksiniz. Tam anlamıyla esnafların istek ve arzuları düşünülerek hazırlanıp tasarlanmış. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kredi kartının özelliklerini hep beraber inceleyelim.

ŞEKERBANK ÜRETEN KART DETAYLARI

Avrupa’da ve Türkiye’de bir ilk! Hem Business Kart hem Banka Kartı. Esnaf ve Küçük İşletmelerin Hayatını Kolaylaştıran ÜRETEN KART. Bankacılık işlemlerinizi tek platformda toplayan, hem business kart hem banka kartı özelliği taşıyan Üreten Kart Şekerbank’ta sizleri bekliyor. Kredi Kartı ve banka kartı özelliğini taşıyan, böylece ticari alışverişlerinizde ödeme yaparken esneklik sağlayan Üreten Kart ile siz de finansal ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

İşletmenizin finansal ihtiyaçlarını yönetmek için Üreten Kart’ın içeriğinde yer alan, birbirinden bağımsız limitlere sahip kart ve kredi ürünlerini kullanabilirsiniz. Bütün harcamalarınızı tek hesap özetinden takip edebilirsiniz. ATM’den taksitli ticari kredi kullandırım talebinde bulunabilirsiniz. POS cihazından ödeme yaparken banka kartı veya business kart limitlerinden herhangi birini seçerek şirket harcaması, temsil harcaması, mal veya hizmet alımı yapabilirsiniz. Düzenli mal aldığınız ana firma ile kapalı devre alışveriş yapabilirsiniz. Günlük finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, hızlı ve şubesiz kredi kullandırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRETEN KART HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR?

Business Kart: Şekerbank Business Kart ile seyahat, otel, akaryakıt, ofis malzemeleri vb. tüm şirket harcamalarınızı yapabilirsiniz. Yurtiçinde veya yurtdışında yapılacak şirket harcamalarınızda kullanılmak üzere şirketiniz adına yetkili çalışanlarınıza Üreten Kart talep edebilir, kartların limitlerini siz belirleyebilirsiniz. Yapılan harcamaları Üreten Kart ekstresi ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Banka Kartı: Banka Kartı özelliği ile ayrıca bir debit kart taşımanıza gerek kalmaz. Üreten Kart ile Vadesiz Hesabınıza ulaşabilir, tüm harcamalarınızı (fatura, vergi, kredi, ham madde, yarı-mamül, mal veya hizmet alımı için yapacağınız ödemeler vb.) bu hesaptan yapabilir, istediğinizde Şube’den veya ATM’den para yatırabilir veya hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Üreten Kredili Mevduat Hesabı: Vadesiz hesabınızda bakiye olmaması durumunda işleriniz aksamadan devam etsin, acil nakit ihtiyaçlarınız karşılanabilsin diye Üreten Kart’ınıza kredili mevduat hesabı tanımlatabilirsiniz. Teminat Mektubu ve Çek Karnesi Görüntüleme İşlemleri: Şekerbanda teminat mektubu ve/veya çek karnesi kullanıyorsanız ATM’lerden Üreten Kart’ınızla kullanım bilgilerine erişebilirsiniz.

Şeker Şirket Kart: Üreten Kart’ın ŞekerŞirket özelliği, geleceğin ticaret sistemini bugünden sizlere sunan, bankamız ve firmanız işbirliği sonucu, kısa vadede kazançlarınızı görebileceğiniz bir bankacılık hizmetidir. ŞekerŞirket özelliği, iş yaptığınız bayi, distribütör ya da toptancı firmalarla kullanabileceğiniz pratik, düşük maliyetli ve güvenli bir ödeme sistemi sunmaktadır. Üreten Kart’ın Şeker Şirket Kart özelliği sayesinde, tedarikçi firma ile yapılan anlaşma kapsamında 1 yıla kadar vade seçenekleri ve kapalı devre limitiniz ile mal veya hizmet satın alabilirsiniz. Tedarikçi firma ile olan bayi ilişkinizi Üreten Kart bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Üreten Taksitli Ticari Kredi: Üreten Kart’ın içinde yer alan Üreten Taksitli Ticari Kredi, sadece işletmeyi temsile yetkili kişilerin kullanacağı özel bir üründür.  Üreten Kart’ınıza tanımlanacak taksitli ticari kredi limiti kapsamında, ihtiyacınız olan kredi kullandırım talebinizi şubeye gitmeden, Şekerbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.  Talebiniz iş günleri mesai saatleri içerisinde değerlendirilip, onay veya red bilgisi SMS ile tarafınıza iletilmektedir. ATM’lerden günlük nakit çekme limiti, Üreten Kart müşterilerimiz için artırılmıştır.

Tek Ekstre Özelliği: Üreten Kart’la birlikte hesap özeti kalabalığı ve karmaşası son buluyor. Üreten Kart’ın size sunduğu tüm hizmetlere ilişkin aylık kullanım detaylarınızı tek bir hesap özeti üzerinden takip edebilirsiniz. Tek ekstre özelliği sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Diğer günler ödemelerinizi düşünerek vakit kaybetmezsiniz.

ŞEKERBANK ÜRETEN KART SMS NAKİT

Şekerbank Kredi Kartları ile ister nakit avans, ister Taksitli Nakit Avansınızı tek bir SMS ile hemen hesabınıza aktarın. Nakit ihtiyacınızı hemen karşılayın.  SMS Nakit Cepte için ; “NAKİT“ boşluk nakit çekilmek istenen tutar ve kartınızın son dört hanesini yazıp 1953‘e göndermeniz yeterli. Örnek “TNAKİT 1000 9 1234“ SMS ile Taksitli Nakit Avans kullanmak için ise TNAKIT bir boşluk, nakit çekilmek istenilen tutar taksit sayısı ve kartın son 4 hanesinin 1953’e gönderilmelidir.  Örnek “TNAKİT 1000 1234“

ŞEKERBANK ÜRETEN KART SGK ÖDEMELERİ

SGK ve Bağ-Kur primlerinizi Şekerbank kartlarınız ile ödemek artık çok kolay. Şekerbank kartlarınızla Sosyal Güvenlik Kurumu ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi artık kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 16 Şubat 2015 tarihi itibariyle şahıs veya firmalara ait tahakkuk eden SGK primlerinizi Şekerbank kredi kartlarınız ile min 1 TL olmak üzere %1,50 işlem ücreti (BSMV dahil) karşılığında SGK web sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.  Şekerbank ATM kartı ile yapılan ödemelerden işlem ücreti alınmamaktadır.

PEŞİN ALIŞVERİŞLERDE TAKSİTLENDİRME

Üreten Kart ile  artık peşin ödemek zorunda olduğunuz tüm alışverişlerinizi taksitlendiriyor. 300 TL ve üzeri tüm harcamalarınızı 2-12 arası taksitte ödeyebilmek için hesap kesim tarihinizden önce 0850 222 78 78’i arayabilir, İnternet veya Mobil Şubeden anında taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz. Tabi detaylı bilgiyi Şekerbank Şubelerinden alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.