Go to ...
Şekerbank SMS Kredi


Şekerbank sms kredi başvurusu, Şekerbank sms kredileri- Şekerbank sms ile kredi nasıl yapılır? sorusu hakiketten oldukça fazla sorgulanmaya başlandı. Sağda solda kulaktan dolma bilgiler yer alsa da işin doğrusu güncel bilgiler ile donanımlı ve kapsamlı bir yazının olmadığını gördük. Malumunuz teknolojiyi hayatımızın her aşamasında ve kademesinde görüyoruz. Artık mezuniyet belgemizi bile elektronik ortamda e-devlet sistemi sayesinde alabiliyoruz.

ŞEKERBANK SMS KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Demem o ki, bir kredi çekmek için saatlerinizi vermenize gerek yok. Bu zamanda telefonu olmayan kimse yoktur herhalde. Ufak bir sms ile ihtiyaç duyduğunuz kredi hemen hesabınıza yatıveriyor. Bankalarda artık teknolojinin imkan ve faydalarından yararlanıyor. Krediyi online olarak veya sms olarak sizlerin hizmetine sunuyor.Bugünde sizlere Şekerbank sms kredi başvurusu hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız başlayabiliriz.

ŞEKERBANK SMS KREDİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaç kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi boşluk TCKN yazın, 1953’e gönderin, başvuru sonucunuz anında cebinize gelsin. Bu kredinin maksimum tutarı 50.000 TL dir. Vade oranı ise en falz 48 ay ile sınırlıdır. Faiz oranı ise % 1,65 dir. Kredi tahsis ücreti kullandırılan kredinin binde 5’ini geçememektedir. Görüldüğü gibi ve rahat bir kredi türüdür.

Faiz oranı biraz yüksek olmasına karşın genelde herkese çıkmaktadır. Tabi kredi sicilinin ve istihbaratının temiz olması şartıyla. Şekerbank nüfus cüzdanı, ikametgah, gelir belgesi haricinde ek olarak belge talebinde de bulunma hakkına sahiptir. Dilerseniz şimdide örnek ödeme planını inceleyelim.

ŞEKERBANK SMS KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Kredi tutarını 48 ay vade ve %1,65 Aylık faiz oranı(ne) ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 324,69 TL dir. Alınacak Ücretler 52,5 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,2426, Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %26,9115 dir. Alınacak ücretler Kredi tahsis ücreti olarak hesaplanmıştır ve yıllık hayat sigortası ücreti dahil edilmemiştir. primleri kredi kullanan kişinin yaş, cinsiyet gibi özelliklerine göre değişmektedir.

KREDİ

Dilerseniz bu krediye online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten başvuru için BURAYI tıklayabilirsiniz. Ayrıca demin yukarıda da belirttiğim gibi SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi boşluk TCKN yazın, 1953’e göndere bilirsiniz.

Sevgili okurlarımız bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Kısa ve az sözler ile şekerbenk kredi başvurusunu sms ile nasıl yapabileceğinizi sizlere aktarmaya çalıştık. Öyle umuyorum ki istifadeli bir yazı oldu ve bir çok kimselerde bu yazıdan hakkıyla yararlanacaktır. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Turkcell ve Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

Masrafsız kredi veren bankalar

Kredi kartı taksitlendirme borç transfer kredisi

İş Yeri Açmak İçin Kredi Nereden Bulunur?

LÜTFEN BU ÖNEMLİ YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin