Şekerbank Hoşgeldin Faizli Gece Gündüz Hesabı

Şekerbank Gece Gündüz Hesabı- Artık bankaların bizlere sunduğu hizmetler isteklerimizi karşılamıyor. Bundan dolayı da sunulan hizmetler teker teker gözden geçirilmeye başlandı. Yıllar geçtikçe insanlarında isteklerinde çok farklılıklar oluyor. Örneğin artık kredi çekmek için bankada saatlerimizi harcamak istemiyoruz. Bundan dolayıda oturduğumuz yerden 2 dakikada kredi başvurumuz yapabiliyoruz. Görüntülü kredi başvuru sistemi bile gerçekleştirildi.

ŞEKERBANK GECE GÜNDÜZ HESABI GENEL AÇIKLAMA

Bankacılık hizmetleri o kadar çok yenilendi ki artı cebimizden kartımızı çıkarmadan bile para çekebiliyoruz. Aynı şekilde temassız hizmetleri de buna örnek olarak gösterilebilir. Tabi bu örnekler genel itibariyle teknoloji üzerine oldu ama tüm bankasal işlemlerde bir revize gerçekleşti. Örneğin paramız mevduatlı hesabımızda faiz alırken değerleniyordu ama acil nakit ihtiyaçlarımız da paraya dokunduğumuzda tüm faiz yanıp gidiyordu. uda çok can sıkıcı bir durumda.

Yok muydu şöyle hem faiz alınabilecek hemde istenildiği zaman para çekilecek bir hesap türü. Evet artık son zamanlar da bankalar bu sistem üzerinde yoğunlaşmış durumda. Bu bankalardan biride Şekerbank. Bugün sizlere Şekerbank Gece Gündüz Hesabından söz edeceğiz. Özellikleri nelerdir? Sizlere sunulan fırsatlar ve imkanlar nelerdir? bunları cevaplandırmaya çalışacağız. Dilerseniz başlayalım.

ŞEKERBANK GECE GÜNDÜZ HESABI ÖZELLİKLERİ

Şekerbank ile oldukça güzel bir ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman para çekebiliyor, istediğiniz zamanda para yatırabiliyorsunuz. Bu durumda da vadeniz hiç bozulmuyor ve paranız değer kazanmaya devam ediyor. Yani hem vadeli hesap hemde vadesiz hesabın sentezinden oluşturulmuş. Vadesiz hesapta nasıl ki dilediğiniz zaman para çekebiliyorsanız bunda da aynı şey geçerli. Vadeli hesapta da paranız faiz ile değerleniyorduya bu hesapta da aynı şey geçerli.

En güzel yanı da hoş geldin faizi. İlk hesap açtığınız zaman hoş geldin faizi sizi hemen karşılıyor. Tüm bankacılık iş ve işlemlerinizi de yine bu hesabınızdan yönetip, yönlendirebilirsiniz. Havale ve işlemlerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ve kredi ödemelerinizde bu hesap üzerinden ödenebilmektedir.

ŞEKERBANK GECE GÜNDÜZ HESABI DETAYLARI

Günlük vadeli bir mevduat hesabı olduğunu söyleyelim. Bankada daha önce vadeli hesabı olmayan kişiler bu hesabı açtırabiliyorlar. Bu hesapta kullanılabilecek para birimi TL dir. Ayrıca bir kişi yalnızca bir hesap açtırabiliyor. Hesap açıldığı zaman avantajlı  faiz oranı 45 gün süre ile uygulanıyor. Ardından standart gece gündüz faiz oranlarına iniyor. Hesabı kapatayım sonra tekrar açayım derseniz bir daha avantajlı tanışma faizinden yararlanamıyorsunuz.

Bu hesabı sıfır lirayla da açtırabilirsiniz. Lakin hesabınız açılmaya başlandığı andan itibaren Avantajlı faiz işlemeye başlar. Taki 45 gün kadar. Sizlerde faizden yararlanmak istiyorsanız bu durumda da en az 2 bin lira, en fazla da hesabınıza 100 bin lira yatırmanız gerekiyor. Saat 17.00’dan sonra yatırdığınız para ertesi gün faiz almaya başlar. Dilerseniz bu hesabınıza anında ATM’lerden de ulaşarak para çekip yatırabilirsiniz.

ŞEKERBANK GECE GÜNDÜZ HESABI AVANTAJLI FAİZ ORANI

Şimdi de çok merak edilen avantajlı faiz oranına sıra geldi. Gece ve gündüz hesabı açtınız. da e az 2 bin lira yatırdınız. Bu durumda da, hesabınızı açtığınız ilk 45 gün boyunca %11,50 Hoşgeldin faizi uygulanmaktadır. 45 günün sonunda da faiz oranı %8 olan standart faiz oranına döner. Bu oran üzerinden faiz alırsınız.

Aziz dostlarımız, bu siteüzerinden bankaların hoşgeldin faiz oranları nelerdir sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu sayede en doğru bankayı bulabilir ve birikimlerinizi en karşı şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konulardan oluşturduğumuz galerimizi de inceleyebilirsiniz. Doğru ve tarafsız bir kredi haberinde tekrardan buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM BİRİKİM SAHİPLERİNİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN

 

One thought on “Şekerbank Hoşgeldin Faizli Gece Gündüz Hesabı

 • 31 Ekim 2017 tarihinde, saat 10:30
  Permalink

  Diğer bankalardaki mevduatlarımı bu hesapta toplayacağım. En kısa zamanda, en yakın Şekerbank şubesine uğrayacağım.
  90 günlük süre bir yıla çıkarılırsa çok daha cazip olacağına inanıyorum. Bazı bankalar bir yıl süreye uzattılar.
  Saygılarımla…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.