Go to ...
Şekerbank Emeklilere Özel Şeker Gibi İhtiyaç Kredisi


Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi- Kredi olmazsa olmazlarımızdan. Daha doğrusun kredi bu dünyanın gerçeklerinden. Mal mülk sahibi olmak istiyorsan parayı bulmak için mecburen banklardan buluyoruz. Bir sürü ihtiyacımız oluyor. Özellikle yaşı ilerleyenler ve emekli olanlar daha fazla kredi talebinde bulunuyor. Çünkü bizler ev, araba, tatil için kredi çekerken, emekliler kredi noktasında daha fazla ihtiyaçtan dolayı krediye ihtiyaç duyabiliyorlar.

ŞEKERBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Emeklilerimiz çok değerli ve vicdan sahibiler. Çocuğu iş kursun diye kredi çekiyor. Kızının çeyizi eksik diye kredi çekiyor. Kardeşinin işleri bozuldu diye kredi çekiyor. Eşi ile tatile çıkmak istiyor. Anlayacağınız bir sürü örnek verebiliriz. Tabi bankalarda emekli müşterilerini kapmak için de bir birinden güzel kampanyalar düzenliyorlar. Bugün sizlere Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisin konusundan söz edeceğiz. Bu sayede sizlerde anında kolay ve çabuk krediye kavuşabilirsiniz.

ŞEKERBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ ÖZELLİKLERİ

Şekerbank yaptığı kampanyalar ile bir kere daha emeklilerin yanında olduğunu ispatlamış. Sizlerde emekli maaşınızı şekerbank dan alıyorsanız veya maaşınızı taşıyacaksanız Bu krediden faydalanabiliyorsunuz. Faiz oranı %1,39 olarak belirlenmiş. Kredinin en düşük vadesi 3 Aydır. En fazla kredi çekilebilecek kredi vadesi ise 48 aydır. Bu sayede de uzun vade yaparak düşük taksitlerle kredinizi ödeyebilirsiniz.

Sıkı tutunun bu kredinin en güzel yanı ise kredi tahsis ücretinin olmayışıdır. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarının ise 50 bin lira olduğunu belirtelim.

ŞEKERBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ ÖRNEK MALİYET PLANI

10 bin lira krediyi 48 ay vade ve %1,39 faiz oranı ile aldığınızda aylık taksit tutarı 304,39 lira olacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Atlık toplam maliyet oranı %1,8600 dır. Yıllık toplam maliyet oranı ise %22,3199 dur. Bu krediyi almak istiyorsanız hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Sigorta ücreti de kişinin yaşına, cinsiyetine, kredinin tutarına, kredinin vadesine göre değişmektedir. Bundan dolayı da net bir rakam belirtilmediğinden bizlerde sizler ile paylaşamıyoruz.

ŞEKERBANK İLE EMEKLİLERİN KAZANACAĞI BAZI AVANTAJLAR

Öncelikle kredisini Şekerbanka taşıyanlar 300 lira kazanıyor. Bunu en başta belirtelim. Şekerbank internet şube ile gerçekleştirdiğiniz Havale ve EFT işlemlerinden kesinlikle ücret alınmıyor. Üstelik sınırsız sayıda bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Şekerbank ATM’lerinden 3 bin liraya kadar günlük çekim hakkınız bulunuyor. Bunun için de herhangi bir komisyon ödemezsiniz. Buda güzel bir hizmet doğrusu.

Diğer banka ATM’lerini de kullanabiliyorsunuz. Emekli maaşı bakiyenizi ücretsiz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca diğer banka ATM’lerinden komisyon ve ücret ödemeden de maaşınızı çekebilirsiniz. Bir diğer özellik de bu. Çünkü bazı bankalardan maaş çekmek için mecburen çarşıya gitmemiz gerekiyor. Oysaki çoğu zaman evimize yakın başka bankaların ATM’leri olabiliyor. Şekerbank da ki sadece emekli maaşı hesabınıza değil diğer tüm hesaplarınıza hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Bankaya gittiniz ve sıra için fiş aldınız. Bu durumda da size numara verilir. Anlayacağınız şubelerde sıra önceliği alırsınız. Çoğu zaman sıra beklemek ve havasız kalmak emeklilerimizi rahatsız edebiliyor. Sıra önceliği sayesinde hem işinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında emekliler için ayarlanmış bir danışma hattı var. aklınıza takılan bir soru mu var hemen 444 0 344 nolu numarayı arayın ve kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulun.

Bu hattı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Sonuç itibariyle sizler için özel tahsisi edilmiş hattır. En önemli özelliğe de gelmiş olduk. eğer sağlık problemlerinizden dolayı emekli maaşınızı çekemiyorsanız üzülmeyin. Çünkü Şekerbank eve emekli maaşı sunma ve götürme hizmetini başlatmış. Şuan için 20 şehir merkezinde bu hizmete başlanmış. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz 44 0 344 nolu hattı alabilirsiniz.

Emekli okurlarımız, bu site üzerinden tüm bankaların emekli kredisi haberlerini sizler için sunmaya çalışıyoruz. Yukarıdaki koşullar bana da uyuyor diyorsanız, düşünebileceğiniz bir kredi haberi olduğunu düşünüyorum. Bu yazınında son cümlesine geldik. Emekli haberleri için bizi okumaya devam edin.

Halkbank Emeklilere 286 TL Taksitli 10.000 TL Kredi

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin