Go to ...
Şekerbank ATM Bankacılığı


Şubesiz bankacılık işlemleri, Şekerbank bankacılığı- Değerli okurlarımız, yine özel bir yazı ile karşınızdayız. Sizin içiçn önemli olduğu kadar tüm insanlık için önemli olan bir kavram var. O da Zaman. Zaman maalesef geri getirilemiyor ve satın alınamıyor. Onun için herkes ekstra iş ve işlemlerini çarçabuk yaparak asıl işine dönmek istiyor. Bundan dolayı da bankaya gidip yarım saat sırada beklemek kimsenin işine gelmiyor. Çünkü  Zaman kaybı kaybı anlamına da geliyor.

ŞEKERBANK ATM BANKACILIĞI GENEL AÇIKLAMA

Şekerbank da vakit kaybınızı en aza indirmek için bazı özel avantajlı ürünleri sizlerin hizmetine sunuyor. Bunlar telefon bankacılığı, internet bankacılığı, Atm vb. Bizlerde daha da detaylı olması adına bugün Şekerbank ATM bankacılığı hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde bu sayede Şekerbank ATM’lerde neler yapılabilir bunları öğrenebileceksiniz. Dilerseniz bu konunun özelliklerine bir an önce geçelim.

ŞEKERBANK ATM BANKACILIĞI GENEL AÇIKLAMA

Şekerbank ATM’leri 7 gün 24 saat hizmetinizde. Bankacılık işlemlerinizi, Türkiye çapında 500’ü aşkın Şerkerbank ATM’lerinden  sıra beklemeden 7 gün 24 saat hızlıca gerçekleştirebilir, diğer  tüm banka kartlarınızı da kullanarak para çekme ve bakiye sorma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca, 0850 222 78 78 Çağrı merkezini arayarak ya da internet şubeniz içinden hesaplarınızı Şekerbank Kredi Kartınıza tanımlatarak işlemlerinizi de ATM’ lerden gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz şimdide ATM’lerden ne gibi işlemler yapılabilir bunları inceleyelim.

ŞANS OYUNU ÖDEMELERİ

Artık tüm ATM’lerimizden üye numaranız ile yapacağınız Bilyoner.com,  Birebin, Misli.com, Nesine.com, NimetAbla.com,  Oley.com,   Tuttur.com,  TJK ödemeleriniz anında hesabınıza aktarılıyor, size şansınızı denemek kalıyor. Şans oyunu ödemelerinizi, ATM ve Kredi Kartınız, Hasat Kart ve Üreten Kartlarınız ile hesaptan veya nakit olarak,  dilerseniz kartsız nakit olarak yapabilirsiniz. İşlemlerden sabit 0,94 TL komisyon ve BSMV dahil 0.99 TL alınmaktadır. Nakit ödemelerde yatırılmak istenilen tutardan komisyon düşülerek kalan tutar kurum üyelik hesabına aktarılmaktadır.

HESAPTAN CEBE

Hesaptan Cebe ile artık tüm yakınlarınıza Şekerbank müşterisi olsun olmasın  para gönderebilir, kartsız olarak tüm ATM’lerden gönderdiğiniz parayı almasını sağlayabilirsiniz. ATM, İnternet ve Mobil Şubelerimiz aracılığı ile işlemi yapılabilmektedir. Para göndermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını, telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı “Hesaptan Cebe” menüsünden giriş yapılarak gönderim yapabilirsiniz. Alıcıysanız,  Bankamız tarafından telefonunuza gelen SMS şifresi ile dilediğiniz Şekerbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.  Gönderilen tutar,  gönderici tarafından alıcıya ayrıca bildirilmelidir.

KARTSIZ İŞLEMLER

Şekerbank ATM’lerinde kartınıza gerek duymadan sadece “GİRİŞ” tuşuna basarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Şekerbank müşterisi olmasanız dahi Havale ve kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanmaya ihtiyaç duymadan sadece T.C. Kimlik Numaranız ve cep telefon numaranız ile hesabınıza Kartsız Para yatırabilirsiniz. Kartsız İşlemler menüsünden ya da kredi kartına anında para yatırabilirsiniz. Tüm Şekerbank ATM’lerinden, Kartsız işlem menüsünü kullanarak İhtiyaç, Taşıt, Konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

DİĞER İŞLEMLER

Vadeli Mevduat Hesabı Şimdi Şekerbank ATM’lerinde: Şimdi Şekerbank’ta Vadeli Mevduat Hesabı açmak hem çok kolay hem de avantajlı. Şekerbank ATM’lerini kullanarak avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir, daha fazla getiri elde edebilirsiniz. Fiziki Döviz Çekme: Döviz veren ATM’lerimizden  Euro ve  çekebilir,  tüm işlemlerinizi sıra beklemeden yapabilirsiniz. Tüm Para Transferi İşlemleriniz Şekerbank ATM’lerinde Hızlı ve Güvenli: ATM’lerimizden  kart limitiniz dahilinde 3.000 TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

ATM GENEL GÜVENLİK ÖNLEMLERİ VE BİLGİLENDİRMELER

Güvenliğiniz için Şekerbank ATM’lerini kullanırken azsonra belirteceğimiz konularda dikkatli olunuz. Bunları sayacak olursak; Kart şifrenizi herhangi bir yere ya da kartınızın arkasına yazmayınız ve kimseye söylemeyiniz. Kart şifrelerinizi belirlerken şifrenizi telefon numaranız, kart numaranız veya doğum tarihiniz veya 1111,1234 gibi başkaları tarafından kolayca tahmin edilecek sayılardan oluşturmayınız. ATM’lerden para çekerken tanımadığınız kişilerin yardım teklifini kabul etmeyiniz.

Şekerbank ATM’lerinde kartınız sıkışması halinde ya da şüphelendiğiniz herhangi bir durumla karşılaştığınızda  0850 222 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bilgi verin. Şifrenizin sorumluluğunun kart sahibi olarak sadece size aittir İşlem yaparken kimseden yardım almayın. güvenliğiniz için şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin. İşlem yaparken ATM’nin başından ayrılmayın.

Sizlerde artık Şekerbank atmlerinde hangi işlemler yapabileceğinizi öğrendiniz. Bundan dolayı bankada dakikalarca sıra beklemenizi gerektiren bir durum söz konusu değil. En uzun işleminiz 2 dakikanızı alır. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Bir başka kredi ve ekonomi yazısında buluşmak dileğiyle.

Şekerbank Üreten Kart Tüm Esnaflara İyi Gelecek

Tags: ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

One Response “Şekerbank ATM Bankacılığı”

  1. ŞekerBank Bakiye Sorgulama
    17 Mayıs 2018 at 03:27

    İşime yaradı. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin