Go to ...
Şekerbank ATM Bankacılığı


Şubesiz bankacılık işlemleri, Şekerbank ATM bankacılığı- Değerli okurlarımız, yine özel bir yazı ile karşınızdayız. Sizin içiçn önemli olduğu kadar tüm insanlık için önemli olan bir kavram var. O da Zaman. Zaman maalesef geri getirilemiyor ve satın alınamıyor. Onun için herkes ekstra ve işlemlerini çarçabuk yaparak asıl işine dönmek istiyor. Bundan dolayı da bankaya gidip yarım saat sırada beklemek kimsenin işine gelmiyor. Çünkü  Zaman kaybı kaybı anlamına da geliyor.

ŞEKERBANK ATM BANKACILIĞI GENEL AÇIKLAMA

Şekerbank da vakit kaybınızı en aza indirmek için bazı özel avantajlı ürünleri sizlerin hizmetine sunuyor. Bunlar telefon bankacılığı, internet bankacılığı, Atm vb. Bizlerde daha da detaylı olması adına bugün Şekerbank ATM bankacılığı hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunacağız. Sizlerde bu sayede Şekerbank ATM’lerde neler yapılabilir bunları öğrenebileceksiniz. Dilerseniz bu konunun özelliklerine bir an önce geçelim.

ŞEKERBANK ATM BANKACILIĞI GENEL AÇIKLAMA

Şekerbank ATM’leri 7 gün 24 saat hizmetinizde. Bankacılık işlemlerinizi, Türkiye çapında 500’ü aşkın Şerkerbank ATM’lerinden  sıra beklemeden 7 gün 24 saat hızlıca gerçekleştirebilir, diğer  tüm banka kartlarınızı da kullanarak para çekme ve bakiye sorma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca, 0850 222 78 78 Çağrı merkezini arayarak ya da internet şubeniz içinden hesaplarınızı Şekerbank Kredi Kartınıza tanımlatarak hesap işlemlerinizi de ATM’ lerden gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz şimdide ATM’lerden ne gibi işlemler yapılabilir bunları inceleyelim.

ŞANS OYUNU ÖDEMELERİ

Artık tüm ATM’lerimizden üye numaranız ile yapacağınız Bilyoner.com,  Birebin, Misli.com, Nesine.com, NimetAbla.com,  Oley.com,   Tuttur.com,  TJK ödemeleriniz anında hesabınıza aktarılıyor, size şansınızı denemek kalıyor. Şans oyunu ödemelerinizi, ATM ve Kredi Kartınız, Hasat Kart ve Üreten Kartlarınız ile hesaptan veya olarak,  dilerseniz kartsız nakit olarak yapabilirsiniz. İşlemlerden sabit 0,94 TL komisyon ve BSMV dahil 0.99 TL alınmaktadır. Nakit ödemelerde yatırılmak istenilen tutardan komisyon düşülerek kalan tutar kurum üyelik hesabına aktarılmaktadır.

HESAPTAN CEBE

Hesaptan Cebe ile artık tüm yakınlarınıza Şekerbank müşterisi olsun olmasın  para gönderebilir, kartsız olarak tüm ATM’lerden gönderdiğiniz parayı almasını sağlayabilirsiniz. ATM, İnternet ve Mobil Şubelerimiz aracılığı ile işlemi yapılabilmektedir. Para göndermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını, telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı “Hesaptan Cebe” menüsünden giriş yapılarak gönderim yapabilirsiniz. Alıcıysanız,  Bankamız tarafından telefonunuza gelen SMS şifresi ile dilediğiniz Şekerbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.  Gönderilen tutar,  gönderici tarafından alıcıya ayrıca bildirilmelidir.

KARTSIZ İŞLEMLER

Şekerbank ATM’lerinde kartınıza gerek duymadan sadece “GİRİŞ” tuşuna basarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Şekerbank müşterisi olmasanız dahi ve kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanmaya ihtiyaç duymadan sadece T.C. Kimlik Numaranız ve cep telefon numaranız ile hesabınıza Kartsız Para yatırabilirsiniz. Kartsız İşlemler menüsünden hesaba ya da kredi kartına anında para yatırabilirsiniz. Tüm Şekerbank ATM’lerinden, Kartsız işlem menüsünü kullanarak İhtiyaç, Taşıt, Konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

DİĞER İŞLEMLER

Vadeli Mevduat Hesabı Şimdi Şekerbank ATM’lerinde: Şimdi Şekerbank’ta Vadeli Mevduat Hesabı açmak hem çok kolay hem de avantajlı. Şekerbank ATM’lerini kullanarak avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir, daha fazla getiri elde edebilirsiniz. Fiziki Döviz Çekme: Döviz ATM’lerimizden  Euro ve Dolar  çekebilir,  tüm işlemlerinizi sıra beklemeden yapabilirsiniz. Tüm Para Transferi İşlemleriniz Şekerbank ATM’lerinde Hızlı ve Güvenli: ATM’lerimizden  kart limitiniz dahilinde 3.000 TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

ATM GENEL GÜVENLİK ÖNLEMLERİ VE BİLGİLENDİRMELER

Güvenliğiniz için Şekerbank ATM’lerini kullanırken azsonra belirteceğimiz konularda dikkatli olunuz. Bunları sayacak olursak; Kart şifrenizi herhangi bir yere ya da kartınızın arkasına yazmayınız ve kimseye söylemeyiniz. Kart şifrelerinizi belirlerken şifrenizi telefon numaranız, kart numaranız veya doğum tarihiniz veya 1111,1234 gibi başkaları tarafından kolayca tahmin edilecek sayılardan oluşturmayınız. ATM’lerden para çekerken tanımadığınız kişilerin yardım teklifini kabul etmeyiniz.

Şekerbank ATM’lerinde kartınız sıkışması halinde ya da şüphelendiğiniz herhangi bir durumla karşılaştığınızda  0850 222 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bilgi verin. Şifrenizin sorumluluğunun kart sahibi olarak sadece size aittir İşlem yaparken kimseden yardım almayın. güvenliğiniz için şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin. İşlem yaparken ATM’nin başından ayrılmayın.

Sizlerde artık Şekerbank atmlerinde hangi işlemler yapabileceğinizi öğrendiniz. Bundan dolayı bankada dakikalarca sıra beklemenizi gerektiren bir durum söz konusu değil. En uzun işleminiz 2 dakikanızı alır. Bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Bir başka kredi ve yazısında buluşmak dileğiyle.

Şekerbank Üreten Kart Tüm Esnaflara İyi Gelecek

Etiketler:,

One Response “Şekerbank ATM Bankacılığı”

  1. ŞekerBank Bakiye Sorgulama
    17 Mayıs 2018, 03:27

    İşime yaradı. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin