Go to ...
Ramazan Bayramı İçin Uygun ev Hesaplı Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Odeabank’ta


Odeabank 2017 bayramı kredi kampanyası, odeabank nakit hazır Aylardır en doğru krediyi seçebilmeniz için bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Ramazan bayramı da malum yaklaştı. Bu açıdan da, sizlerin en doğru krediyi bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bankaların yayınladıkları ramazana özel kredi haberlerini bizlerde sizler ile paylaşmıştık. Bugünde bir farklısını paylaşacağız. Bu sayede ise sizlerde aralarından en avantajlı olanını tercih edebileceksiniz.

ODEABANK NAKİT HAZIR RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Masraflar oldukça fazla arttı. İhtiyaçlar desen ucu bucağı yok. Birini halledeyim diyorsun, sonra bir diğeri geliyor. Üstelik ihtiyaçlar artık ertelenmiyor da. İşte bu açıdan da krediler ön plana çıkıyor. Ben bugün sizler ile odeabank’ın ramazan bayramı ihtiyaç kredisini sizlere anlatacağım. Faiz oranı, vade sayısı, kredi limitleri, başvuru yolları ve kredi ile ilgili daha bir çok konuyu da sizler ile paylaşacağım. Tabi kredi değerlendirmesini siz yapacaksınız. özellikle de diğer kredi haberi yazılarımızı da incelemenizi tavsiye ediyorum.

2017 RAMAZAN BAYRAMI İÇİN ODEABANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

Tatile mi çıkacaksınız, yoksa çoluk çocuk, torun, torba herkes sizde mi toplanacak? ihtiyacınız ne olursa olsun odeabank ramazan kredi fırsatı yanınızda. 48 aya kadar vade imkanı tanıyor sizlere. Sizlerde aylık ödeme yapabilme gücünüze ve imkanınıza göre vade sayınızı seçiyorsunuz. En yüksek kredi limiti 35.000 TL olarak belirlenmiş. kredi tutarı ise 3.000 TL olarak. Anlayacağınız ihtiyacınız ne olursa olsun odeabank kredi kampanyası herkesi kapsıyor. Bu açıdan da başvuru yapacak olan kişi sayısı oldukça fazla olacaktır.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ ORANI

Burada her müşterinin faiz oranı bir değil. Kredi notu yüksek olanlar daha düşük faiz ile kredi alabiliyor iken, kredi notu düşük olanlara ise daha yüksek faiz oranı uygulanıyor. En düşük faiz oranı %1,29 dur. En yüksek faiz oranının ise %1,79 olduğunu belirtelim. Kredi notunuza göre bu aralıklarda kredi çekebiliyorsunuz. Benimde kredi notum çok iyi diyorsanız, değerlendirmeleriniz arasına alabilirsiniz. Kredinizi 3 ay ertelemeli olarak alabilir ve ödemelerinize de eylül ayında başlayabilirsiniz.

HAYAT SİGORTASI VE TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMESİ

Dediğim gibi ertelemeli kredi olduğundan, bu kredi kampanyasını bayramı giderleriniz için de düşünebilirsiniz. olsa kredinizi şimdi alacaksınız ve ödemelere ise kurban bayramında sonra başlayacaksınız. Krediye 75 yaşına kadar olan müşteriler başvuru yapabiliyor. Hayat sigortası kredi ile birlikte yaptırılıyor. Allah korusun ama ölümlü dünya. Bu açıdan banka hem kendisini hemde ailenizi korumak adına hayat sigortası yaptırmanızı istiyor. Kredi tahsis ücreti ise tutarın binde 5’i oranında ödeniyor.

ODEABANK’A NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Kredi kampanyasına başvuru yolları çok fazla. örneğin şu linki odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx tarayıcınıza yapıştırarak onine olarak hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesine gitmek de bir başka başvuru yolu tabi ki de. Ayrıca banka müşterisi iseniz cep şube yada internet şubeye giriş yaparak hızlıca kredi başvurunuzu yapar, sonrada onaylanan tutarı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

SMS yolunu da kullanabilirsiniz. Bir mesaj atarak başvurunuzu gerçekleştirirsiniz. Nasıl mı? hemen anlatayım. Yapmanız gereken şey NAKIT yazmak ve bir boşluk bıraktıktan sonra Vatandaşlık numaranızı yazmak. Sonra da bunu 8444’e yollamanız yeterli olacaktır. Şimdide bir tane örnek kredi hesaplaması yapalım isterseniz.

ODEABANK 10.000 TL BAYRAM KREDİSİ İÇİN ÖRME PLANI

Diyelim ki hem bayram hemde çeşitli nedenlerden dolayı 10.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yapacaksınız. Ayrıca da kredi notunuz süper ve çok iyi. Bundan dolayı da banka size en düşük faiz oranı olan %1,29 oranını veriyor. Vade sayısını da 48 ay olarak düşünüyorsunuz. Bu durum da sizin aylık kredi taksit tutarınız 297 TL olacaktır. Tahsis ücretiniz de 53 TL dir. Efektif yıllık faiz oranı da %20,5950 dir.

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin