Go to ...
QNB Finansmaaş 0 (Sıfır) Faizli Maaş Kredisi


Qnb Finansbank Finansmaaş 0 faizli maaş kredisi, sıfır faizli maaş kredisi fırsatı- Şahane bir kredi haberi ile karşınızdayız. En baştan söyleyeyim. Bu yazımıza genel itibariyle iş verenleri, patronları ve yanında eleman çalıştıranları kapsıyor. Bir iş erenin en önemli vazifelerinden birisi de işçisinin maaşını zamanında ödeyebilmesidir. Bu çok önemli bir mevzudur. İşveren eve zamanında ekmek götürebilirse, işteki verimliliği de üst seviyelerde olacaktır. Patronlarda ellerinden geldiği kadarıyla maaş ödemelerini vaktinde yapmaya çalışıyorlar.

QNB FİNANSBANK İLE MAAŞ ÖDEMELERİNE ÇÖZÜM

Ama gel gör ki yapılan işlerin çoğunun vaktinde getirisi olmuyor. Bir iş yapıyorsunuz ve karşı taraf ayın onunda öderim diyor. Lakin bu ödeme bir kaç gün gecikebiliyor. Bazı zamanlarda ise bu süreler daha da fazla uzayabiliyor. Haliyle işçilerde maaşlarını vaktinde alamıyor. Eve ekmek gitmeyince de aile içi sıkıntılar başlıyor. Daha sonra da iş yerlerinde çok büyük sıkıntılara sebebiyet veriyor. Qnb Finansbank’da bu sıkıntıyı çözebilmeniz için sizlere çok özel bir kredi kampanyası ile sesleniyor. Ben inceledim ve bir çok iş verenin işine yarayacak cinsten olduğunu gördüm.

QNB FİNANSBANK 0 FAİZLİ MAAŞ KREDİSİ

Bu kampanyanın genel tanımını yapalım öncelikle. Hesabınızda nakit olmasa bile maaş ödemelerinde, faizsiz kredi ile personellerinizin maaşınız gününde ödeyebiliyorsunuz. Şimdi bunu yayalım ve detaylandıralım. 0 faizli maaş kredisi finansmaaş müşterileri için özel olarak hazırlanmıştır. Masraf, komisyon yoktur. Ayrıca sıfır faizlidir. Net para alırsınız, aldığınız krediye bir şey eklemeden geri ödersiniz. Maaş ödeme gününde hesabınızda para olmasa dahi faizsiz kredi ile personellerinizin mağdur olmasının önüne geçersiniz.

Tabi bunun için bir de önceden anlaştığınız gün sayısının olması gerekir. 0 faizli maaş kredisi için anlaşmalı gün sayısı en fazla 3 gündür. Diyelim ki anlaşmalı gün sonunda kredinizi ödemediniz. Bu durumda da ertesi güne kaldığı gün sayısı kadar faiz ödersiniz. Sıfır faizli maaş kredisinin vadesi 30 gündür. 30 gün boyunca kısmende olsa kredinizi ödeyebilir ve faiz ödeyebilirsiniz. Ama vade sonunda muhakkak ki kredinin ödenmesi şarttır. Fonlama gün sayısına tatiller ve hafta sonları da dahildir.

SIFIR FAİZLİ MAAŞ KREDİSİNİN AVANTAJLARI

Şimdi bir iki madde ile avantajlarına da değinelim. Maaş ödeme zamanında eğer ihtiyaç duyarsanız finansmanınız hemen sağlanır. Hazırdır ve anında alırsınız. Belirlenen gün sayısınca 1 TL bir faiz ödemezsiniz. Faizsiz ve masrafsızdır. Bunun dışında maaş ödemelerinizde ise operasyonel kolaylıklar sunar.

0 FAİZLİ MAAŞ KREDİSİ NASIL KULLANILIYOR?

Qnb Finansbank’a uğrar ve maaş ödeme günleri ile tutarlarını belirlersiniz. Daha sonra finans maaş sözleşmesini imzalarsınız. Firmanız adına hesap açılacağı gibi, personelleriniz için de ayrı ayrı hesaplar açılır.Ardından maaş ödeme gününde sistem maaş hesabınızı tarıyor. Eğer hesapta yeterli bakiye var ise personellerin hesaplarına maaşları anında yatıyor. Bunda sıkıntı yok zaten. Yok hesabınızda yeterli para yoksa.  Bu durumda da firmanız için belirlenen gün sayısı kadar 0 faizli kredi sağlanılıyor ve otomatikman her personelinizin maaşı yatırılıyor.

Sistem basit, kolay ve anlaşılır. Tabi bundan sonra değerlendirme işi sizlere kalıyor. Bizler maaş ödemesi için sizlere bir öneri sunmak istedik. Sizlerde işçilerinizin yüzünü güldürmek ve alınterini bir gün bile geciktirmek istemiyorsanız bu sistemi düşünebilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın, bizimle kalın….

Referandum Seçim Sonrası Dolar Euro Artacak Mı ?

Kredim Akbank’ta Şimdi Al Taksitlerini Yaza Kadar Ertele

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin