Go to ...
Qnb Finansbank Vadekart ile Ticari Alışverişlerinizi Vadelendirin


, Finansbank Vadekart kredi kartı- Değerli okurlarımız, sevgili işletme sahipleri; bu yazıyı sizler için özel olarak derliyoruz. Kredi kartları evimiz, arabamız, çoluğumuz çocuğumuz kadar hayatımızda gerçek bir yapıya sahip. Kredi kartları olmadan dışarı bile çıkamaz hale geldik neredeyse. Özellikle de ticaret ile uğraşanlar için kredi kartları hayat memat meselesi. Ürün alırken, ödeme yaparken hemen yardımınıza koşar kredi kartları. Bu sayede de rahat bir nefes alırsınız.

QNB FİNANSBANK VADEKART GENEL AÇIKLAMA

Değerli dostlarımız bugün ticaretinizi daha da karlı ve güvenilir kılacak bol özellikli ve tercih edilen bir kredi kartından söz etmeyi düşünüyoruz. CardFinans Ticari kartları arasında adeta bir göz bebeği gibi duran qnb finansbank vadekart sizlerin de en büyük yardımcısı olacaktır. Birçok ticari kişiliğe sahip şirketler bu karta yoğun ilgi ve rağbet gösteriyor. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu kartın tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

QNB FİNANSBANK VADEKART NEDİR?

Finansbank Vadekart, QNB Finansbank’ın işletme sahiplerine sunduğu, ticareti daha avantajlı ve güvenilir hale getiren, akışı ihtiyacınıza yardımcı olacak özelliklere sahip olan bir kredi kartıdır. Finansbank Vadekart ile; Başta mal alımı olmak üzere tüm şirket harcamalarınızı kendi tercihinize göre vadelendirebilir, Tedarikçinin sizi tanımasına veya aranızda ticari bir geçmişiniz olmasına gerek kalmadan peşin fiyat üzerinden anlaşıp vadelendirme yapabilir,

Ekstrenizi bir sonraki aya öteleyebilir, Mal alımlarınızı tedarikçinizin taksitli satış imkanından bağımsız olarak taksitlendirebilir, Kredi kartının geçtiği her yerde harcama yapabilir, CardFinans dünyasının birçok avantaj ve özelliğinden yararlanabilirsiniz.

NEDEN FİNANSBANK VADEKART?

Ticaretin koşulları her gün biraz daha zorlaşıyor. Vadesinde ödenmeyen çek ve senetler, işletmeleri zor durumda bırakabiliyor. Nakit sıkışıklığı, piyasada sorunlara yol açabiliyor. Finansbank Vadekart ticaret hayatının bu en bildik ve büyük problemlerine çözüm getirerek işletmelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için geliştirildi. Sunduğu esnek vade ve seçenekleri, ekstre öteleme avantajı, nakit akışını işletmenizin kontrolüne bırakan ile Finansbank Vadekart, ticaret dünyasına yeni bir boyut katacak.

FİNANSBANK VADEKARTIN ÖZELLİKLERİ

XL Özelliği; Vadekart’ınızla harcama yaparken limitiniz yetmediğinde kredi limitleriniz kartınızın XL özelliği sayesinde, otomatik olarak devreye girer ve bu hesaplardaki limitiniz dahilinde kredi yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Mal alımı sırasında yakaladığınız uygun fiyatlı bir fırsatı ya da avantajlı bir ürünü kredi kartı limit yetersizliği sebebiyle kaçırmayacak, kredi kartınıza tanımlanan kredi limitleriniz dahilinde bu fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

Harcama Vadelendirme Özelliği; Harcama vadelendirme, Finansbank Vadekart’ınızın çek/senet gibi çalışan fonksiyonudur. Mal alımı yaparken kaç ay vadelendirmek istediğinizi söylersiniz, tedarikçiniz QNB Finansbank POS’undan bu vadeyi girer, siz de talep ettiğiniz vade süresi sonunda borcunuz ekstrenize yansıyınca ödersiniz.

Harcama  Özelliği; Tedarikçiniz size taksit imkanı sunmasa dahi, mal alımlarınızı Finansbank Vadekart ile taksitlendirebilir, kendinize ödeme esnekliği sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank POS’u olan tüm işyerlerinde taksitlendirme işlemini isterseniz harcama anında yaptırabilirsiniz. Üstelik, telekomünikasyon, kuyum, yemek, gıda ve akaryakıt sektörlerinde yaptığınız harcamalarınızı da taksitlendirebilirsiniz.

Ekstre Öteleme: Finansbank Vadekart ile ilgili aydaki ekstrenizin tamamını veya bir kısmını, son ödeme gününe kadar (son ödeme günü dahil) bir ay öteleyebilirsiniz. Ekstre öteleme talimatınızı QNB Finansbank ATM’lerinden ve QNB Finansbank İnternet Bankacılığı’ndan kolaylıkla verebilirsiniz. Ekstrenizi öteleyerek, uygun vade farkı ile kendinize ödeme kolaylığı sağlarsınız.

Kapalı Devre Özelliği: Vadekart’ın yepyeni özelliği ile ana firmalarından mal alımı yapmak isteyen bayiler, ödemelerini ana firmalarının belirleyeceği esnek vadelerle yapabilirler. Böylece nakit akışlarını daha kolay yönetebilirler. Çek, senet gibi diğer ödeme yöntemlerindeki iş yüküne katlanmak zorunda kalmaz, nakit taşıma riskini almazlar. Alışverişlerinde kredi kartı kullanmanın kolaylığını yaşarlar.

Taksit Nakit Avans Özelliği:  nakit ihtiyacınızda Finansbank Vadekart nakit avans limitiniz dahilinde Avans kullanabilirsiniz. Taksitli Nakit Avans’ınızı Finansbank ATM’lerinden günün her saati çekebilirsiniz. Kullandığınız kredinin taksitleri aylık olarak gelecek ekstrelerinize yansır.

Anında Kredi Özelliği: KOBİ’lere özel Finansbank Vadekart ile kullanabileceğiniz Anında Kredi işiniz için gerekli acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabilmeniz için geliştirildi. Geri ödemelerinizi uygun faiz oranıyla aylık taksitler halinde yapacak, KOBİ’lere özel Finansbank Vadekart kartınıza ait hesap özetinizden rahatlıkla takip edebileceksiniz. Finansbank Vadekart’ta Anında Kredi 9 ay yada 12 ay taksit ile sunulmaktadır.

Qnb Finansbank Business Card ile Ticari Kolaylık

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin