Go to ...
Qnb Finansbank Vadekart ile Ticari Alışverişlerinizi Vadelendirin


Ticari kart, Qnb Finansbank Vadekart kredi kartı- Değerli okurlarımız, sevgili işletme sahipleri; bu yazıyı sizler için özel olarak derliyoruz. Kredi kartları evimiz, arabamız, çoluğumuz çocuğumuz kadar hayatımızda gerçek bir yapıya sahip. Kredi kartları olmadan dışarı bile çıkamaz hale geldik neredeyse. Özellikle de ticaret ile uğraşanlar için kredi kartları hayat memat meselesi. Ürün alırken, ödeme yaparken hemen yardımınıza koşar kredi kartları. Bu sayede de rahat bir nefes alırsınız.

QNB FİNANSBANK VADEKART GENEL AÇIKLAMA

Değerli dostlarımız bugün ticaretinizi daha da karlı ve güvenilir kılacak bol özellikli ve tercih edilen bir kredi kartından söz etmeyi düşünüyoruz. CardFinans Ticari kartları arasında adeta bir göz bebeği gibi duran qnb finansbank vadekart sizlerin de en büyük yardımcısı olacaktır. Birçok ticari kişiliğe sahip şirketler bu karta yoğun ilgi ve rağbet gösteriyor. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu kartın tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

QNB FİNANSBANK VADEKART NEDİR?

Finansbank Vadekart, QNB Finansbank’ın işletme sahiplerine sunduğu, ticareti daha avantajlı ve güvenilir hale getiren, nakit akışı ihtiyacınıza yardımcı olacak özelliklere sahip olan bir kredi kartıdır. Finansbank Vadekart ile; Başta mal alımı olmak üzere tüm şirket harcamalarınızı kendi tercihinize göre vadelendirebilir, Tedarikçinin sizi tanımasına veya aranızda ticari bir geçmişiniz olmasına gerek kalmadan peşin fiyat üzerinden anlaşıp vadelendirme yapabilir,

Ekstrenizi bir sonraki aya öteleyebilir, Mal alımlarınızı tedarikçinizin taksitli satış imkanından bağımsız olarak taksitlendirebilir, Kredi kartının geçtiği her yerde harcama yapabilir, CardFinans dünyasının birçok avantaj ve özelliğinden yararlanabilirsiniz.

NEDEN FİNANSBANK VADEKART?

Ticaretin koşulları her gün biraz daha zorlaşıyor. Vadesinde ödenmeyen çek ve senetler, işletmeleri zor durumda bırakabiliyor. Nakit sıkışıklığı, piyasada sorunlara yol açabiliyor. Finansbank Vadekart ticaret hayatının bu en bildik ve büyük problemlerine çözüm getirerek işletmelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için geliştirildi. Sunduğu esnek vade ve taksit seçenekleri, ekstre öteleme avantajı, nakit akışını işletmenizin kontrolüne bırakan özellikleri ile Finansbank Vadekart, ticaret dünyasına yeni bir boyut katacak.

FİNANSBANK VADEKARTIN ÖZELLİKLERİ

XL Özelliği; Vadekart’ınızla harcama yaparken limitiniz yetmediğinde kredi limitleriniz kartınızın XL özelliği sayesinde, otomatik olarak devreye girer ve bu hesaplardaki limitiniz dahilinde kredi kullanımı yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Mal alımı sırasında yakaladığınız uygun fiyatlı bir fırsatı ya da avantajlı bir ürünü kredi kartı limit yetersizliği sebebiyle kaçırmayacak, kredi kartınıza tanımlanan kredi limitleriniz dahilinde bu fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

Harcama Vadelendirme Özelliği; Harcama vadelendirme, Finansbank Vadekart’ınızın çek/senet gibi çalışan fonksiyonudur. Mal alımı yaparken kaç ay vadelendirmek istediğinizi söylersiniz, tedarikçiniz QNB Finansbank POS’undan bu vadeyi girer, siz de talep ettiğiniz vade süresi sonunda borcunuz ekstrenize yansıyınca ödersiniz.

Harcama Taksitlendirme Özelliği; Tedarikçiniz size taksit imkanı sunmasa dahi, mal alımlarınızı Finansbank Vadekart ile taksitlendirebilir, kendinize ödeme esnekliği sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank POS’u olan tüm işyerlerinde taksitlendirme işlemini isterseniz harcama anında yaptırabilirsiniz. Üstelik, telekomünikasyon, kuyum, yemek, gıda ve akaryakıt sektörlerinde yaptığınız harcamalarınızı da taksitlendirebilirsiniz.

Ekstre Öteleme: Finansbank Vadekart ile ilgili aydaki ekstrenizin tamamını veya bir kısmını, son ödeme gününe kadar (son ödeme günü dahil) bir ay öteleyebilirsiniz. Ekstre öteleme talimatınızı QNB Finansbank ATM’lerinden ve QNB Finansbank İnternet Bankacılığı’ndan kolaylıkla verebilirsiniz. Ekstrenizi öteleyerek, uygun vade farkı ile kendinize ödeme kolaylığı sağlarsınız.

Kapalı Devre Özelliği: Vadekart’ın yepyeni özelliği ile ana firmalarından mal alımı yapmak isteyen bayiler, ödemelerini ana firmalarının belirleyeceği esnek vadelerle yapabilirler. Böylece nakit akışlarını daha kolay yönetebilirler. Çek, senet gibi diğer ödeme yöntemlerindeki iş yüküne katlanmak zorunda kalmaz, nakit taşıma riskini almazlar. Alışverişlerinde kredi kartı kullanmanın kolaylığını yaşarlar.

Taksit Nakit Avans Özelliği: Acil nakit ihtiyacınızda Finansbank Vadekart nakit avans limitiniz dahilinde Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz. Taksitli Nakit Avans’ınızı Finansbank ATM’lerinden günün her saati çekebilirsiniz. Kullandığınız kredinin taksitleri aylık olarak gelecek ekstrelerinize yansır.

Anında Kredi Özelliği: KOBİ’lere özel Finansbank Vadekart ile kullanabileceğiniz Anında Kredi işiniz için gerekli acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabilmeniz için geliştirildi. Geri ödemelerinizi uygun faiz oranıyla aylık taksitler halinde yapacak, KOBİ’lere özel Finansbank Vadekart kartınıza ait hesap özetinizden rahatlıkla takip edebileceksiniz. Finansbank Vadekart’ta Anında Kredi 9 ay yada 12 ay taksit ile sunulmaktadır.

Qnb Finansbank Business Card ile Ticari Kolaylık

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin