Go to ...
QNB Finansbank Sonbahar Kredisi


%1,11 Faizli QNB Finansbank sonbahar İhtiyaç Kredisi- Kredi ve kredi kartları hayatımızın olmazsa olmazlarından biri haline geldi. genç yaşlı herkes kredi çeker oldu. Gençler genelde düğün, araba ve iş hayatına atılmak için kredi çekerken, orta yaşlılar ev için kredi çekiyor. Yaşlı amcalarımız da genelde çocukları için kredi çekiyorlar. Yani farklı farklı nedenlerden ötürü kredi çekmek durumlarında kalıyoruz. Yukarıda belirtiğim ve saydığım ihtiyaçlar dışında da kredi çekiyoruz.

QNB FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ GİRİŞ

Kış aylarına girdik gireceğiz. Artık son hazırlıklar yapılıyor. Odun, kömür vs. v.s. Bu hazırlıklarında kendine göre de bir masrafı oluyor. İşte bundan dolayı bankalar sonbahar kredisi adı altında ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için kampanyalar düzenliyor. Bugün sizler için QNB Finansbank Sonbahar Kredisi konusunu işleyeceğiz. Düşük tutarlardaki ihtiyaçlarınızda birebir. Üstelik oranı da oldukça düşük. Anlayacağınız mükemmel bir kredi kampanyası.

QNB FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Qnb Finansbank güçlü ortaklığı ile bir birinden güzel kredi kampanyaları yapmaya başladı. Özellikle bu kredilerin faiz oranları görenleri şaşırtacak kadar düşük. Bu sonbahar da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi finansçıdan alınır. Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için 30/11/2016’ya kadar T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderin, Bu fırsatı kaçırmayın. Üstelik QNB Finansbank müşterisi iseniz internet veya cep şubemizden krediye başvurup onaylandıktan sonra anında kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000 TL Krediyi 12 Ay vade ve %1,11 faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Taksit Tutarı (Aylık) 272 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 15,75 TL, Sigorta Prim Tutarı 39,09 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet ise %18,3834 dir.

3.000 TL Krediyi 12 Ay vade ve %1,11 faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Taksit Tutarı (Aylık) 279 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 15,75 TL, Sigorta Prim Tutarı 39,09 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet ise %18,0140 dir. (3 Ay ertelemeli)

KREDİ MALİYET DETAYLARI

Qnb Finansbank; ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi Finansbank aracılığı ile düzenletmeniz durumunda yaklaşık olarak tabloda yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir. Poliçenizi Qnb Finansbankın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Finansbank olacak şekilde şubeye ibraz etmeniz de mümkündür.

Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir. Maliyet tabloları hesaplanırken 3 ay ertelemesiz kredilerde iki taksit dönemi arası 30 gün baz alınmıştır. Sonbahar kredisi 12 ay taksite ve 3.000 TL’ye kadar kullandırılmaktadır. QNB Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında ve kampanya şartlarında değişiklik yapma, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir. Tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti), Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri), Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması durumunda gerekli)

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvuru Yolları: QNB Finansbank müşterisi iseniz online ihtiyaç kredisine hemen başvurmak için tıklayınız. Ayrıca 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. HEMEN BAŞVURMAK İSTİYORUM

Bu kredinin limiti 3.000 TL olsa da, evde eşinizde çalışıyorsa iki kişi 6 bin lira çekebilirsiniz. Yada 3 çalışan varsa evde krediye 3 kişide başvurarak 9 bin lira alabilirsiniz. Çünkü kredi faizi olan %1,11 hakikatten çok çok hesaplı. Bu şimdiye kadar duyulmamış bir kredi fırsatı. Bizlerde bu özel kredi kampanyasını haberleştirerek sizlere sunmuş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN DÜŞÜK FAİZLİ BU KREDİ KAMPANYASINI BİR AN ÖNCE ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİ?

Turkcell ve Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin