Go to ...
QNB Finansbank KOBİ Nakdi Kredileri


QNB Finansbank KOBİ Kredileri, QNB Finansbank Nakdi Krediler- KOBİ’lerin bir ülkenin geleceği adına yeri oldukça büyüktür. Çünkü bir ülke geliştikçe ve kalkındıkça büyür. Bunu da toplanan vergiler başta olmak üzere, istihdam ve sunulan hizmetler ile gerçekleştirmek mümkündür. KOBİ’lerin değerini bilen her ülke elinden geleni yardımın fazlasını sunmaktadır. Buna ülkemizde de örnek olarak KOSGEB verilebilir. Lakin herkes KOSGEB den kredi alamayabiliyor.

QNB FİNANASBANK KOBİ NAKDİ KREDİLER GİRİŞ BÖLÜMÜ

Deminde belirttiğim gibi her KOBİ maalesef KOSGEB kredilerinden faydalanamıyor. Tabi işte tamda bu anda devreye giriyor. Bu bankalardan bir tanesi de QNB Finansbak. Özellikle yaptığı güçlü ortaklık ile büyüyen ve daha da güçlenen finansbank kredileri daha da rahat bir şekilde vermeye başladı. Bugünde sizler için QNB Finansbank KOBİ Nakdi Kredileri hakkında detaylı bilgiler sunmayı planlıyoruz. dilerseniz ilk nakdi kredi ile yazımıza devam edelim.

SPOT KREDİLER

Spot krediler, Qnb Finansbankın likiditesi ve para piyasalarındaki gelişmeler göz önüne alınarak kullandırılan, kredi anaparası ile faizi bir kerede ve vade tarihinde kapatılan kredilerdir. Spot Kredileri kısa süreli finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kullanabilirsiniz. Spot Kredi, kullanım aşamasında faiz oranı sabitlendiği için sizi piyasadaki faiz dalgalanmalarından korur. Limitiniz dahilinde maksimum 90 güne kadar kredi kullanabilirsiniz.

ROTATİF KREDİLER

Rotatif Kredi; borçlu cari hesap şeklinde çalışan, avans niteliğindeki kredi türüdür. Belirlenen vade ve limit içinde kalmak şartıyla, imza ve/veya maddi teminatlar karşılığında, ihtiyacınız ve kredibiliteniz ölçüsünde nakit kredi kullanmanıza olanak sağlar. Krediyi istediğiniz zaman kısmen veya tamamen kapatmanıza imkan verir. Kısa süreli nakit ihtiyacını karşılaması açısından oldukça avantajlıdır.

Rotatif Kredilerin vade süresi en fazla 12 aydır. Bu krediye ilişkin faiz tahakkuku ayda bir ve her koşuldaki kredi kapaması sırasında yapılır. Kredi sadece firmanızın itibarına ve kredi değerliliğine güvenilerek ya da kefil/kefiller alınarak verilebilir.  ipoteği veya hisse senedi, tahvil gibi menkul değerler, vadeli mevduat ya da senet ve/veya karşılığında da Rotatif Kredi kullandırılabilir.

KREDİLİ MEVDUAT TİCARET HESABI

Acil ihtiyaçlarınızda hemen kullanabileceğiniz bir hesabınız var. Vadesiz Mevduat Hesabınıza tanımlanacak limitler dahilinde beklenmedik nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, çek ve fatura ödemeleri dahil olmak üzere her türlü ödemenizi hesabınızda para olmasa da gerçekleştirebilirsiniz.

TAKSİTLİ TİCARİ KREDİLER

Dövize endeksli ya da TL olarak kullanabileceğiniz taksitli kredilerin geri ödemelerini aylık düzenli taksitler halinde veya kendi nakit akışlarınıza göre belirleyeceğiniz esnek ödeme planları üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan vade olanaklarından yararlanabilirsiniz.

YATIRIM VE İSKONTO/İŞTİRAK KREDİLERİ

Yatırım Kredilerinde; Makine, ekipman, demirbaş vb. orta ve uzun vadeli yatırımlarınız için TL veya dövize endeksli olarak kullanacağınız yatırım amaçlı kredileri, 60 aya varan vadelerle ve firmanızın nakit akışına göre düzenlenecek esnek planına göre ödeyebilirsiniz. İskonto kredilerinde; Alınan senetlerin ciro (temlik cirosu) ve teslim yoluyla bankamıza satılması işlemidir. Gayrikabilirücu iskonto işleminde, senedin ödenmeme riskini bankamız üstlenmiş olacaktır.

OTO VE İŞ YERİ KREDİLERİ

Oto kredilerinde; Binek ya da ticari alımına yönelik kullanabileceğiniz oto kredilerini, TL ya da dövize endeksli olarak kullanabilir, 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İş yeri kredileri: İş yeri alımına yönelik olan bu krediyi, 60 aya varan vade seçenekleriyle TL ya da dövize endeksli olarak kullanabilirsiniz.

DÖVİZ ENDEKSLİ KREDİLER

Belli bir döviz cinsine (Euro & USD) endeksli olarak kullanabileceğiniz kredilerdir. Yabancı paraların TL bazında kazanacağı değer dikkate alınarak döviz bazında uygulanan faiz oranı ile firmanız açısından herhangi bir döviz taahhüdü söz konusu olmaz. Döviz kurlarındaki artışın, TL faizlerinin altında kalacağını öngören firmalar için uygun bir finansman kaynağıdır. Dövize endeksli olarak kullanacağınız kredileri 12 aya kadar vadelendirebilir ve aylık eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz.

DÖVİZ KREDİLERİ

Firmanız eğer ihracat veya ihracat sayılan satış yapıyor ya da döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunuyorsa, ihracat taahüdünüzün yerine getirilmesi koşulu ile “Döviz Kredileri” kullanabilirsiniz. Bu kredileri ihraç edeceğiniz mal sevkiyatından önce size uygun koşul ve vadelerle alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi 10 adet nakdi kredi ile QNB Finansbank KOBİ’lerin yanında olduğunu bir kez daha ispatlıyor. Bu sıralar QNB Fİnansbank müşterilerine ciddi manada özel krediler sunuyor. Tabi buda insanın kendisini ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyor. Bilgilendirici bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Umarım fazlasıyla istifade eder ve faydalanırsınız. Bu yazı dışında aşağıda merak edeceğinizi düşündüğümüz konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

KOSGEB’ten 5 Adımda Kolayca Kredi Alma Yolları

Geri Ödemesiz Kosgeb  Teknopazar  Programı

KOSGEB GÜÇBİRLİĞİ-İŞBİRLİĞİ PROGRAMINDAN 1.500.000.TL. HİBE VE KREDİ

KOBİLERİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin