Go to ...
Qnb Finansbank ile Günde 15 TL’den Başlayan Taksitler İle 15.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi


Qnb Finansbank hızlı ihtiyaç kredisi, Anında ve kolay kredi, Hafta sonu kredi – Güzel insanlar hepinize sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum. Nerede yeni bir kredi haberi varsa 724kredi Haberleri de anında sizlere sunuyor ve buluşturuyor. Yazımızın bu kısmında vatandaşın değişen bankacılık isteğinden bir kaç cümle ile söz etmek istiyorum. Öncelikle kimse para için dahi olsa uğraşmak istemiyor. Dükkan kirası, personel giderleri, faturalar, genel ihtiyaçlar vs. vs. insanın aklı zaten dünya kadar şeyler ile meşgul.

QNB FİNANASBANK’DAN ONLİNE KREDİ İMKANI

Doğal olarak da kredi için kimse banka memurunun dayatmalarını, kaprislerini, belge getir isteklerini çekmek istemiyor. Nasıl ki e-devlete girip hemen sicil kaydı alıyorsak, yada hizmet dökümü, aynı şekilde bankaya girdiğimizde anında kredi almak istiyoruz. Şimdi bu durumu bankalar bir bölümü kendi sistemlerine entegre etmiş durumda. QNB Finansbank’da bu bankalardan birisi. Online olarak bir çok işinizi bankaya gitmeden halledebiliyorsunuz. kredide bunlardan bir tanesi. Günde 15 liraya 15 bin lira kredi kampanyası yapmış. Peki neler sunuluyor? Haydi beraberce inceleyelim.

GÜNDE 15 LİRAYA 15 BİN LİRA KREDİ DETAYLARI

Özel bir kredi kampanyasının sizleri beklediğini söyleyerek yazımıza devam etmek istiyorum. Qnb Finansbank müşterileri bu noktada çok şanslı. Zira kredilerine anında kavuşabiliyorlar. Müşteri olmayanlar için de çok fazla prosedür yok. Kolay yani. Şimdi öncelikle müşteri olduğunuzu farz edelim. Cep şubeden yada internet şubeden giriş yaparak hemen dakikalar içerisinde krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Ardından onay mesajı geldiği zaman, sisteme 7 gün içerisinde tekrardan giriş yapıp onay veriyorsunuz ve paranız hesabınıza yatıyor.

Bu kredinin en güzel yanı ne biliyor musunuz? Hafta sonu dahi olsa paranıza hemen kavuşabiliyorsunuz. Zaman ve saat sınırlaması yok. Cumartesi acil nakite mi ihtiyacınız oldu? O halde qnb finans müşterisi iseniz krediniz hemen hesabınızda olacaktır. Saat 17.00’dan sonra para lazım oldu. Burada da kolayda krediye ulaşabilirsiniz.

MÜŞTERİ OLMAYANLAR NASIL BAŞVURU YAPACAKLAR?

Müşteri olmayanlar ne yapacak? onuda hemen izah edelim. Öncelikle bu; qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx linki kullanarak başvuru sayfasına ulaşabilirler. Başvuru bir iki dakikanızı alacaktır. Başvuru yaptıktan sonra onay bekleyeceksiniz, ama bu onay da 5 dakika içerisinde gelecektir. Tabi kredi sicilinizde, kredi notunuzda ve geliriniz de bir sıkıntı yoksa. Başvuru ve onay süreciniz 5 -10 dakikanızı almaz. Onay aldıktan sonrada bankaya gidip imza atıp paranızı almanız gerekecek.

KREDİNİN BAZI ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Bankadan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. herkesin adına bir limit tanımlanmıştır. Ama maksimum kredi limiti 30 bin liradır. Genelde 15 bin lira her kese çıkıyor zaten. Birde günden 15 liradan başlıyor taksitler. Krediyi 48 aya kadar vade yapabilirsiniz. Faiz oranları kredi notu puanınıza göre belirleniyor. kredi notunuz iyiyse düşük faiz alıyorsunuz. Kredi notunuz baz alındığında en düşük faiz oranı %1,17’dir. Yine aynı şekilde en yüksek faiz oranı ise %1,56 dır.

Kredi tahsis ücreti olan bir kredi kampanyasıdır. Oda alacağınız kredinin binde beşine göre hesaplanıyor. Bunun dışında da yaptırmanı gerekecektir. Bunlar kredinin ek giderleri olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz bir iki ödeme planı ile bu durumu daha iyi anlamanıza yardımcı olalım.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

15.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alacaksınız. Kredi notu puanınıza bakıldığında sizlere %1,17 faiz oranı veriliyor. Taksit hesaplaması yaptığımızda aylık ödemeniz gereken tutar 431,61 TL dir. Toplamda geri ödemeniz gereken kredi tutarına ise baktığımızda 20.719,20 TL dir. Kredi tahsis ücretinin 75 lira olduğunu belirtelim. ortalama yıllık hayat sigortası primi ise 261 liradır.

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin