Go to ...
QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi


QNB Finansbank İhtiyaç - Bu sıralar ülkemizde ciddi manada krediye yoğunlaşma var. Çünkü faiz oranlarında ciddi bir indirim söz konusu. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanınızın beyanatlarının ardından devlet bankaları faiz oranlarını ciddi manada aşağıya çekti. Tabi bundan dolayı özel bankalarda hemen faiz musluklarını kıstılar. Dünya hali bir günde her şey değişi verir korkusuyla fırsat bu fırsat deyip herkes çekme yoluna gidiyor.

DOSYA MASRAFSIZ K REDİ GENEL BİLGİ

Her şey iyi hoş ama faizler indi ama bu ek masraflar ne olacak? Şimdide akıllara takılan konu bu. Bankalar kimden ne koparırsam o kar diyor. Biz tüketicilerinde iyi bir araştırma yapıp en olanını tercih etmemiz gerekiyor. Bu yazımızda kredi arayışını için bir alternatif olacaktır. Bugün sizler için QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunmayı düşünüyoruz. Bence yüzde yüz istifade edebileceğiniz bir konu olmuş oldu.

QNB FİNANSBANK DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Dosya Masrafı Yok. Üstelik tüm vadelerde %1.65 faiz oranıyla. Siz sadece hayal edin, QNB Finansbank gerçekleştirsin. Kampanya 36 ay vadeye kadar geçerlidir. Diğer kredi tutarı ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank Şubeleri’nden ulaşabilirsiniz. 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu ’le hemen yapabilirsiniz.

Dilerseniz  Anında Başvur‘a tıklayarak internetten veya size en yakın Finansbank Şubesi’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt ön onay niteliğinde olup, Finansbank başvuruları serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Bu kredide başvuru için Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı) ve Gelir Belgesi talep edilmektedir. Ayrıca QNB Finansbank duyduğu anda ekstra belge talep etme hakkına sahiptir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 941 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 106 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,09 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,08 dir. 

10.000 TL Kredi Tutarını 24 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 524 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 143 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,05 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,60 dir. 

10.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 387 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 199 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,04 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,48 dir. 

Ödeme planında yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz,masraf ve vergiler dahildir. QNB Finansbank’ın kampanya şartlarıyla ilgili her türlü değişikliği yapma hakkı saklıdır. Belirtilen kredi ürünlerinde dosya masrafı alınmamaktadır. ücreti ortalama 45 yaşında birinin, uzun süreli hayat sigortası ücretini içermektedir. Diğer ürünler hakkında bilgi almak ve aylık, yıllık maliyet oranlarını öğrenmek için QNB Finansbank şubemize uğrayabilir veya 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Bir yazının daha sonuna geldik. Sizler için dosya masrafı almayan bir bankanın kredi kampanyasını sunmaya çalıştık. Bu şartlar bana da uyuyor diyorsanız değerlendirebileceğiniz bir kredi. Bunun dışında aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

BankPozitif Masrafsız Kredi

QNB Finanasbank Telefon Kredi

LÜTFEN BU HABERİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

PAYLAŞIM

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

PAYLAŞIM