QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi- Bu sıralar ülkemizde ciddi manada krediye yoğunlaşma var. Çünkü faiz oranlarında ciddi bir indirim söz konusu. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanınızın beyanatlarının ardından devlet bankaları faiz oranlarını ciddi manada aşağıya çekti. Tabi bundan dolayı özel bankalarda hemen faiz musluklarını kıstılar. Dünya hali bir günde her şey değişi verir korkusuyla fırsat bu fırsat deyip herkes kredi çekme yoluna gidiyor.

QNB FİNANSBANK DOSYA MASRAFSIZ K REDİ GENEL BİLGİ

Her şey iyi hoş ama faizler indi ama bu ek masraflar ne olacak? Şimdide akıllara takılan konu bu. Bankalar kimden ne koparırsam o kar diyor. Biz tüketicilerinde iyi bir araştırma yapıp en uygun olanını tercih etmemiz gerekiyor. Bu yazımızda kredi arayışını için bir alternatif olacaktır. Bugün sizler için QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunmayı düşünüyoruz. Bence yüzde yüz istifade edebileceğiniz bir konu olmuş oldu.

QNB FİNANSBANK DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Dosya Masrafı Yok. Üstelik tüm vadelerde %1.65 faiz oranıyla. Siz sadece hayal edin, QNB Finansbank gerçekleştirsin. Kampanya 36 ay vadeye kadar geçerlidir. Diğer kredi tutarı ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank Şubeleri’nden ulaşabilirsiniz. 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz.

Dilerseniz  Anında Başvur‘a tıklayarak internetten veya size en yakın Finansbank Şubesi’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt ön onay niteliğinde olup, Finansbank başvuruları serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Bu kredide başvuru için Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı) ve Gelir Belgesi talep edilmektedir. Ayrıca QNB Finansbank ihtiyaç duyduğu anda ekstra belge talep etme hakkına sahiptir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 941 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 106 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,09 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,08 dir. 

10.000 TL Kredi Tutarını 24 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 524 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 143 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,05 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,60 dir. 

10.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 387 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 199 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,04 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,48 dir. 

Ödeme planında yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz,masraf ve vergiler dahildir. QNB Finansbank’ın kampanya şartlarıyla ilgili her türlü değişikliği yapma hakkı saklıdır. Belirtilen kredi ürünlerinde dosya masrafı alınmamaktadır. Sigorta ücreti ortalama 45 yaşında birinin, uzun süreli hayat sigortası ücretini içermektedir. Diğer ürünler hakkında bilgi almak ve aylık, yıllık maliyet oranlarını öğrenmek için QNB Finansbank şubemize uğrayabilir veya 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Bir yazının daha sonuna geldik. Sizler için dosya masrafı almayan bir bankanın kredi kampanyasını sunmaya çalıştık. Bu şartlar bana da uyuyor diyorsanız değerlendirebileceğiniz bir kredi. Bunun dışında aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

BankPozitif Masrafsız Kredi

QNB Finanasbank Telefon Kredi

LÜTFEN BU HABERİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.