Go to ...
Qnb Finansbank Business Card ile Ticari Kolaylık


Ticari, Qnb Finansbank Business Kredi Kartı- Qnb Finansbank, ticari müşterileri için bir birinden güzel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Özellikle ticaret ile uğraşan ve ilgilenenlerin kredi kartlarını nasıl kullandıklarını biliriz. Kredi kartları hayat ve can kurtaran birer can simidi gibidir. Bundan dolayı da ticari firmaların kredi kartlarını doğru seçmeleri gerekiyor. Öyle bir kredi kartı olması gerekiyor ki; hem avantajlı, hem kampanyalı hemde bol özellikli.

QNBFİNANSBANK BUSİNESS CARD GENEL TANIM

Ülkemizde buna benzer kredi kartı veren bankalar var. Bu bankalardan biride QNB Finansbank. Bugün sizler için ticari kredi kartlardan biri olan Finansbank Business Card tanıtımını yapacağız. Bu sayede sizlerde mükemmel ötesi bir kredi kartına kavuşmuş olacaksınız. Bir çok ticari firma business’in avantajlı dünyası sayesinde rahat bir ticari hayat sürüyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kartın tanıtımı ile sizleri baş başa bırakalım.

QNBFİNANSBANK BUSİNESS CARD ÖZELLİKLERİ

Finansbank Business Card, özelliklerine sahip, firma, işyeri sahipleri ve çalışanlarına yönelik tasarlanmış bir ticari kredi kartıdır. Firma sahipleri ve çalışanlarının yurtiçi ve yurtdışında yapacakları mal alımı, seyahat, temsil, ödeme gibi yüksek miktarlı harcamalar için nakit taşıma yükünü ortadan kaldırır. Kart limitinin belirli bir kısmının nakit avans olarak kullanılabilmesine olanak sağlar. Anlaşmalı işyerlerinde yapılan harcamalar üzerinden ParaPuan kazandırır.

Kart limitleri önceden belirlenebilir. Firma harcamaları kolayca ve etkin bir yolla takip edilebilir. Yapılan harcamalar, kişi veya kategori bazında aylık raporlar halinde görüntülenebilir. Harcamaların takibi ve ödemeler QNB Finansbank İnternet Şubesi’nden de anında gerçekleştirilebilir. Otomatik Fatura Ödeme Talimatı (OFÖ) verilebilir. OFÖ firma adına gelen elektrik, su, cep telefonu, iş telefonu, internet, doğalgaz faturalarının düzenli olarak ödenmesini sağlar.

QNBFİNANSBANK BUSİNESS CARD AYRINTILARI

Sosyal Asist ve Acil Asist hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar. Sosyal Asist Bilgi ve Organizasyon hizmetleri sunar. Sosyal Asist hizmet hattımızı arayarak trafik durumundan nöbetçi eczane bilgilerine, adrese çiçek gönderiminden bilgisayar teknik destek hizmetlerine kadar birçok konuda bilgilendirme ve yardım talep edebilirsiniz Acil Asist hizmeti Araç Yardımı, Ferdi Yardım ve Konut Yardımı hizmetlerini kapsar.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi artık Finansbank Business Card’ınızla kolayca yapabilirsiniz. Prim ödemelerinizi SGK web sitesi üzerinden ya da QNB Finansbank ödeme kanalları aracılığıyla daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

QNBFİNANSBANK TİCARİ KART BAŞVURU BELGELERİ

Gerçek Kişin Ticari İşletmeleri için; Ticari kredi kartı başvuru formu, Gerçek Kişinin Kimlik Belgesi ve Güncel Vergi Levhası gerekiyor. Limited Şirketler için; Ticari kredi kartı başvuru formu, Bütün ortakların kimlik fotokopileri, Şirketin kuruluşunu, güncel ortaklık yapısını ve son temsil yetkilerini gösteren ticaret sicil gazetesi, Şirketi bankada temsil edecek yetkililerin imza sirküleri (Noter tasdikli aslı) ve kimlik belgesi fotokopileri ve Güncel vergi levhası gerekiyor.

Anonim Şirketler için ise; Ticari kredi kartı başvuru formu, Bütün ortakların kimlik fotokopisi, Şirketin kuruluşunu, güncel ortaklık yapısını ve son temsil yetkilerini gösteren ticaret sicil gazetesi, Şirketi bankada temsil edecek yetkililerin imza sirküleri (Noter tasdikli aslı) ve kimlik belgesi fotokopileri ve Güncel vergi levhası gerekir. Bu belgeler ile size en yakın qnf finansbank şubesine uğrayabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız, sizler için özel bir kredi kartı tanıtımını yapmaya çalıştık. Umarım ki sizler için de istifadeli bir yazı olmuştur. Bu arada aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

2017 YENİ YIL KREDİLERİ İLE TÜM İHTİYAÇLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM

Finansçıdan esnafa aynı gün içerisinde 50.000 TL Kredi

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin