Go to ...
Qnb Finansbank Business Card ile Ticari Kolaylık


CardFinans Ticari, Qnb Finansbank Business Kredi Kartı- Qnb Finansbank, ticari müşterileri için bir birinden güzel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Özellikle ticaret ile uğraşan ve ilgilenenlerin kredi kartlarını nasıl kullandıklarını biliriz. Kredi kartları hayat ve can kurtaran birer can simidi gibidir. Bundan dolayı da ticari firmaların kredi kartlarını doğru seçmeleri gerekiyor. Öyle bir kredi kartı olması gerekiyor ki; hem avantajlı, hem kampanyalı hemde bol özellikli.

QNBFİNANSBANK BUSİNESS CARD GENEL TANIM

Ülkemizde buna benzer kredi kartı veren bankalar var. Bu bankalardan biride QNB Finansbank. Bugün sizler için kartlardan biri olan Finansbank Business Card tanıtımını yapacağız. Bu sayede sizlerde mükemmel ötesi bir kredi kartına kavuşmuş olacaksınız. Bir çok ticari firma cardfinans business’in avantajlı dünyası sayesinde rahat bir ticari hayat sürüyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kartın tanıtımı ile sizleri baş başa bırakalım.

QNBFİNANSBANK BUSİNESS CARD ÖZELLİKLERİ

Finansbank Business Card, CardFinans özelliklerine sahip, firma, işyeri sahipleri ve çalışanlarına yönelik tasarlanmış bir ticari kredi kartıdır. Firma sahipleri ve çalışanlarının yurtiçi ve yurtdışında yapacakları mal alımı, seyahat, temsil, gibi yüksek miktarlı harcamalar için nakit taşıma yükünü ortadan kaldırır. Kart limitinin belirli bir kısmının nakit avans olarak kullanılabilmesine olanak sağlar. Anlaşmalı işyerlerinde yapılan harcamalar üzerinden ParaPuan kazandırır.

Kart limitleri önceden belirlenebilir. Firma harcamaları kolayca ve etkin bir yolla takip edilebilir. Yapılan harcamalar, kişi veya kategori bazında aylık raporlar halinde görüntülenebilir. Harcamaların takibi ve ödemeler QNB Finansbank İnternet Şubesi’nden de anında gerçekleştirilebilir. Otomatik Fatura Ödeme Talimatı (OFÖ) verilebilir. OFÖ firma adına gelen elektrik, su, cep telefonu, iş telefonu, internet, doğalgaz faturalarının düzenli olarak ödenmesini sağlar.

QNBFİNANSBANK BUSİNESS CARD AYRINTILARI

Sosyal Asist ve Acil Asist hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar. Sosyal Asist Bilgi ve Organizasyon hizmetleri sunar. Sosyal Asist hizmet hattımızı arayarak trafik durumundan nöbetçi eczane bilgilerine, adrese çiçek gönderiminden bilgisayar teknik destek hizmetlerine kadar birçok konuda bilgilendirme ve yardım talep edebilirsiniz Acil Asist hizmeti Araç Yardımı, Ferdi Yardım ve Konut Yardımı hizmetlerini kapsar.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi artık Finansbank Business Card’ınızla kolayca yapabilirsiniz. Prim ödemelerinizi SGK web sitesi üzerinden ya da QNB Finansbank ödeme kanalları aracılığıyla daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

QNBFİNANSBANK TİCARİ KART BAŞVURU BELGELERİ

Gerçek Kişin Ticari İşletmeleri için; Ticari kredi kartı başvuru formu, Gerçek Kişinin Kimlik Belgesi ve Güncel Vergi Levhası gerekiyor. Limited Şirketler için; Ticari kredi kartı başvuru formu, Bütün ortakların kimlik fotokopileri, Şirketin kuruluşunu, güncel ortaklık yapısını ve son temsil yetkilerini gösteren ticaret sicil gazetesi, Şirketi bankada temsil edecek yetkililerin imza sirküleri (Noter tasdikli aslı) ve kimlik belgesi fotokopileri ve Güncel vergi levhası gerekiyor.

Anonim Şirketler için ise; Ticari kredi kartı başvuru formu, Bütün ortakların kimlik fotokopisi, Şirketin kuruluşunu, güncel ortaklık yapısını ve son temsil yetkilerini gösteren ticaret sicil gazetesi, Şirketi bankada temsil edecek yetkililerin imza sirküleri (Noter tasdikli aslı) ve kimlik belgesi fotokopileri ve Güncel vergi levhası gerekir. Bu belgeler ile size en yakın qnf finansbank şubesine uğrayabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız, sizler için özel bir kredi kartı tanıtımını yapmaya çalıştık. Umarım ki sizler için de istifadeli bir yazı olmuştur. Bu arada aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

2017 YENİ YIL KREDİLERİ İLE TÜM İHTİYAÇLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM

Finansçıdan esnafa aynı gün içerisinde 50.000 TL Kredi

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin