Go to ...
QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi


QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi- Ekonomik hayatımızı daha da iyiye götürebilme adına hayatımızın bazı kademelerinde kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Kimimiz iş yerimizin yeni şubesini açıyoruz, kimimiz iş yerimizi yeni sezona hazırlıyoruz, kimimiz, evimizin eşyalarını değiştiriyoruz, kimimiz o çok istediğimiz arabayı alıyoruz, kimimiz yılbaşı için Uludağ tatiline gidiyoruz. Tabi bu örnekleri çoğaltmak mümkün.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

İhtiyaçlarımız gördüğünüz gibi çok fazla. Tabi buna birazda bilinçsizce harcama eklenince, birazda yanlış hesaplamanın sonunda üstesinden gelinemeyen borçlar ortaya çıkıyor. Bir ödemenin ardını öteki takip ediyor. Neredeyse 5 -10 gün aralarla ödemeler de gelince adeta bir bataklığa saplanmışçasına hissediyor insan. Tamda bu noktada QNB Finansbank yardımınıza koşuyor ve Borç Transfer Kredisi ile sizlere rahat bir nefes aldırıyor. Ayrıntılar yazımızın devamında;

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi sayesinde diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı finansbank’a aktarabiliyorsunuz. Üstelik faiz oranı ise %1,17’den başlıyor. Borçlarınızı 48 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Bu kredi kapsamında; İhtiyaç kredilerinizi, kredi kartı borçlarınızı ve taşıt kredisi borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Lakin Konut kredisi bu transfer kredisine dahil değildir. Ayrıca Qnb Finansbank borçları da transfer edilemiyor. Zira aynı banka zaten.

Anlayacağınız diğer bankalardaki borçlarınızın tamamını yani son kuruşuna kadar transfer edebiliyorsunuz. Bir borcunuz için başvuruda bulunduğunuz zaman Bir bankadaki kredi borcunuzun yarısını veya bir kısmını transfer edemezsiniz. Borcun tümü transfer edilmektedir. Lakin kredi kartı borcunuzun bir bölümü için borç transferi gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank borç transferi ile diğer bankalara yapacağınız eft’lerden ücret alınmıyor. Ayrıca yaptığınız eft’ler bir gün sonra diğer bankaya ulaşabilmektedir.

ÖRNEK MALİYET PLANLARI
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL 
 • Vade Sayısı: 48 Aydır.
 • Faiz oranı: %1,17 dir.
 • Aylık Kredi Taksit Tutarı: 288 TL dir.
 • Kredi Tahsis Ücreti: 52,5 TL dir. 
 • Sigorta Prim Tutarı: 351.55 TL dir.
 • Yıllık Toplam Maliyet: %18,5544 dür

 

 • Kredi Tutarı: 10.000 TL 
 • Vade Sayısı: 48 Aydır.
 • Faiz oranı: %1,61 dir.
 • Aylık Kredi Taksit Tutarı: 322 TL dir.
 • Kredi Tahsis Ücreti: 52,5 TL dir. 
 • Sigorta Prim Tutarı: 363.37 TL dir.
 • Yıllık Toplam Maliyet: %26,1948 dir

 

Sevgili okurlarımız Kredi skorunuz faiz oranınızı da belirliyor. Kredi notunuz yüksekse düşük faiz, düşükse de yüksek faiz alıyorsunuz. Bizlerde alabileceğiniz en yüksek ve en düşük faizli kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Bu krediyi çekerseniz sigortası yaptırmanız gerekecektir. Kredi tahsisi ücreti de kredinin %0,5’i kadardır.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ BAŞVURUSU

Bu krediye başvurunuzu Qnb Finansbank şubelerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca oturduğunuz yerden bir SMS ile de ön başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve ekrana Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı yazın. Ardından ise 5030’a mesaj atın. İşte hepsi bu kadar. Başvurunuz olumlu olursa herhangi bir Qnb Finansbank şubesine uğrayarak kesin kredi başvurunuzu onaylayabilirsiniz.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Sizlerde Qnb Finansbank borç transfer kredisini çekecekseniz bazı belgeleri de hazırlamanız gerekiyor. Bu belgeler; Nüfus cüzdanınız, İkametgah belgesi, yoksa son 3 ay içerisi de düzenlenmiş, telefon, doğalgaz, elektrik, su vb. faturalarından herhangi birisi ve Gelir Belgesi başvuruda sunulması gereken belgelerdendir.

Sizlerde borçlarınızdan nefes alamaz duruma girdiyseniz, borç transfer kredisini düşünebilirsiniz. Zira önleminizi almazsanız sonunuz Kara Listesi olabilir. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Doru ve güncel finans bilgileri için bizi okumaya devam ediniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin