Go to ...
QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi


QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi- Herkes bir konut sahibi olabilmenin peşinde koşuyor. Bunun içinde gerekirse ek işlere bile gidiyor. Karı koca canla başla çalışıyor. Bu zamanda ev sahipleri ile uğraşmak hakikatten zor. Hele hele vakitlerinde çıldırmamak elde değil. Ayrıca ülkemizde her an ne olacağı da belli değil. Şuan faizlerde ciddi bir indirim söz konusu. ayrıca konut fiyatları da düşük, Lakin gelecek aylarda konut fiyatlarının artmayacağının garantisi yok. Hal böyle olunca da elini çabuk tutmak isteyenler bir an önce küçükte bize ait olan bir evimiz olsun istiyorlar.

QNB FİNANSBANK ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Ülkemizde genel itibariyle herkes sabit ücretli olduğundan ev kredilerini alırken taksitlerin de sabit olmasını istiyorlar. Ama herkesin geliri bu şekilde sabit olmadığı için ürün alırken de farklı istekleri olabiliyor. Örneğin çiftçiler kredi alırken 6 ay sonra yani hasattan sonra öderler. Aynı şekilde konut alırken de 7 – 8 farklı ödeme koşulu önünüze sürülür. Bugün biz sizler için QNB Finansbank’ın Artan Taksitli Konut Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

QNB FİNANSBANK ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ

Artan Taksitli Konut Kredisi seçenekleri taksitlerinizi gelirinize göre ayarlayabilir; toplam faiz ödemelerinizi azaltabilirsiniz. Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Sadece tapu üzerinde konut tipi “mesken” alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa ödenen anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir. Teminat olarak, mevcut evinizin ve satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte, banka gerekli görürse kefil talep edebilir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Krediyi %0,90 faiz oranı ve 24 ay vade ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 4,651.50 TL olacaktır. Diğer Ücretler ise 1.127,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet %12,6151 dir. 

100.000 TL Krediyi %0,93 faiz oranı ve 60 ay vade ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 2,182.23 TL olacaktır. Diğer Ücretler ise 1.127,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet %12,2994 dir. 

100.000 TL Krediyi %0,95 faiz oranı ve 120 ay vade ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 1,400.24 TL olacaktır. Diğer Ücretler ise 1.127,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet %12,3246 dir. 

QNB FİNANSBANK ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ AYRINTILARI

%0,90 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına kadar 1-24 ay vadede geçerlidir. %0,93 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına kadar 25-60 ay vadede geçerlidir. %0,95 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına kadar 61-120 ay vadede geçerlidir. QNB Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında değişiklik yapma, kredi başvurusunu serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye şubelerden ulaşabilirsiniz. Diğer Ücretlere kredi tahsis masrafı (%0,5), ekspertiz ücreti (507TL) , ipotek tesis ücreti (120 TL) dahildir. DASK, konut sigortası ve yıllık hayat sigortası ortalama primleri dahil değildir.

(100 m², 1.derece deprem bölgesi ve 2007 sonrası inşa edilmiş İstanbul’daki bir daire için ortalama DASK primi 153 TL ve ortalama konut sigortası primi 224 TL’dir. 100.000 TL 84 ay vadeli bir konut kredisi için 47 yaşındaki erkek bir müşteri için ortalama yıllık hayat sigortası primi 1.181 TL’dir ) Detaylı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret, vergi ve fonlar dahildir.

NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

QNB Finansbank konut kredisine web sayfasından veya şubelerden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz için gerekli olan belgeler; Satın alınacak konutun tapu fotokopisi, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), Güncel tarihli herhangi bir fatura, Maaş bordrosu veya gelir belgesi, Yapılacak inceleme sonrası bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır.

Sevgili takipçilerimiz, sizlerde bu koşullar bana uyuyor diyorsanız QBN finansbank sizleri şubelerine davet ediyor. Ayrıca daha fazla detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Biz genel itibariyle merak edilen konulara değinmeye çalıştık. Bir sonraki ekonomi ve kredi haberlerimizde görüşmek dileğiyle.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi

QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

QNB Finanasbank Telefon Kredi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin