Go to ...
QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi


QNB Finansbank Artan Taksitli Konut - Herkes bir konut sahibi olabilmenin peşinde koşuyor. Bunun içinde gerekirse ek işlere bile gidiyor. Karı koca canla başla çalışıyor. Bu zamanda ev sahipleri ile uğraşmak hakikatten zor. Hele hele zam vakitlerinde çıldırmamak elde değil. Ayrıca ülkemizde her an ne olacağı da belli değil. Şuan faizlerde ciddi bir indirim söz konusu. ayrıca konut fiyatları da düşük, Lakin gelecek aylarda konut fiyatlarının artmayacağının garantisi yok. Hal böyle olunca da elini tutmak isteyenler bir an önce küçükte bize ait olan bir evimiz olsun istiyorlar.

QNB FİNANSBANK ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Ülkemizde genel itibariyle herkes sabit ücretli olduğundan ev kredilerini alırken taksitlerin de sabit olmasını istiyorlar. Ama herkesin geliri bu şekilde sabit olmadığı için alırken de farklı istekleri olabiliyor. Örneğin çiftçiler alırken 6 ay sonra yani hasattan sonra öderler. Aynı şekilde konut alırken de 7 – 8 farklı ödeme koşulu önünüze sürülür. Bugün biz sizler için QNB Finansbank’ın Artan Taksitli Konut Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

QNB FİNANSBANK ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ

Artan Taksitli Konut Kredisi seçenekleri taksitlerinizi gelirinize göre ayarlayabilir; toplam faiz ödemelerinizi azaltabilirsiniz. Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Sadece tapu üzerinde konut tipi “mesken” alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa ödenen anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir. Teminat olarak, mevcut evinizin ve satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte, banka gerekli görürse kefil talep edebilir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Krediyi %0,90 faiz oranı ve 24 ay vade ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 4,651.50 TL olacaktır. Diğer Ücretler ise 1.127,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet %12,6151 dir. 

100.000 TL Krediyi %0,93 faiz oranı ve 60 ay vade ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 2,182.23 TL olacaktır. Diğer Ücretler ise 1.127,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet %12,2994 dir. 

100.000 TL Krediyi %0,95 faiz oranı ve 120 ay vade ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 1,400.24 TL olacaktır. Diğer Ücretler ise 1.127,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet %12,3246 dir. 

QNB FİNANSBANK ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ AYRINTILARI

%0,90 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına kadar 1-24 ay vadede geçerlidir. %0,93 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına kadar 25-60 ay vadede geçerlidir. %0,95 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına kadar 61-120 ay vadede geçerlidir. QNB Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında değişiklik yapma, kredi başvurusunu serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye şubelerden ulaşabilirsiniz. Diğer Ücretlere kredi tahsis masrafı (%0,5), ekspertiz ücreti (507TL) , ipotek tesis ücreti (120 TL) dahildir. DASK, konut sigortası ve yıllık hayat sigortası ortalama primleri dahil değildir.

(100 m², 1.derece deprem bölgesi ve 2007 sonrası inşa edilmiş İstanbul’daki bir daire için ortalama DASK primi 153 TL ve ortalama konut sigortası primi 224 TL’dir. 100.000 TL 84 ay vadeli bir konut kredisi için 47 yaşındaki erkek bir müşteri için ortalama yıllık hayat sigortası primi 1.181 TL’dir ) Detaylı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret, vergi ve fonlar dahildir.

NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

QNB Finansbank konut kredisine web sayfasından veya şubelerden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz için gerekli olan belgeler; Satın alınacak konutun tapu fotokopisi, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), Güncel tarihli herhangi bir fatura, Maaş bordrosu veya gelir belgesi, Yapılacak inceleme sonrası bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır.

Sevgili takipçilerimiz, sizlerde bu koşullar bana uyuyor diyorsanız QBN finansbank sizleri şubelerine davet ediyor. Ayrıca daha fazla detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Biz genel itibariyle merak edilen konulara değinmeye çalıştık. Bir sonraki ekonomi ve kredi haberlerimizde görüşmek dileğiyle.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi

QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

QNB Finanasbank Telefon Kredi

 

 

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin