Go to ...
Qnb Finansbank Altın Toplama Günleri


Qnb Finansbank Altın Toplama Günleri- Altın insanoğlunun en değerli madenlerinden birisidir. Tıpkı geçmişte olduğu gibi günümüzde de altın çok değerli. En ilkel kabilelerde dahi altın bir ziynet eşyası olarak kullanılıyor. Tabi bizim ülke için de en güzel birikim olarak ortaya çıkıyor. Genç yaşlı bir çok kimseler birikimlerini altın üzerine yoğunlaştırıyorlar. Altın uzun vadede hiç bir zaman değerini kaybetmiyor. Aksine sürekli olarak değeri artırdığından kar elde etmenizi sağlar.

QNB FİNANSBANK ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ GENEL AÇIKLAMA

Altınlar ülkemizde genel itibariyle emeklilerin yaptığı birikim olarak gözükse de artık genç evli çiftlerin de yoğunlaştığı bir para biriktirme sistemidir. Tabi altın biriktirmenin de kendine göre bazı riskleri olabiliyor. Değer kazanma noktasında bir sıkıntınız olmaz. Amma velakin çalınma noktasında sıkıntısı fazladır. Bundan dolayı da geceleri nöbet tutarız altınlarımız çalınmasın diye. Bugün bu sıkıntınızı ortadan kaldırabilme adına QNB Finansbank’ın altın toplama günlerinden söz edeceğiz.

QNB FİNANSBANK ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ NEDİR?

Qnb Finansbank yastık altı altınlarınıza talip. gram altın, cumhuriyet altını, bilezik, yüzük ve küpe her türdeki ziynet eşyanızı QNB Finansbank’a getirerek yatırıma dönüştürebilirsiniz. Ayrıca çalınma derdi olmadan da güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Altınlarıız İstanbul Altın Rafinesi’nin ekiplerince değerlendiriliyor. Altınlarınızı vadesiz altın hesaba aktarıyorsunuz. Dilerseniz de Vadeli altın hesaba da aktarabiliyorsunuz. Bu sayede de hem altın artışlaarından hemde faiz oranlarından kar elde ediyorsunuz.

QNB FİNANSBANK ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ AYRINTILARI

QNB Finansbank’a getirmiş olduğunuz altınlar ister yüzük, ister cumhuriyet altını olsun; tümünün 24 ayar altın olarak değeri ne ise altın vadesiz hesabınıza gram olarak yatırılıyor. Sistem bu şekilde işliyor. Bu hesabınızdaki altınlarınızı dilediğiniz zaman liraya çevirerek çekebilirsiniz. Ayrıca vadesiz altın hesabı açtırırsanız hesap işletim ücreti vermezsiniz. ATM’lerden, QNB Finansbank şubelerinden, internet ve mobil şubelerinden de istediğiniz an altın hesabınıza ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz zaman altınlarınızı nakde dönüştürebilme imkanınız mevcut. Banka kartınız ve kredi kartınız ile altın alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında eğer bankada var ise başka altın hesaplarınız buralara altın havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Altınlarınız ilk olarak vadesiz hesaba yatar. Siz burada altın biriktirmeye devam edebilirsiniz. Buradaki altınlarınızı; vadeli altın hesaba yada altın biriken hesaba da aktarabilir ve farklı yollardan da altınınızı değerlendirebilirsiniz. Şunu da hemen belirtelim; yatırdığınız altınlar TMSF yarafından 100.000 liraya kadar güvence altında.

MERAK EDİLENLER
  • Altın toplama günlerini nasıl öğrenebilirim? Öncelikle bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. Yada dilerseniz BURAYI tıklayarak da şubeler bölümünden güncel altın günlerine ulaşabilirsiniz.
  • Fiziki olarak teslim edilen altınlar tekrardan fiziki olarak alınabilir mi? Bu soruda oldukça fazla merak ediliyor. Fiziki olarak getirdiğiniz altınlarınızı tekrardan fiziki olarak alamazsınız. Hesabınızda gram cinsine dönüştürülür. Yalnız istediğiniz zaman döviz cinslerinden birine çevirerek alabilirsiniz.
  • Küpe, yüzük, bilezik vs. getirdiğim ziynet altınları kaç ayar olarak değerlenecek? Getirdiğiniz fiziki altınlarınız İstanbul Rafinerisi uzman personeli tarafından değerlendiriliyor. Ardından 24 gram altın cinsinde değeri ne ise o kadar gram altın hesabınıza yatıyor.
  • Altın tesliminde ücret alınacak mı? Fiziki altınlarınızı bankaya getirdiğinizde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

 

Değerli okurlarımız, bir çok banka altın günleri yaparak, hem altınlarınızın güvenli büyümesini hemde değerlenmesini sağlıyorlar. Bu sayede altınlarınız güvende büyürken ülke ekonomisi de canlanıyor. Tabi bizler sadece haber yapıyoruz. Bu konuyu değerlendirme işi de size kalıyor. Dilerseniz aşağıda sizler için düzenlediğimiz farklı yazılardan oluşan  konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Altınlarınız Güvence Altında Büyüsün

Elimdeki Para İle Nelere Yatırım Yapabilirim

Türkiye Finans Altın Şube ile Güvenli Altın Biriktirme

QNB Finansbank 2017 Yeni Yıl Online İhtiyaç Kredisi

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin