Go to ...
Qnb Finansbank Altın Toplama Günleri


Finansbank Toplama Günleri- Altın insanoğlunun en değerli madenlerinden birisidir. Tıpkı geçmişte olduğu gibi günümüzde de altın çok değerli. En ilkel kabilelerde dahi altın bir ziynet eşyası olarak kullanılıyor. Tabi bizim ülke için de en güzel birikim olarak ortaya çıkıyor. yaşlı bir çok kimseler birikimlerini altın üzerine yoğunlaştırıyorlar. Altın uzun vadede hiç bir zaman değerini kaybetmiyor. Aksine sürekli olarak değeri artırdığından kar elde etmenizi sağlar.

QNB FİNANSBANK ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ GENEL AÇIKLAMA

Altınlar ülkemizde genel itibariyle emeklilerin yaptığı birikim olarak gözükse de artık genç evli çiftlerin de yoğunlaştığı bir para biriktirme sistemidir. Tabi altın biriktirmenin de kendine göre bazı riskleri olabiliyor. Değer kazanma noktasında bir sıkıntınız olmaz. Amma velakin çalınma noktasında sıkıntısı fazladır. Bundan dolayı da geceleri nöbet tutarız altınlarımız çalınmasın diye. Bugün bu sıkıntınızı ortadan kaldırabilme adına QNB Finansbank’ın altın toplama günlerinden söz edeceğiz.

QNB FİNANSBANK ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ NEDİR?

Qnb Finansbank yastık altı altınlarınıza talip. gram altın, cumhuriyet altını, bilezik, yüzük ve küpe her türdeki ziynet eşyanızı QNB Finansbank’a getirerek yatırıma dönüştürebilirsiniz. Ayrıca çalınma derdi olmadan da güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Altınlarıız İstanbul Altın Rafinesi’nin ekiplerince değerlendiriliyor. Altınlarınızı vadesiz altın hesaba aktarıyorsunuz. Dilerseniz de Vadeli altın hesaba da aktarabiliyorsunuz. Bu sayede de hem altın artışlaarından hemde faiz oranlarından kar elde ediyorsunuz.

QNB FİNANSBANK ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ AYRINTILARI

QNB Finansbank’a getirmiş olduğunuz altınlar ister yüzük, ister cumhuriyet altını olsun; tümünün 24 ayar altın olarak değeri ne ise altın vadesiz hesabınıza gram olarak yatırılıyor. Sistem bu şekilde işliyor. Bu hesabınızdaki altınlarınızı dilediğiniz zaman liraya çevirerek çekebilirsiniz. Ayrıca vadesiz altın hesabı açtırırsanız hesap işletim ücreti vermezsiniz. ATM’lerden, QNB Finansbank şubelerinden, internet ve mobil şubelerinden de istediğiniz an altın hesabınıza ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz zaman altınlarınızı nakde dönüştürebilme imkanınız mevcut. kartınız ve kredi kartınız ile altın alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında eğer bankada var ise başka altın hesaplarınız buralara altın havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Altınlarınız ilk olarak vadesiz hesaba yatar. Siz burada altın biriktirmeye devam edebilirsiniz. Buradaki altınlarınızı; vadeli altın hesaba yada altın biriken hesaba da aktarabilir ve farklı yollardan da altınınızı değerlendirebilirsiniz. Şunu da hemen belirtelim; yatırdığınız altınlar TMSF yarafından 100.000 liraya kadar güvence altında.

MERAK EDİLENLER
  • Altın toplama günlerini nasıl öğrenebilirim? Öncelikle bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. Yada dilerseniz BURAYI tıklayarak da şubeler bölümünden altın günlerine ulaşabilirsiniz.
  • Fiziki olarak teslim edilen altınlar tekrardan fiziki olarak alınabilir mi? Bu soruda oldukça fazla merak ediliyor. Fiziki olarak getirdiğiniz altınlarınızı tekrardan fiziki olarak alamazsınız. Hesabınızda gram cinsine dönüştürülür. Yalnız istediğiniz zaman döviz cinslerinden birine çevirerek alabilirsiniz.
  • Küpe, yüzük, bilezik vs. getirdiğim ziynet altınları kaç ayar olarak değerlenecek? Getirdiğiniz fiziki altınlarınız İstanbul Rafinerisi uzman personeli tarafından değerlendiriliyor. Ardından 24 gram altın cinsinde değeri ne ise o kadar gram altın hesabınıza yatıyor.
  • Altın tesliminde ücret alınacak mı? Fiziki altınlarınızı bankaya getirdiğinizde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

 

Değerli okurlarımız, bir çok banka altın günleri yaparak, hem altınlarınızın güvenli büyümesini hemde değerlenmesini sağlıyorlar. Bu sayede altınlarınız güvende büyürken ülke ekonomisi de canlanıyor. Tabi bizler sadece haber yapıyoruz. Bu konuyu değerlendirme işi de size kalıyor. Dilerseniz aşağıda sizler için düzenlediğimiz farklı yazılardan oluşan  konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Altınlarınız Güvence Altında Büyüsün

Elimdeki Para İle Nelere Yatırım Yapabilirim

Türkiye Finans Altın Şube ile Güvenli Altın Biriktirme

QNB Finansbank 2017 Yeni Yıl Online İhtiyaç Kredisi

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin