Go to ...
Qnb Finansbank Acil Hazır Kredi İle Anında Nakit Paraya Kavuşun


Qnb Finansbank Kampanyası, Acil ve anında ihtiyaç kredisi başvurusu – Doğru kredi tercihi denince 724kredinotu.com olarak akıllara gelmek güzel bir duygu doğrusu. Binlerce kişi buradan sizler ile paylaştığımız güncel kredi haberleri sayesinde en doğru kararı alıp, hesaplı krediye ulaşabildiler. Bu yazımızda ise kolay krediden söz edeceğiz. Lakin peşinen söylemem gerekiyor ki; bahsedeceğimiz kredi kampanyasından yalnızca Qnb Finansbank Müşterileri yararlanabiliyor. Siz de beni kapsıyor diyorsanız devam edebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ ÖN AÇIKLAMA

Bazı zamanlar, para çok ihtiyaç oluyor. Acil ihtiyaçlarımız olabiliyor. Bu durumda da bankaya başvuru yaptığımızda çoğu zaman başvurularımız red edilir. Çou zamanda inanılmaz derecede vakit kaybımız olur. Bankaya gidilir, görevli ile görüşmek için beklersiniz. Belge hazırlarsınız, sonra yine beklersiniz, bir sürü imza atarsınız vs. vs. İşte bu durumu ortadan kaldırmak adına Qnb Finansbank siz değerli müşterilerine Kampanyası hazırlamış. Bu kampanya ile para ihtiyacınıza acil olarak çözüm bulabileceksiniz.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ FIRSATI

Qnb Finansbank kendinizi özel hissetmeniz için güzel bir kredi fırsatı tasarlamış. Önceden adınıza kredi tanımlaması yapıyorsunuz. Ardından ihtiyaç duyduğunuzda hesabınıza aktararak kredinizi kullanıyorsunuz. Bu kredi için ek hesabınızdan yararlanıyorsunuz. Ek hesap açtırmak ücretsiz ve herhangi bir parada ödemiyorsunuz. Hani ne olur ne olmaz bir miktar acil kullanımlar için para tanımlanıyor. Tabi bu krediden hariç bir şey. Ek hesap kullanımında günlük faiz işliyor. Bundan söz etmiyorum.

KREDİNİN VADE SAYISI

Birde ek hesap açtırdığınızdan dolayı kredi almaya da hakkınız doğuyor. Kredinizi az sonra belirteceğimiz yolları kullanarak tanımlayabilirsiniz. Bundan sonrada 12 aydan tutunda 48 aya kadar kredi taksiti yani vadesi yapabiliyorsunuz. Faiz oranı da %1,84’dür. Burada bilmeniz gereken şey, bu kredinin anında hesabınıza geçebilmesidir. Bankaya belge sunmazsınız. Hatta banka görevlileri ile de uğraşmazsınız. Adınıza tanımlanan limit çerçevesinde kredinizi hemen hesabınıza aktararak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FAİZ ORANI YÜKSEK Mİ?

Tabi burada kimi okurumuz, faiz oranı yüksek değil mi? gibi bir soru yöneltebilir. Bunu da anlayış ile karşılamak gerekiyor. Zira bir çok bankaya göre burada sunulan faiz oranı yüksek. Bunun altını çizelim. Lakin bununla birlikte, anında krediye ulaşabilmeniz, bu oranı çok fazla düşünmemenize olanak veriyor. Birde kredi notu ortalarda olanlar yada işsiz olanlar da muhakkak ki düşünecektir. Başvuruları qnb finansbank değerlendiriyor. Dolayısıyla da her başvuruya kredi çıkacağı anlamı taşımıyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Başvuru yapacaklar, internet şubesinden, cep şubeden, banka şubelerinden, telefon bankacılığından yada banka şubelerinden yapabilirler. İnternet şubeyi kullanacak müşteriler Krediler ve adımlarını izlemesi gerekiyor. Cep şube ile başvuru yapacak müşteriler ise Krediler, Ek Hesap ve Hazır Kredi yolunu izleyerek adına kredisini tanımlayabilirler. Bununla birlikte ise ne zaman ve hangi saatte olursa olsun, ihtiyaç duyduğunda parasını hesabına alarak kullanabilir. Cumartesi yada pazar günü dahi olsa kredinizi alabilirsiniz.

ÖRNEK HESAPLAMA
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Kredi Vadesi: 12 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,84
 • Aylık Ödeme Yapılacak Taksit: 957,72 TL
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 11.492,59 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 0 TL
 • Ortalama Hayat Sigortası: 182 TL

 

 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Kredi Vadesi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,84
 • Aylık Ödeme Yapılacak Taksit: 339,97 TL
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 16.318,59 TL 
 • Kredi Tahsis Ücreti: 0 TL
 • Ortalama Hayat Sigortası: 182 TL

 

Sevgili okurlarımız, kafanıza takılan soruları qnb finansbank şubelerinden yada telefon bankacılığından çözüme kavuşturabilirsiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin