Go to ...
QNB Finanasbank Telefon Kredi


QNB Finanasbank Telefon Kredi- Çağın teknolojik imkanlarını bankacılık hizmetleri ile birleştiren finans kuruluşları, böylece en ucradaki kişiye ulaşabildiler. Artık oturduğumuz yerden krediye başvurmamız mümkün. Kredi onaylandı mı da paranız direk hesabınıza yatıyor. Bu sayede ne bankada sıra bekleme, ne bankacıların afra tafrası, nede zaman  kaybı. Bir çok kimse artık kredi başvurusunu bu şekilde gerçekleştiriyor. Birde bu yolla daha da çabuk kredi alınabiliyor.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Oturduğunuz yerden kredi alabileceğiniz bankalardan birisi de Qnb Finansbank. Bizlerde bugün sizler için QNB Finanasbank Telefon Kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu sayede sizlerde kredi alabilmenin imkanını ve ayrıcalığını yaşamış olacaksınız. Bu haber sizin kredi ihtiyacınızı gidermeye yönelik bir alternatif olacaktır. Hiç bir finans kuruluşu ile bağımız olmadığından olanı biteni A dan Z ye kadar sizlere aktarmaya çalışacağız.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank müşterileri çağrı merkezimizden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler, onaylanması durumunda kredi tutarını anında hesaplarına yatırıp kullanmaya başlayabilirler. Her tutar ve vadedeki aylık %1,39 faiz oranlı ihtiyaç kredisine şimdi 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvurun; onaylandığı an hesabınıza geçsin. Belirtilen faiz oranı Telefondan Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

7.500 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 695 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 39,37 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 97,72 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,4208 olarak hesaplanmıştır.

10.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 372 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 52,50 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 249,48 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %23,1876 olarak hesaplanmıştır.

15.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 457 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 78,75 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 485,52 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,3200 olarak hesaplanmıştır.

Qnb Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir. Tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ BAŞVURUSU

Tabi şimdi her kes bu özel krediye nasıl başvurulacağı konusunu merak ediyordur. Dilerseniz bu merakınızı daha fazla arttırmadan giderelim. QNB Finansbank müşterileri 0850 222 0 900 numaralı telefondan ihtiyaç kredisine anında başvurabilirler ve kredileri onaylandığında hemen kullanabilirler. Eğer henüz QNB Finansbank müşterisi değilseniz ihtiyaç kredisine başvurmak için tıklayınız.

Sevgili okurlarımız, yukarıdaki örnek ödeme planına göre sizlerde kredi sahibi olabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Gördüğünüz gibi ve kolay bir kredi başvuru sürecine sahip. Ne zaman kaybınız olacak nede işlerinizin başından ayrılma korkunuz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır. Bir sonraki kredi haberlerimizde görüşmek dileğiyle.

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

Emeklilere Müjde, CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL

QNB Finansbank Besicilik, ve Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

LÜTFEN KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN DOSTLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin