Go to ...
QNB Finanasbank Telefon Kredi


QNB Finanasbank Telefon Kredi- Çağın teknolojik imkanlarını bankacılık hizmetleri ile birleştiren finans kuruluşları, böylece en ucradaki kişiye ulaşabildiler. Artık oturduğumuz yerden krediye başvurmamız mümkün. Kredi onaylandı mı da paranız direk hesabınıza yatıyor. Bu sayede ne bankada sıra bekleme, ne bankacıların afra tafrası, nede zaman  kaybı. Bir çok kimse artık kredi başvurusunu bu şekilde gerçekleştiriyor. Birde bu yolla daha da çabuk kredi alınabiliyor.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Oturduğunuz yerden kredi alabileceğiniz bankalardan birisi de Qnb Finansbank. Bizlerde bugün sizler için QNB Finanasbank Telefon Kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu sayede sizlerde kolay kredi alabilmenin imkanını ve ayrıcalığını yaşamış olacaksınız. Bu haber sizin kredi ihtiyacınızı gidermeye yönelik bir alternatif olacaktır. Hiç bir finans kuruluşu ile bağımız olmadığından olanı biteni A dan Z ye kadar sizlere aktarmaya çalışacağız.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank müşterileri çağrı merkezimizden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler, onaylanması durumunda kredi tutarını anında hesaplarına yatırıp kullanmaya başlayabilirler. Her tutar ve vadedeki aylık %1,39 faiz oranlı ihtiyaç kredisine şimdi 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvurun; onaylandığı an hesabınıza geçsin. Belirtilen faiz oranı Telefondan Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

7.500 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Tutarınız 695 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 39,37 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 97,72 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,4208 olarak hesaplanmıştır.

10.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 372 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 52,50 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 249,48 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %23,1876 olarak hesaplanmıştır.

15.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 457 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 78,75 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 485,52 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,3200 olarak hesaplanmıştır.

Qnb Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir. Tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ BAŞVURUSU

Tabi şimdi her kes bu özel krediye nasıl başvurulacağı konusunu merak ediyordur. Dilerseniz bu merakınızı daha fazla arttırmadan giderelim. QNB Finansbank müşterileri 0850 222 0 900 numaralı telefondan ihtiyaç kredisine anında başvurabilirler ve kredileri onaylandığında hemen kullanabilirler. Eğer henüz QNB Finansbank müşterisi değilseniz ihtiyaç kredisine başvurmak için tıklayınız.

Sevgili okurlarımız, yukarıdaki örnek ödeme planına göre sizlerde kredi sahibi olabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Gördüğünüz gibi basit ve kolay bir kredi başvuru sürecine sahip. Ne zaman kaybınız olacak nede işlerinizin başından ayrılma korkunuz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır. Bir sonraki kredi haberlerimizde görüşmek dileğiyle.

48 Ay Vade %1,14 Faizli QNB Finansbank Online Kredi

180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

Emeklilere Müjde, CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL

QNB Finansbank Besicilik, ve Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

LÜTFEN KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN DOSTLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin