Özel Kampanyalar İle Emeklilerin Ziraat’te Artısı Çok

Emekliler için ziraat bankası hizmet ve kampanyaları- Emekli oluncaya kadar sizler hep bankaların peşinde koşarken, Emekli olduktan sonrada artık bankalar sizlerin peşinde koşmaya başlıyor. Bundaki asıl neden ise bankaların kredi verirken birinci koşul olarak koştuğu düzenli gelir geliyor. Düzenli geliriniz varsa kredi almanızda kolay oluyor. Bir SSK’lı çalışanın işsiz kalma ihtimali ve riski vardır. Ama Emeklilerin böyle bir sıkıntıları yoktur. Zira gelirleri devlet garantisindedir.

EMEKLİLERİN ZİRAAT’TE ARTISI ÇOK GENEL BİLGİ

Düzenli geliri olan bir kişiyi de tüm bankalar havada karada kapar. Ayrıca emekli olunca da birikimlerini de getireceklerini bilirler. Ayrıca emeklilerin çoğu tüm maaşını da çekmez. Geçinebildiği kadarını alır ve gerisi bankada kalır. Hal böyle olunca da bir birinden güzel ve farklı kampanyalar sunarlar. Bizlerde bu yazıda Ziraat Bankası sizlere ne sunuyor? Ziraat’in artısı nedir bunları anlatmaya çalışacağız. Sizlerde bu şartlar güzelmiş derseniz maaşınızı taşıyabilirsiniz.

EMEKLİLERİN ZİRAAT’TE ARTISI NELER?

Emeklimaaşını ziraat bankasından alanlar için güzel ve cazip kampanya ve fırsatlar sunuluyor. Peki nedir bu fırsatlar? Haydi hep beraber inceleyelim. Öncelikle Ziraat, ülkemizin en köklü bankasıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman şubesinin olmadığı ilçe yoktur. 1800 kadar şubesi vardır. Ayrıca ATM ağıyla da bankadan sıra beklemeden işlemlerinizi yapabilme fırsatı da sunuluyor. ATM sayısı 6.800 sayısını geçmiştir. Hafta sonu dahi olsa ATM’ler 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir diğer güzel yanı ise bankada sıra beklemeden gününüzde ATM’lerden tek seferde maaşınızı alabilme imkanının sunulmasıdır. Buda artı bir özellik tabi ki de. Bir diğer artısı ise maaş hesabınız için kesinlikle hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Malumunuz bazı bankalar hesap işletim ücreti adı altında 6 ayda bir veya yıllık olarak hesap işletim ücreti alıyorlar. Ziraat’te bu durum emekliler için geçerli değil.

Bunun dışında Bireysel Emeklilik Sitemine Dahil olabilir ve lehtar olarak da torunlarınızı bırakabilirsiniz. Bu sayede de torunlarınıza elinizden geldiği kadarıyla güzel bir gelecek bırakmış olursunuz. Bunun dışında Araba aldığınızda Kasko da %10 indirim alıyorsunuz. Konut Sigortalarında ise %25 indirim elde edebiliyorsunuz. Bunun dışında hisse senedi alım satımlarında ve VİOP işlemlerinde komisyon indirim ücreti uygulanıyor.

Ziraat bankası ile Türk Telekom dan özel bir konuşma kampanyası sunuluyor. Bunun dışında maaşınızı aylık mı? yada 3 ayda bir mi alıyorsunuz? Aylık ödeme durumuna göre aldığınız krediyi de bu şekilde ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz şimdide size sunulun kredi kampanyaları hakkında bilgi verelim.

EMEKLİLERİN ARTISI KREDİ KAMPANYALARI

Sizlerde maaşınızı ziraat bankasından alıyorsanız hem konut kredisi kampanyası hemde kedisi kampanyasına kavuşabiliyorsunuz. Tabi biz bu kampanyalara kısa bir şekilde değineceğiz. İlk olarak ihtiyaç kredisi örnek ödeme planınız sunmak istiyoruz.

  • 20.000 TL Tüketici Kredisini 48 Ay Vade ve %1,11 faiz oranı ile aldığınız zaman 100 TL’de Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 566,64 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,55 dir. 
  • 20.000 TL Tüketici Kredisini 48 Ay Vade ve %1,16 faiz oranı ile aldığınız zaman dilerseniz Kredi Tahsis Ücreti ödemiyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 574,04 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,04 dür. 

 

Dilerseniz şimdide konut kredisi kampanyası ile emeklere nasıl bir imkan sunuluyor bunu inceleyelim. 100.000 TL Konut Kredisini 120 Ay Vade ve %0,88 faiz oranı ile aldığınız zaman 500 TL’de Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 1.352,71 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %11,35 dir. 

Saygıdeğer emekli okurlarımız; Ziraat Bankasının sizlere sunduğu avantajları ve fırsatları bizlerde haberleştirerek tek bir yerde toplamak istedik. Sizlerde bu kampanyalardan yararlanmak isterseniz maaşınızı ya ziraatten almanız gerekiyor yada maaşınızı taşımanız gerekiyor. Şimdilik bizlerden bu kadar. Emeklilere dair tüm kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için özel olarak derlediğimiz emekli haberlerimizden oluşan konu galerimizi de incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

RİCA ETSEM BU YAZIYI EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Resimli Anlatım İle Findeks Kredi Notu Sorgulama

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Şekerbank Emeklilere Özel Şeker Gibi İhtiyaç Kredisi

Halkbank Emeklilere 286 TL Taksitli 10.000 TL Kredi

Ziraat Bankasından Emeklilere Türk Telekom Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.