Go to ...
Özel Kampanyalar İle Emeklilerin Ziraat’te Artısı Çok


Emekliler için ziraat bankası hizmet ve kampanyaları- Emekli oluncaya kadar sizler hep bankaların peşinde koşarken, Emekli olduktan sonrada artık bankalar sizlerin peşinde koşmaya başlıyor. Bundaki asıl neden ise bankaların kredi verirken birinci koşul olarak koştuğu düzenli gelir geliyor. Düzenli geliriniz varsa kredi almanızda oluyor. Bir SSK’lı çalışanın işsiz kalma ihtimali ve riski vardır. Ama Emeklilerin böyle bir sıkıntıları yoktur. Zira gelirleri devlet garantisindedir.

EMEKLİLERİN ZİRAAT’TE ARTISI ÇOK GENEL BİLGİ

Düzenli geliri olan bir kişiyi de tüm bankalar havada karada kapar. Ayrıca emekli olunca da birikimlerini de getireceklerini bilirler. Ayrıca emeklilerin çoğu tüm maaşını da çekmez. Geçinebildiği kadarını alır ve gerisi bankada kalır. Hal böyle olunca da bir birinden güzel ve farklı kampanyalar sunarlar. Bizlerde bu yazıda Ziraat Bankası sizlere ne sunuyor? Ziraat’in artısı nedir bunları anlatmaya çalışacağız. Sizlerde bu şartlar güzelmiş derseniz maaşınızı taşıyabilirsiniz.

EMEKLİLERİN ZİRAAT’TE ARTISI NELER?

Emeklimaaşını ziraat bankasından alanlar için güzel ve cazip kampanya ve fırsatlar sunuluyor. Peki nedir bu fırsatlar? Haydi hep beraber inceleyelim. Öncelikle Ziraat, ülkemizin en köklü bankasıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman şubesinin olmadığı ilçe yoktur. 1800 kadar şubesi vardır. Ayrıca ATM ağıyla da bankadan sıra beklemeden işlemlerinizi yapabilme fırsatı da sunuluyor. ATM sayısı 6.800 sayısını geçmiştir. Hafta sonu dahi olsa ATM’ler 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir diğer güzel yanı ise bankada sıra beklemeden gününüzde ATM’lerden tek seferde maaşınızı alabilme imkanının sunulmasıdır. Buda artı bir özellik tabi ki de. Bir diğer artısı ise maaş hesabınız için kesinlikle hesap ücreti ödemezsiniz. Malumunuz bazı bankalar hesap işletim ücreti adı altında 6 ayda bir veya yıllık olarak hesap işletim ücreti alıyorlar. Ziraat’te bu durum emekliler için geçerli değil.

Bunun dışında Bireysel Emeklilik Sitemine Dahil olabilir ve lehtar olarak da torunlarınızı bırakabilirsiniz. Bu sayede de torunlarınıza elinizden geldiği kadarıyla güzel bir gelecek bırakmış olursunuz. Bunun dışında Araba aldığınızda Kasko da %10 alıyorsunuz. Konut Sigortalarında ise %25 indirim elde edebiliyorsunuz. Bunun dışında hisse senedi alım satımlarında ve VİOP işlemlerinde komisyon indirim ücreti uygulanıyor.

Ziraat bankası ile Türk Telekom dan özel bir konuşma kampanyası sunuluyor. Bunun dışında maaşınızı aylık mı? yada 3 ayda bir mi alıyorsunuz? Aylık ödeme durumuna göre aldığınız krediyi de bu şekilde ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz şimdide size sunulun kredi kampanyaları hakkında bilgi verelim.

EMEKLİLERİN ARTISI KREDİ KAMPANYALARI

Sizlerde maaşınızı ziraat bankasından alıyorsanız hem konut kredisi kampanyası hemde ihtiyaç kedisi kampanyasına kavuşabiliyorsunuz. Tabi biz bu kampanyalara kısa bir şekilde değineceğiz. İlk olarak örnek ödeme planınız sunmak istiyoruz.

  • 20.000 TL Tüketici Kredisini 48 Ay Vade ve %1,11 faiz oranı ile aldığınız zaman 100 TL’de Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz. Aylık Tutarı 566,64 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,55 dir. 
  • 20.000 TL Tüketici Kredisini 48 Ay Vade ve %1,16 faiz oranı ile aldığınız zaman dilerseniz Kredi Tahsis Ücreti ödemiyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 574,04 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,04 dür. 

 

Dilerseniz şimdide konut kredisi kampanyası ile emeklere nasıl bir imkan sunuluyor bunu inceleyelim. 100.000 TL Konut Kredisini 120 Ay Vade ve %0,88 faiz oranı ile aldığınız zaman 500 TL’de Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz. Aylık Taksit Tutarı 1.352,71 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %11,35 dir. 

Saygıdeğer emekli okurlarımız; Ziraat Bankasının sizlere sunduğu avantajları ve fırsatları bizlerde haberleştirerek tek bir yerde toplamak istedik. Sizlerde bu kampanyalardan yararlanmak isterseniz maaşınızı ya ziraatten almanız gerekiyor yada maaşınızı taşımanız gerekiyor. Şimdilik bizlerden bu kadar. Emeklilere dair tüm kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için özel olarak derlediğimiz emekli haberlerimizden oluşan konu galerimizi de incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

RİCA ETSEM BU YAZIYI EMEKLİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Resimli Anlatım İle Findeks Kredi Notu Sorgulama

Ziraat Bankası Emekli Sandığı SSK ve Bağkur Maaş Ödeme Günleri

Şekerbank Emeklilere Özel Şeker Gibi İhtiyaç Kredisi

Halkbank Emeklilere 286 TL Taksitli 10.000 TL Kredi

Ziraat Bankasından Emeklilere Türk Telekom Kampanyası

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin