Go to ...
OdeaBank Sıfır Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası


OdeaBank 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Hepimiz rahat edeceğimiz güzel arabamızın olmasını istiyoruz. Kim ne derse desin ama artık arabasız olmuyor. Gerçekten de olmuyor. Cenazesi, hastalığı, işi, okulu, alışverişi, gezisi, seyahati say say bitmiyor ki. Eskiden araba olmasa da oluyormuş. Ama son 15 yıldır arabasız olmuyor. Zaman ilerledikçe isteklerimiz ve önceliklerimiz de değişiyor. Şimdilerde ise rahat ve konforlu araç sahibi olmak istiyoruz.

TAŞIT ALMAK İÇİN KREDİ ŞART

Bir yolculuk yaptık mı, sıkıcı olmasın. Ayrıca aracımız da güvenli olsun. Bu açıdan ya sıfır kilometre araba satın alıyoruz. yada yaşı küçük olan arabaları tercih ediyoruz. İsteğimiz bu yönde. Lakin kaç kişinin cebinde 0 Km araç alacak araç var? Kendimize göre bir birikimimiz var ama bu yetersiz. Kredi çekmekten başka bir çaremiz yok. Kredi çekilecek. Ama en büyük sorun banka tercihi. Bu yazıda Odeabank’ın taşıt kredisi kampanyasından söz edeceğiz. Ayrıca diğer bankaların da taşıt kredisi kampanyalarına yine bu siteden ulaşabilirsiniz.

ODEABANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Sizlerde araç sahibi olmak istiyorsanız, odeabank ile bu mümkün. Üstelik dilerseniz yeni araçlarda, dilerseniz de 2. el araçlarda bu krediyi kullanabilirsiniz. Üstelik uygun faiz oranları ve ödeme imkanları da sunuluyor. 48 aya kadar da vade yapabilirsiniz. Bütçeniz nasıl ile ve aylık ne kadar ödeyebilirseniz ona göre vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Alacağınız kredinin limitinde de çok da sınırlandırılmış bir limit yok. Gelir belgenize göre kredi limiti belli olmaktadır.

SADECE FAİZ ÖDEMELİ TAŞIT KREDİSİ

Dilerseniz ilk etapta alacağınız kredinin faizini ödemeye başlayabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. ilk yıl yani 12 ay boyunca alacağınız kredinin faizini ödersiniz. İlk taksitleriniz az olacaktır. Faiz ödemeleriniz bittikten sonra da kalan taksitleriniz de ana para üzerinden olacağı için bu da uygun olacaktır. Dilerseniz şimdide kredinin özelliklerine değinelim.

ODEABANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Alacağınız aracın değeri 50 bin liraya kadarsa, %70’ine kadar kredi alabilirsiniz. Yok arabanın değeri 50 bin liranın üzerinde ise üzerisi için de %50 kredi alabilirsiniz. Örneğin 70 bin lira araba alacaksınız. 50 bin liranın %70’i 35 bin lira olacaktır. 20 bin liranın da %50’si 10 bin lira olacaktır. Anlayacağınız 45 bin lira rahatlıkla alabileceksiniz. 18 yaşından büyük ve gelirini de bankaya sunabilen herkes başvurusunu gerçekleştirebilirler. Aracınız rehin alınıyor ve rehin süresince de kasko yaptırmanız gerekecektir.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Başvuru yapacakların az sonra sayacağımız belgeler ile Odeabank şubelerine uğramaları yeterli olacaktır. Hemen ihtiyaç duyulan belgeleri sayalım. Bunlar; Nüfus cüzdanı, son 3 ay içerisinde adınıza düzenlemiş, elektrik, doğalgaz, telefon yada su faturanız, proforma ve gelir belgeniz gerekecektir. Serbest meslek sahipleri son yıla ait vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, işlem hesap özeti, Ticaret sicil gazetesi ve oda kayıt belgesi sunmaları gerekecektir.

Şirket ortağı olan kişiler son yıla ait vergi levhası, onaylı bilanço ve gelir tablosu, işlem hesap özeti, Ticaret sicil gazetesi ve oda kayıt belgesi sunmaları gerekecektir. Ücretli çalışanlar maaş bordrolarını sunmaları gerekecektir. Emekliler ise emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatığını gösteren banka yazısı da olabilir. Bunlar sunulması gereken belgelerdendir.  Online Başvuru yapmak isteyenler bu odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/Tasit-Kredisi-Basvurusu.aspx linki kullanabilirler.

40 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • Kredi Tutarı: 40.000 TL
  • Kredi Vadesi: 48 Ay
  • Kredi Faiz Oranı: %1,4
  • Aylık Taksit Tutarı: 1.220,63 TL
  • Toplam geri Ödeme Tutarı: 58.590,09 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti: 210 TL
  • Ferdi Kaza Sigortası: 99 TL
  • Yıllık Efektif Faiz Oranı: %22,4939

 

ÖDEMELERİMİ NEREDEN YAPACAĞIM?

Sevgili Dostlarımız, ödemelerinizi, son olarak ödemelerinizi nereden yapacağınızı da belirtelim. Odeabank şubelerinden, Atmlerinden, internet şubeden rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Bunun dışında 444 8 444 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz. Eğer varsa başka banka hesabınızdan eft yoluyla da ödeyebilirsiniz. Akbank ATM’lerinden ve PTT şubelerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin T.C. Kimlik numaranızı ve IBAN Numaranızı da yanınıza alın.

5.000 TL Peşinatla Fiat Doblo yada Fiorino Alma Fırsatı Sizi Bekliyor

20.000 tl taşıt kredisini 48 ay vadeli ne kadar öderim

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin