Go to ...
Odeabank Nakit Hazır Kredisi


Odeabank Nakit Hazır - Değerli okurlarımız özel bir kredi kampanyası yazısı ile karşınızdayız. Son zamanlarda kredi noktasında oldukça fazla tercih edilen odeabank bankacılık sistemleriyle de çığır açmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi ihtiyaç kredilerinin üst limiti olan 36 vade artık 48 aya çıkarıldı. Bu haberi alan bankalarda müşteri çekebilme adına farklı farklı kredi kampanyaları düzenliyorlar. Buda biz tüketicilerin işine geliyor doğrusu.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİSİ ÖN BİLGİLENDİRME

Düğünüymüş, gezmesiymiş, eşya yenilemesiymiş, iş kurmasıymış v.s. vs. dünya kadar sebepten dolayı krediye ihtiyaç duyuyoruz. Tabi kredi çekerken asıl önemli olan en karlı çıkacağımız banka hangisidir. Bizlerde bu sorunuza cevap verebilme ve aklınızın ucunda bir alternatif oluşturabilme adına bu yazıyı derlemiş olduk. Sizlerde bu koşullar bana uyuyor diyorsanız rahatlıkla kredinizi Odeabank’tan çekerek kullanabilirsiniz. Ayrıca 48 ay vade seçenekleri de uzun vadede yavaş yavaş ödeyerek kredi alabilme imkanı sunuyor.

NAKİT HAZIR İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Hayatınızın her anındaki nakit ihtiyaçlarınız için, 48 ay vadeye kadar Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılayarak, harcamalarınızda nakit ödemenin avantajından yararlanır, ödemelerinizi bütçenize uygun olacak şekilde ayarlarsınız. İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için, gerekli belgeler ile birlikte odeabank şubelerine gelmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca başvurunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada istenilen bilgileri doldurduktan sonra başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır.

ODEABANK NAKİT HAZIR ÖRNEK ÖDEME PLANI

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,29 oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 237 TL olacaktır. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti de 40 TL dir. 

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,39 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 244 TL olacaktır. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti de 40 TL dir. 

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,55 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 253 TL olacaktır. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti de 40 TL dir. 

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,65 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 260 TL olacaktır. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti de 40 TL dir. 

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,79 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 269 TL olacaktır. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti de 40 TL dir. 

GEREKLİ OLAN BELGELER

Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi ya da Pasaport),  sahibi adına, son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası, Gelir BelgesiSerbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi sunmanız gerekecektir.

Şirket Ortağı Olan Kişiler: Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesini sunmanız gerekecektir. Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri, Emekliler: maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazı, Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı, Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanını sunmanız gerekecektir.

KREDİ TAKSİT ÖDEMELERİMİ NERELERDEN GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Kredi Taksit Ödeme Kanalları; Odeabank Şube ve ATM’lerinden,  Odeabank İnternet Şubesi’nden, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden, Odeabank Mobil Şube’den, Herhangi bir banka hesabınızdan EFT/havale ile ve Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Saygıdeğer okurlarımız, tüm bankalarda olduğu gibi Odeabankta da kredi verilirken kredi notunuz faiz oranlarını etkilemektedir. Kredi notunuz yüksekse %1,29 da kredi çekebilirken olması durumlarınında ise bu oran %1,79 lara kadar çıkmaktadır. Bu yazı dışında dilerseniz aşağıdaki farklı konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notu sorgulama, kredi notumu nasıl öğrenirim

10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ile En uygun faizli hangi bankalar veriyor

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin