Go to ...
Müjde Halkbank Emekli Maaşı Promosyon Ödemeleri Başladı


Halkbank emekli maaşı promosyon ödemesi, 450 TL halkbank emekli promosyonu- Değerli dostlarımız, bir fiil 35 yıl iş hayatının sonunda emekli olduk. 5 yıldır emekliyim. Eşim benden bir yıl önce emekliye ayrıldı. Tabi bu sıralar her yerde promosyon haberleri dönüm duruyor. Hani bazıları için verilecek promosyon tutarı çerez parası gibi gözükse de bizler için çok önemli. Örneğin her gün torunlarımı sevindirebilirim. Yada bir kaç ay ki elektrik faturamızı çıkartabiliriz.

EMEKLİ MAAŞIMI HALKBANK’TAN ALIYORUM MEMNUNUM

Sonuç itibariyle eşimde promosyon alacak. İkimizin promosyonu anlamlı bir rakama ulaşacaktır diye düşünüyoruz. Yıllardır maaşımı halkbank’tan aldım. Emekli maaşımı da halkban’tan alıyorum. Uygulamalarınız ve hizmetlerini seviyorum. Hatta emeklilere özel birde telefon hattı bile var. Banka şubesine uğramadan bir çok işimi kolaylıkla halledebiliyorum anlayacağınız. Halkbank’tan memnunum. Şartlar nedir açıklayabilir misiniz?

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU GİRİŞ BÖLÜMÜ

Saygıdeğer emekli okurumuz ve emekli büyüklerimiz, emriniz başımız gözümüz üstüne. Sizler için bu yazımızda Halkbank’ın emekli promosyonu hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sade ve yalın bir dil kullanarak olayı tam detayları ile anlamanıza yardımcı olacağız. Hazırsanız yazımızın detaylarına geçebiliriz.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ÖZELLİKLERİ

Bağkur, emekli sandığı ve ssk’lılar, kısaca SGK’ya bağlı tüm emeklileri ilgilendiren güzel bir haber ile karşınızdayız. Zira Halkbank mart ayı itibariyle emekli maaşı promosyonu vermeye başladı. Emekli maaşı SGK tarafından karşılanıyorsa, sizlerde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey var. 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Halkbank tarafından alacağınıza dair başvuru yapmanız. Bu sayede emekli maaşı promosyonundan sizlerde rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON BAŞVURUSU NERELERDEN YAPILIR?

Başvurunuzu Halkbank emekli hattı aracılığı ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz telefon numarası da 0 850 222 92 62 dir. Ayrıca Halkbank şubelerine de uğrayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında Halkbank internet şubesinden veya Halkbank ATM’lerinden de rahatlıkla emekli maaşı promosyon ödemesi başvurularınızı yapabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEME TARİHLERİ

Eemekli maaşı ödemelerinde yığılma olmaması adına, promosyon ödemelerini kimlik numaranıza göre belirlemişler. Kimlik numaranızın son rakamına bakılıyor. Bu sayede ödemeleriniz gerçekleşiyor. Örneğin 11 haneli kimlik numaranızın son rakamı 0 veya 2 ile bitiyorsa promosyon alacağınız tarih mart ayı oluyor. Kimlik numaranızın son rakamı 4 veya 6 ile bitiyorsa promosyon alacağınız tarih nisan ayı oluyor. Kimlik numaranızın son rakamı 8 ile bitiyorsa promosyon alacağınız tarih Mayıs ayı oluyor.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEME TUTARLARI

Tabi burada maaşlar etkili oluyor. Herkesin promosyonu aynı olmuyor anlayacağınız. Aldığınız brüt emekli maaşı bin liranın altındaysa, alabileceğiniz promosyon tutarınız da 300 TL dir. Aldığınız brüt emekli maaşı bin lira ile iki bin lira arasındaysa , alabileceğiniz promosyon tutarınız da 375 TL dir. Aldığınız brüt emekli maaşı iki bin liranın üzerindeyse alabileceğiniz promosyon tutarınız da 450 TL olacaktır. Bu rakamları 3 yıl için peşin olarak alırsınız.

Eğer 2 emekli maaşı alıyorsanız bunların toplamına bakılır. Tabi brüt maaş toplamlarına. Ardındna hangi dilime giriyorsa ona göre de promosyon alırsınız. Diyelim ki birinci maaşınız 1300 TL dir. Diğer maaşınız da 1750 TL dir. Toplamı 2050 TL olduğundan alacağınız promosyon tutarı da 450 TL olacaktır. Bunun dışında 18 yaşını doldurduğu için emekli maaşı promosyonunu direkt olarak alanlar var. Ama 18 yaşından küçük olanlarda var. Bu durumda bunların promosyonları velilerine ödenir.

Çocukların brüt maaşları toplamı ve velinin aldığı maaş toplamına bakılır. Sonrasında da ödeme veliye yapılır. Değerli dostlarımız, sizler için Halkbankasının maaş promosyonunda nasıl bir hizmet sunduğunu anlatmaya ve açıklamaya çalıştık. En özel emekli kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

500 TL Emekli Maaşı Promosyonu Fibabank’da Sizleri Bekliyor

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin