Go to ...
Müjde Halkbank Emekli Maaşı Promosyon Ödemeleri Başladı


Halkbank emekli maaşı promosyon ödemesi, 450 TL halkbank emekli promosyonu- Değerli dostlarımız, bir fiil 35 yıl iş hayatının sonunda emekli olduk. 5 yıldır emekliyim. Eşim benden bir yıl önce emekliye ayrıldı. Tabi bu sıralar her yerde promosyon haberleri dönüm duruyor. Hani bazıları için verilecek promosyon tutarı çerez parası gibi gözükse de bizler için çok önemli. Örneğin her gün torunlarımı sevindirebilirim. Yada bir kaç ay ki elektrik faturamızı çıkartabiliriz.

EMEKLİ MAAŞIMI HALKBANK’TAN ALIYORUM MEMNUNUM

Sonuç itibariyle eşimde promosyon alacak. İkimizin promosyonu anlamlı bir rakama ulaşacaktır diye düşünüyoruz. Yıllardır maaşımı halkbank’tan aldım. Emekli maaşımı da halkban’tan alıyorum. Uygulamalarınız ve hizmetlerini seviyorum. Hatta özel birde telefon hattı bile var. şubesine uğramadan bir çok işimi kolaylıkla halledebiliyorum anlayacağınız. Halkbank’tan memnunum. Şartlar nedir açıklayabilir misiniz?

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU GİRİŞ BÖLÜMÜ

Saygıdeğer emekli okurumuz ve emekli büyüklerimiz, emriniz başımız gözümüz üstüne. Sizler için bu yazımızda Halkbank’ın emekli promosyonu hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Sade ve yalın bir dil kullanarak olayı tam detayları ile anlamanıza yardımcı olacağız. Hazırsanız yazımızın detaylarına geçebiliriz.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU ÖZELLİKLERİ

Bağkur, ve ssk’lılar, kısaca SGK’ya bağlı tüm emeklileri ilgilendiren güzel bir haber ile karşınızdayız. Zira Halkbank mart ayı itibariyle emekli maaşı promosyonu vermeye başladı. Emekli maaşı SGK tarafından karşılanıyorsa, sizlerde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey var. 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Halkbank tarafından alacağınıza dair başvuru yapmanız. Bu sayede emekli maaşı promosyonundan sizlerde rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON BAŞVURUSU NERELERDEN YAPILIR?

Başvurunuzu Halkbank emekli hattı aracılığı ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için duyduğunuz telefon numarası da 0 850 222 92 62 dir. Ayrıca Halkbank şubelerine de uğrayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında Halkbank internet şubesinden veya Halkbank ATM’lerinden de rahatlıkla emekli maaşı promosyon ödemesi başvurularınızı yapabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON  TARİHLERİ

Eemekli maaşı ödemelerinde yığılma olmaması adına, promosyon ödemelerini kimlik numaranıza göre belirlemişler. Kimlik numaranızın son rakamına bakılıyor. Bu sayede ödemeleriniz gerçekleşiyor. Örneğin 11 haneli kimlik numaranızın son rakamı 0 veya 2 ile bitiyorsa promosyon alacağınız tarih mart ayı oluyor. Kimlik numaranızın son rakamı 4 veya 6 ile bitiyorsa promosyon alacağınız tarih nisan ayı oluyor. Kimlik numaranızın son rakamı 8 ile bitiyorsa promosyon alacağınız tarih Mayıs ayı oluyor.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEME TUTARLARI

Tabi burada maaşlar etkili oluyor. Herkesin promosyonu aynı olmuyor anlayacağınız. Aldığınız brüt emekli maaşı bin liranın altındaysa, alabileceğiniz promosyon tutarınız da 300 TL dir. Aldığınız brüt emekli maaşı bin lira ile iki bin lira arasındaysa , alabileceğiniz promosyon tutarınız da 375 TL dir. Aldığınız brüt emekli maaşı iki bin liranın üzerindeyse alabileceğiniz promosyon tutarınız da 450 TL olacaktır. Bu rakamları 3 yıl için peşin olarak alırsınız.

Eğer 2 emekli maaşı alıyorsanız bunların toplamına bakılır. Tabi brüt maaş toplamlarına. Ardındna hangi dilime giriyorsa ona göre de promosyon alırsınız. Diyelim ki birinci maaşınız 1300 TL dir. Diğer maaşınız da 1750 TL dir. Toplamı 2050 TL olduğundan alacağınız promosyon tutarı da 450 TL olacaktır. Bunun dışında 18 yaşını doldurduğu için emekli maaşı promosyonunu direkt olarak alanlar var. Ama 18 yaşından küçük olanlarda var. Bu durumda bunların promosyonları velilerine ödenir.

Çocukların brüt maaşları toplamı ve velinin aldığı maaş toplamına bakılır. Sonrasında da ödeme veliye yapılır. Değerli dostlarımız, sizler için Halkbankasının maaş promosyonunda nasıl bir hizmet sunduğunu anlatmaya ve açıklamaya çalıştık. En özel emekli haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

500 TL Emekli Maaşı Promosyonu Fibabank’da Sizleri Bekliyor

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin