Go to ...
Masrafsız kredi veren bankalar


Dosya masrafsız kredi, Masrafsız kredi veren bankalar- Ev, araba, mal, mülk ne varsa borçlanarak yapıyoruz. Özellikle genç yaşta emekli olmayı beklemeden bir şeyler yapmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bundan dolayı da mecburen bankalardan kredi talebinde bulunuyoruz. Bankalarda Kredi notumuza hemen bakı veriyorlar. Kredi notunuz iyiyse genel itibariyle düzenli bir gelir belgesi istiyorlar. Buda tamamsa para muslukları sizler için açılıyor.

MASRAFSIZ KREDİ VEREN BANKALAR GİRİŞ BÖLÜMÜ

Bankadan kredi almaya layık görüldünüz ama birazda siz kendinizi naza çekin. Bilinçli bir tüketici kendisinin bankaya değil, bankanın kendisine muhtaç olduğunu bilir. Bundan dolayıda iyi bir araştırma süzgecinden geçirerek en doğru bankayı seçer. Bu yazıda en doğru bankayı seçebilmeniz için ufak bir alternatif olacaktır. Çünkü bazı bankaların masrafsız kredi kampanyalarından söz edeceğiz. Sizlerde kredinizi alırken fazladan para ödememiş olacaksınız.

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi başvurunuzu internet üzerinden yaptığınızda krediniz otomatik olarak değerlendirilir ve başvurunuzun kesin sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda, kredi işlemlerinizi yine internet üzerinden zahmetsizce tamamlayıp, sizi hangi adreste ve saatte ziyaret etmemizi istediğinizi bize iletirsiniz. Bankamız sizi istediğiniz tarihte ziyaret eder, kredi evraklarınıza imzanızı alır ve kredinizi istediğiniz bir başka bankadaki hesabınıza gönderir.

BankPozitif ihtiyaç kredisinde ek hiçbir masraf yok, çağrı merkezinde sıra beklemek yok, banka şubesine gitmek yok. Hepsi bu kadar basit. Ayrıca kredi almak için de Nüfus Cüzdanı ve İkametgah veya fatura belgeleri yeterli oluyor. Bu kredinin üst limiti 50.000 TL dir. Ayrıca 36 Ay vade imkanı da bulunuyor. 10.000,00 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 364,42 TL olacaktır. Toplam Masraflar 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 13.119,16 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,2423 dir.  Hemen başvurmak için tıklayınız.

ZİRAAT BANKASI MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ

Kredinizi komisyonsuz alın, ihtiyaçlarınızı tam karşılayın. Kredi tahsis ücreti alınmayan kredi için Ziraat Bankası şubelerine uğrayın, paranızı kesintisiz alabilirsiniz. İstihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) tahsil edilmemekte, kredi tutarı müşteriye net olarak ödenmektedir. Tahsis ve kullandırım sürecinde, ilgili kredi ürünü için geçerli uygulama esas ve usulleri dahilinde işlemde bulunulur.

Bu kredide Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, Çalışma durumunuza göre gelir belgesi, Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi, İlgili kredi ürünü için istenen ilave belgeler istenmektedir.

10.000,00 TL Kredi Tutarını 48 Ay Vade ve %1,26 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 294,50 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 14.136 TL olarak hesaplanmıştır. 

QNB FİNANSBANK DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Dosya Masrafı Yok. Üstelik tüm vadelerde %1.65 faiz oranıyla. Kampanya 36 ay vadeye kadar geçerlidir. Diğer kredi tutarı ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank Şubeleri’nden ulaşabilirsiniz. 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz  Anında Başvur‘a tıklayarak internetten veya size en yakın Finansbank Şubesi’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı) ve Gelir Belgesi talep edilmektedir. 10.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 387 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 199 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,04 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,48 dir. 

HALKBANK MASRAFSIZ KONUT KREDİSİ TRANSFERİ

Diğer bankalardan kullandığınız konut kredinizi uygun faiz ve esnek ödeme seçenekleri ile transfer etme fırsatı Halkbank’ta sizleri bekliyor. Siz de Halkbank’a gelin, Dost Konut Kredisi’nin cazip faiz oranlarından faydalanarak, aylık taksitlerinizi ve toplam ödemelerinizi azaltın. 100.000 TL Krediyi 120 Ay vade ve %1,09 faiz oranı ile alabilirsiniz. Tahsis Ücreti 0 TL dir. Diğer Masraflar 805,76 TL ve Yıllık Maliyet Oranı %14,1251 dir.  

Diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 650 TL ve ipotek tesis ücreti 155,76 TL’ dir. Yıllık toplam maliyet oranı, faiz, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti ve vergileri kapsamakta olup, örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Ekspertiz ücreti, konut sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarları; konutun lokasyonu, metrekaresi vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ

www.nkolaykredi.com’dan oturduğun yerden kredisi başvurusunda bulunabilir, şubeye gitmeden de paranın adresine gönderilmesini sağlayabilirsin. Üstelik sayfalarca kağıt imzalamana ve sana kredinin yanında başka bankacılık ürünleri satmaya çalışan bankacılarla uğraşmazsın. Passolig Banka Kart’ın yoksa, kredini kolaylıkla kullanman için ücretsiz N Kolay Banka Kart’ı adresine gönderilir. N Kolay Kredi’ye T.C. vatandaşı olan, 18 yaşından büyük, risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan kişiler başvurabilir.

N Kolay Kredi’den kullandırılan kredi tutarının binde beş’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kullandırım ücreti alınmamaktadır. Ayrıca N Kolay Kredi almak için sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. En az 3, en fazla 48 ay vadeli N Kolay Kredi kullanabilirsiniz. 2.000 TL Kredi Tutarını 48 Ay Vade ve %2,09 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 72,12 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti 10 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı %35,0188 olarak hesaplanmıştır.

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin