Go to ...
KuveytTürk Sale Plus Kart


KuveytTürk Sale Plus Kredi Kartı- Kuveytturk mükemmel bankacılık işlemleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Faizsiz bankacılık işlemleri sayesinde bir çok kimsenin ilgisini cezbediyor. Bugün sizler için KuveytTürk Sale Plus Kart tanıtımında bulunacağız. Sizlerde faizsiz bir kart sahibi olabilecek ve bu kartın ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz. Dilerseniz daha fazla vaktinizi almadan bu kartın özelliklerine ve detaylarına geçelim.

KUVEYTTÜRK SALE PLUS KART TANITIMI

Kuveyt Türk’ten kazandırırken, yapan ve tüm harcamalarınızda Altın Puan kazandıran yeni nesil kredi kartı: Sale Plus.  Sale Plus, Kuveyt Türk’ün yeni nesil kredi kartıdır. Sale Plus; Platin, Gold ve Klasik olmak üzere üç sınıfta verilmektedir. Bildiğiniz diğer kredi kartlarının aksine; anlaşmalı üye iş yerlerinde, doğrudan faydalanabileceğiniz indirim fırsatları ile tasarruf etmenizi sağlar. Taksit ve Altın Puan özellikleriyle de alışverişlerinizdeki yükü hafifletir.

Acil ihtiyaçlarınız için Sale Plus’ın karz özelliğini kullanabilirsiniz. Sale Plus ile cep telefonu alımı, akaryakıt, market ve gıda, kuyumcu harcamaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri hariç tüm harcamalarınızı rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz. Sale Plus kartınızdan kart ücreti alınmamaktadır. Sale Plus özetleri için asgari ödeme oranı %100’dür. Yani; müşterinin, hesap özeti borcunun tamamını ödemesi gerekmektedir. Hesap özetinin, ödenmeyen kısmı için uygulanan gecikme cezası oranı %2.52’dir.

KUVEYTTÜRK SALE PLUS KART ÖZELLİKLERİ

Sale Plus İle Size Her Gün İndirim. Sale Plus ile anlaşmalı üye iş yerlerinde; sizin için her gün geçerli olan bir indiriminiz var. İndirim avantajlarınızı görebilmek için www.saleplus.com.tr adresi hizmetinizde.

Altın Puan: Sale Plus ile Altın Puan Kazanın; İster Tasarruf Edin İster Harcayın. Sale Plus ile yaptığınız taksitli harcamadan %1, taksitsiz harcamadan %0,1 oranında Altın Puan kazanırsınız. Kazandığınız Altın Puanlarınız birikir ve 10 TL’ yi aştığı anda Altın Cari Hesabınıza aktarılır. Böylece ister altınlarınızı biriktirirsiniz, isterseniz gram altın olarak şubelerimizden altınlarınızı alabilirsiniz.

Nakit Avans: Acil nakit ihtiyaçlarınızda da Sale Plus yanınızda. Sale Plus ile kart limitinizin %10’u kadar ve maksimum 500 TL ile sınırlı olacak şekilde nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans çekiminden 1,25 TL işlem ücreti alınmaktadır. Çekilen nakit avansın ilk ekstrede ödenmesi gerekmektedir. Nakit avans çekebilmek için ödenmemiş ekstre borcunun bulunmaması gerekmektedir.

KUVEYTTÜRK SALE PLUS TAKSİT ÖZELLİKLERİ

Taksit: Sale Plus ile Dilediğiniz Sayıda, Dünya’nın Her Köşesinde Taksit. Sale Plus ile her işlemi taksitlendirebilir, taksit sayısını siz belirlersiniz. Taksit Belirleme/Değiştirme Seçenekleri  Call Center (444 0 123), İnternet Şubeden (www.kuveytturk.com.tr),

SMS. SMS ile taksit değiştirmek için tüm operatörlerden: Taksit (boşluk) Kart Numaranızın Son 4 Rakamı (boşluk) İstediğiniz taksit sayısını 2848 e göndererek taksit sayınızı değiştirebilirsiniz. Örnek “Taksit 1234 6” >> 2848. Size de taksit sayınızın değiştiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

27.09.2016 tarihli, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun(BDDK) Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmeliğine göre: Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemeleri ve kart, hediye çeki gibi somut bir mal ya da hizmeti içermeyen işlemler, altın, gümüş, döviz, vergi, sigorta, fatura ödemeleri, üyelik işlemleri taksitlendirilemez.

Elektronik eşya veya bilgisayar alımında azami 6 taksit yapılabilir. Havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında azami 9 taksit yapılabilir. Diğer tüm sektörlerde azami 12 taksit yapılabilir.

KUVEYTTÜRK SALE PLUS BAŞVURUSU

Sizlerde bu karttan istiyorsanız özncelikle başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Başvuru için öncelikle herhangi bir şubeye uğrayabilirsiniz. Yada dilerseniz BURAYI tıklayarak da başvurunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, böylece özel bir kredi kartının tanıtım yazısının sonuna gelmiş olduk. Umarım sizler için istifadeli bir yazı olmuştur. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Kuveytturk İle Faizsiz Konut Finansmanı

Hayalinizdeki Otomobile Kuveytturk Araç Finansmanı ile Kavuşun

Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı İhtiyaç Kart

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin