Go to ...
Kuveytturk İle Faizsiz Konut Finansmanı


Kuveytturk Konut Finansmanı- Konut sahibi olma hayali bir çok insanın rüyalarını süsler. Bundan dolayıda eşiyle birlikte canla başla çalışırlar ki bir ev sahibi olabilsinler diye. Hatta gerekirse ek mesai ve ek işlerde yaparlar. Çünkü ev sahipleri ile uğraşmak bir yana dursun aylık 700 – 800 TL kira vermek gerçekten insanın kanına dokunuyor. Hal böyle olunca da ev almaya karar veriyorsunuz. Cebinizdeki paraya bakıyorsunuz ama bu parayla evi alabilmenizin imkanı yok.

KUVEYTTURK KONUT FİNANSMANI ÖN BİLGİ

Bundan dolayı borç para bulmayı tercih ediyorsunuz ama işin içine faiz girince bu sizi bozuyor. Çünkü tüm hayatınız boyunca buna dikkat etmişsiniz ve ona göre bir yaşam kurmuşsunuz. Bizlerde bu sıkıntılı süreci atlatabilmeniz ve sizlere tamamıyla bir alternatif oluşturabilmesi adına bu yazıyı kaleme aldık. Bugün sizler için Kuveytturk faizsiz konut finansmanı hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız. Arzu ederseniz bu kredinin detaylarına hep beraber inelim.

KUVEYTTURK KONUT FİNANSMANI

Kuveyt Türk’ün Konut Finansmanı ile siz de hayal ettiğiniz eve kolayca sahip olabilirsiniz. Kuveyt Türk, beğendiğiniz evi satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar. Kar oranlarımızı öğrenebilir, geri ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Ürün ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın Şubeye uğrayabilir veya 444 0 123 / 0850 251 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Dilerseniz şimdide KONUT Finansmanlarını teker teker inceleyelim.

SABİT ÖDEMELİ KONUT FİNANSMANI

“Taksit tutarlarım her ay aynı miktarda olsun, ne ödeyeceğim belli olsun” diyen müşterilere özel ürün olan Sabit Taksitli Konut Finansmanı ile Kuveyt Türk’ün avantajlı dünyasına adım atın. Sabit Taksitli Konut Finansmanı’nda 120 aya varan vadelerle size özel oranlarla ev sahibi olmanız mümkün.

DÜZENSİZ ÖDEMELİ KONUT FİNANSMANI

Hangi ay ne kadar yapacağını kendi belirlemek isteyen müşterilere özel ürün olan Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı. Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı’nda taksit miktarlarınızı dilediğiniz gibi düşürebilir, yükseltebilir ya da ara ödemeler yapabilir, size özel taksit planını oluşturabilirsiniz.

GURBETTEN SILAYA KONUT FİNANSMANI

Hayatını yurt dışında devam ettiren, tatillerini, emeklilik yıllarını Türkiye’de geçirmeyi düşleyen, Dünya’nın en güzel şehirlerinden, sahillerinden, doğa harikası yörelerden gayrimenkul almak isteyen yabancı ülke vatandaşlarına yönelik ürünümüz Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı ile Türkiye’den gayrimenkul almak çok kolay.  Konut alımlarında 120 aya, alımlarında 60 aya varan vadelerle yararlanabilirsiniz.

Mütekabiliyet listesinde yer alan yabancı ülke vatandaşları ile yabancı ülkede yaşayan, kazançları yabancı para üzerinden olan vatandaşlarımızın hem TL hem de yabancı para üzerinden yararlanabilecekleri Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı yerli yabancı ayırt etmeden herkese aynı şartlardan, kar oranlarından gayrimenkul imkânı sunuyor. Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı için size en yakın şubemize gelebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

İŞ YERİ FİNANSMANI

Yatırım amaçlı arsa mı almak istiyorsunuz? Yeni bir dükkan mı satın alacaksınız? Ya da daha ucuza bir ofis mi buldunuz? İşte tam sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olan Arsa/İş Yeri Finansmanı 60 aya varan vadelerde müşterilerin hizmetinizde. Arsa/İş Yeri Finansmanı’ndan yararlanmak için size en yakın şubeye gelebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

KONUT FİNANSMANI KAR PAYI ORANLARI

Taksit Sayısı 0 – arasında olanlar için Kar Payı .87 dir. Taksit Sayısı 25 – 36 Ay arasında olanlar için Kar Payı %0.94 dür. Taksit Sayısı 37 – 60 Ay arasında olanlar için Kar Payı %0.94 dür. Taksit Sayısı 61 – 120 Ay arasında olanlar için Kar Payı %0.99 dur.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Konut Finnasmanını 24 Ay Vade ve %0,87 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı: 4,634.83 TL olacaktır.  İpotek Tesis Bedeli: 225.00 TL, Finansman Tahsis Ücreti: 500.00 TL, Ekspertiz Ücreti: 550.00 TLdir  Toplam Masraf: 1,275.00 TL’yi bulmaktadır. Aylık Maaliyet: % 0.9774,  Efektif Yıllık Kar Oranı: % 12.3801 dir. Ödenecek Toplam Tutar ise: 111,235.8 olarak hesaplanmıştır.

100.000 TL Konut Finnasmanını 60 Ay Vade ve %0,94 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı: 2,188.23 TL olacaktır.  İpotek Tesis Bedeli: 225.00 TL, Finansman Tahsis Ücreti: 500.00 TL, Ekspertiz Ücreti: 550.00 TLdir  Toplam Masraf: 1,275.00 TL’yi bulmaktadır. Aylık Maaliyet: % 0.9869,  Efektif Yıllık Kar Oranı: % 12.5069 dir. Ödenecek Toplam Tutar ise: 131,293.93 TL olarak hesaplanmıştır.

100.000 TL Konut Finnasmanını 120 Ay Vade ve %0,99 Kar Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı: 1,427.78 TL olacaktır.  İpotek Tesis Bedeli: 225.00 TL, Finansman Tahsis Ücreti: 500.00 TL, Ekspertiz Ücreti: 550.00 TLdir  Toplam Masraf: 1,275.00 TL’yi bulmaktadır. Aylık Maaliyet: % 1.0166,  Efektif Yıllık Kar Oranı: % 12.9044 dir. Ödenecek Toplam Tutar ise: 171,333.72 TL olarak hesaplanmıştır.

Hayalinizdeki Otomobile Kuveytturk Araç Finansmanı ile Kavuşun

Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı İhtiyaç Kart

EMİNEVİM Faizsiz Ev Alma Fırsatı ile Sıcacık Yuvalarınız Olsun

 

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin