Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı İhtiyaç Kart

Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı, İhtiyaç Kart- Para kullanımı noktasında her insanın istek ve ihtiyaçları farklılık gösteriyor. Ülkemizde bir çok kimseler dini emir ve yasaklara riayet ederek yaşamaya çalışıyorlar. Bundan dolayı da her ne kadar paraya ihtiyaç duyulsa dahi faize bulaşmak istemiyorlar. Bundan dolayıda Ülkemizde bir çok alternatif bankacılık yöntemleri bulunuyor. Her bankanın kendine göre hitap ettiği belli başlı müşterileri olabiliyor.

KUVEYTTURK FAİZSİZ İHTİYAÇ FİNANSMANI ÖN BİLGİ

Ülkemizde faiz ile iş yapan bankaların olduğu gibi faizsiz bankacılık yapanlarda var. Bunun yerine kar payı terimi kullanılıyor. Sizlerde faize bulaşmadan ihtiyaçlarınızı temin etmek isteyebilirsiniz. Bizlerde bugün sizler için bir alternatif oluşturması adına Kuveytturk ihtiyaç finansmanı olan İhtiyaç Kart hakkında önemli ve detaylı bilgilendirmelerde bulunmayı düşünüyoruz. Dilerseniz biran önce bu kredinin detaylarına inerek özelliklerini açıklamaya çalışalım.

KUVEYTTURK İHTİYAÇ KART TANIMI

“Evlilik harcamalarınız mı var?” “Seyahate mi çıkacaksınız?” “Eğitim harcamalarınız mı var?” “Mobilyalarınızı mı değiştireceksiniz?” “Evinizi mi tadilat edeceksiniz?” “Belli bir sürede yapacağınız büyük miktarlı alışverişleriniz mi var?” “Sağlık harcamalarınız mı var (Doğum, diş vs.)?” İhtiyaç Kart tam size göre. Kuveyt Türk, tüm ihtiyaçlarınıza İhtiyaç Kart ile, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan bir uygulamayla sahip olma imkânı sunuyor.

Şubeden alacağınız İhtiyaç Kart; alışverişlerinizde tek çekim avantajlarından yararlanmanızı ve ödemelerinizi ise başvurunuzda belirttiğiniz taksitle (6 aydan 46 aya kadar) ödemenizi sağlar. İhtiyaç Kart ile sadece belli mağazalarda değil yurt içinde veya yurt dışında her mağazada anlaşmış olduğunuz peşin fiyat üzerinden taksit yaparsınız. İhtiyaç Kart’ı basıldığı ay ile birlikte 2 ay boyunca kullanabilirsiniz. Örneğin; Haziran ayında basılan bir kart (ister 1 Haziran’da ister 30 Haziran’da basılsın), Temmuz ayının sonuna kadar kullanılabilir.

Alkollü içecek satan yerler,market ve gıda harcamaları, akaryakıt harcamaları, tekel bayileri, oto servisleri, döviz bürosu işlemleri, kumarhane ve şans oyunları, mahkeme ve para cezaları, oto kiralama, kontör, vergi, fatura, sigorta, akaryakıt ödemeleri ile araç galerisi ve kuyumcu mağazalarında işlem yapılamamaktadır.

KAMPANYA KOŞULLARI

Dosya Masrafı Kredi tutarının %0.5’idir. KKB Skoru 1800 ve üzeri olan müşteriler %1,30 kar oranından faydalanacaktır. KKB Skoru 1699 – 1800 olan müşteriler %1,34 kar oranından faydalanacaktır. KKB Skoru 1599 – 1700 olan müşteriler %1,40 kar oranından faydalanacaktır. KKB Skoru 1399 – 1600 olan müşteriler %1,42 kar oranından faydalanacaktır. KKB Skoru 1400 altı olan müşteriler %1,44 kar oranından faydalanacaktır.

İhtiyaç Kart için kampanya koşulları; İhtiyaç kart, harcamalarınızda üye iş yerinden bağımsız, her POS’ta taksit imkanı sağlar. İhtiyaç kart ile tüm harcamalarınız başvurunuzda belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farklı taksitlendirilir. İhtiyaç kart ile yapılan her alışveriş için yeni bir fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu ortadan kalkar. Tüm işlemleri tek hesap ekstresi üzerinden takip etme kolaylığı sağlar. Yurt dışında taksitli alışveriş imkânlarından yararlanırsınız. 50 TL ve üzeri işlemler taksitlendirilmektedir.

İhtiyaç Kart ile ihtiyaç finansmanınızı kart halinde kullanır, çalınma, kaybolma gibi durumlarda kredi kartlarının sahip olduğu güvenlik olanaklarından yararlanırsınız. İhtiyaç Kart’ı basıldığı ay ile birlikte 2 ay boyunca kullanabilir, borcunuzun içinden çıkılamayacak boyutlara ulaşmasını önlersiniz. İhtiyaç kart ile satıcıya nakit ödeme yapar gibi pazarlık yapar, harcamalarınızı alacağınız indirimli fiyat üzerinden taksitle ödersiniz. Alışverişlerinizi ihtiyaç kart ile 6 aydan 46 aya kadar, ihtiyaç finansmanı ile 6 aydan 48 aya kadar istediğiniz taksit sayısında yapabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Fİnansman Tutarını %1.30 Kar Oranı ve 48 Ay vade ile alabilirsiniz. Finansman Tahsis Ücreti 50 TL dir. Sigorta 60 TL dir. Aylık Maliyet %1.70,  Yıllık Maliyet %20,41 dir. Taksit Tutarı ise 298,90 TL olarak hesaplanmıştır.

Sevgili dostlarımız, gördüğünüz gibi başvurusu kolay bir finansman geliştirilmiş. Üstelik 48 aya kadarda ödeme imkanı bulunuyor. Biz haberini yapmış olduk. Değerlendirme işi de sizlere kalıyor artık. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir ekonomi haberinde görüşmek dileğiyle.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.