Go to ...
Kuveyt Türk İhtiyaç Kart


Kuveyt Türk İhtiyaç Kart, kar oranlı , kartı- Değerli okurlarımız, bugün özellikle belirli bir kesimin rağbet ettiği bir kredi kartı tanıtımı haberi ile karşınızdayız. Malumunuz Çoğunluğu Müslüman olan bir nüfusta yaşıyoruz ve yine vatandaşlarımızın çoğu dini vecibelerini yerine getirmeye çabalıyor ve yönde hayatını şekillendiriyor. Parasız dünya dönmüyor bu bir gerçek. Dolaysıyla iş kurarken, ev kurarken, araba alırken yani aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarımız da maddi desteğe ihtiyaç duyuyoruz.

KUVEYT TÜRK İHTİYAÇ KART ÖN BİLGİ

İşin kredi bölümü başka bir boyut ama kredi kartsız hayatı sürdürmek zor. Özellikle çalışan kesim için böyle. Dolayısıyla kredi kartı herkese lazım. Ülkemizde kredi kartı sayısı 60 milyona dayandı. Katılım bankaları da bu ihtiyaçlardan dolayı müşterilerini memnun etmek adına özel kredi kartları üretmişler. Bizlerde bugün sizler için Kuveyt Türk İhtiyaç Kart hakkında detaylı bir açıklamada bulunacağız. Sizlerde gönül rahatlığı ile bu kart sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

KUVEYT TÜRK İHTİYAÇ KART DETAYLARI

Her türlü ihtiyacınız için Kuveyt Türk İhtiyaç Kart yanınızda. “Evlilik harcamalarınız mı var?”, “Seyahate mi çıkacaksınız?”, “Mobilyalarınızı mı değiştireceksiniz?”, “Belli bir sürede yapacağınız büyük miktarlı alışverişleriniz mi var?” İhtiyaç Kart tam size göre. Kuveyt Türk, tüm ihtiyaçlarınıza İhtiyaç Kart ile, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan bir uygulamayla sahip olma imkanı sunuyor.

Şubelerden alacağınız İhtiyaç Kart; alışverişlerinizde tek çekim avantajlarından yararlanmanızı ve ödemelerinizi ise başvurunuzda belirttiğiniz taksitle (6 aydan 46 aya kadar) ödemenizi sağlar. İhtiyaç Kart ile sadece belli mağazalarda değil yurt içinde veya yurt dışında her mağazada anlaşmış olduğunuz peşin fiyat üzerinden yaparsınız. İhtiyaç Kart’ı basıldığı ay ile birlikte 2 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Örneğin; Haziran ayında basılan bir kart (ister 1 Haziran’da ister 30 Haziran’da basılsın), Temmuz ayının sonuna kadar kullanılabilir. Ayrıca alkollü içecek satan yerler,market ve gıda harcamaları, akaryakıt harcamaları, tekel bayileri, oto servisleri, döviz bürosu işlemleri, kumarhane ve şans oyunları, mahkeme ve para cezaları, oto kiralama, kontör, vergi, fatura, sigorta, akaryakıt ödemeleri ile araç galerisi ve kuyumcu mağazalarında işlem yapılamamaktadır.

KUVEYT TÜRK İHTİYAÇ KART AVANTAJLARI

Harcamalarınızda üye iş yerinden bağımsız, her POS’ta taksit imkanı sağlar. Tüm harcamalarınız başvurunuzda belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farklı taksitlendirilir. Her yapılan alışveriş için yeni bir fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu ortadan kalkar. Tüm işlemleri tek ekstresi üzerinden takip etme kolaylığı sağlar. İhtiyaç Kart ile ihtiyaç finansmanınızı kart halinde kullanır, çalınma, kaybolma gibi durumlarda kredi kartlarının sahip olduğu olanaklarından yararlanırsınız.

İhtiyaç Kart’ı basıldığı ay ile birlikte 2 ay boyunca kullanabilir, borcunuzun içinden çıkılamayacak boyutlara ulaşmasını önlersiniz. Satıcıya nakit ödeme yapar gibi pazarlık yapar, harcamalarınızı alacağınız indirimli fiyat üzerinden taksitle ödersiniz.

KUVEYT TÜRK İHTİYAÇ KART TAKSİTLENDİRME

Harcamalarınızda üye iş yerinden bağımsız, her POS’ta taksit imkanı sağlar. Tüm harcamalarınız başvurunuzda belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farklı taksitlendirilir. Her yapılan alışveriş için yeni bir fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu ortadan kalkar. Tüm işlemleri tek hesap ekstresi üzerinden takip etme kolaylığı sağlar. İhtiyaç Kart ile ihtiyaç finansmanınızı kart halinde kullanır, çalınma, kaybolma gibi durumlarda kredi kartlarının sahip olduğu güvenlik olanaklarından yararlanırsınız.

İhtiyaç Kart’ı basıldığı ay ile birlikte 2 ay boyunca kullanabilir, borcunuzun içinden çıkılamayacak boyutlara ulaşmasını önlersiniz. Satıcıya nakit ödeme yapar gibi pazarlık yapar, harcamalarınızı alacağınız indirimli fiyat üzerinden taksitle ödersiniz. Alışverişlerinizi 6 aydan 46 aya kadar istediğiniz taksit sayısında yapabilirsiniz. Yurt dışında taksitli alışveriş imkAnlarından yararlanırsınız. Not: 50 TL ve üzeri işlemler taksitlendirilmektedir. 50 TL altında işlem yapılamamaktadır.

Değerli dostlarımız, en baştada belirttiğim gibi özelliklerinden dolayı Kuveyt Türk İhtiyaç kart mükemmel bir kredi kartı. Sizlerde bu kartın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tabi biz haberi yapıyoruz, son değerlendirme de sizlere kalıyor. Arzu ederseniz aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Notum Neden Yükselmiyor, kredi notumu nasıl artırabilirim?

10.000 TL İhtiyaç Finansmanını En uygun veren Katılım Bankaları

En Uygun Kar Oranlı Taşıt Finansmanı Veren Katılım Bankaları

En düşük Kar Oranlı Katılım Bankaları Konut Finansmanı

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin