Go to ...
Kuveyt Türk 3 Ay Ödemesiz Araç Finansmanı


Kuveyt Türk 3 Ay Ödemesiz Araç Finansmanı- Sizlere ah bir arabam olsa diyenlerden misiniz? O halde bu hayalinizi daha fazla geciktirmeyin ve bir Kuveyt Türk Şubesine uğrayın. Gerçekten mükemmel ötesi bir araç finansmanı kampanyası düzenlemişler. Sizlerde faize bulaşmadan bir araç sahibi olmak istiyorsanız bu haberi okumanızı öneririz. bir şekilde kar payı ödeyerek ihtiyaçlarınızı daha fazla geciktirmeyin ve uzun vadeler ile kendinizi zorlamadan kapınızın önüne arabanızı çekin.

KUVEYTTÜRK 3 AY ÖDEMESİZ ARAÇ FİNANSMANI

Avantalı ve özel bir araç finansmanı sizleri bekliyor. Üstelik Kar payı oranı ise %1,10’dan başlıyor. 48 aya adar da taksitlendirebilme imkanınız bulunuyor. 3 ay ertelyerek kullanabilirsiniz. Eğer 3 ay erteleme kullanırsanız, ertelenen aylardaki kar oranları ilk taksitten tahsil edilmektedir.  Kredi tahsisi ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır. Dilerseniz şimdide ödeme koşullarını inceleyelim.

KUVEYTTÜRK 3 AY ÖDEMESİZ ARAÇ FİNANSMANI ÖRNEK ÖDEME PLANALRI

30.000 TL Araç finansmanını 36 Ay vade ve %1,17 Kar oranı ile alabilirsiniz. Buna göre taksit tutarınız 1.067,31 TL dir. Toplam masraflar 157,5 TL dir. Aylık Maliyet Oranı % 1.5544 ve Yıllık Maliyet Oranı ise %18,6523 dür. 

30.000 TL Araç finansmanını 36 Ay vade ve %1,11 Kar oranı (İNDİRİMLİ) ile alabilirsiniz. Buna göre taksit tutarınız 1.052,34 TL dir. Toplam masraflar 3.424,15 TL dir. Aylık Maliyet Oranı % 2.3162 ve Yıllık Maliyet Oranı ise %27,7948 dir. 

Trafik sigortası, kasko ve hayat sigortası gibi giderler yıllık toplam maliyete dahil değildir. Bir yıllık haat sigortası 32 yaşındaki bir erkek için 96,65 TL dir. Hasarsızlık indirimi olan bir müşteri 65 bin liralı bir araç için finansman alırsa kasko bedeli 1.900 TL dir. Trafik sigortası ise 1.300 TL dir.

KAMPANYA DETAYLARI

Değerli okurlarımız, hayat sigortası, kasko ve trafik sigortasını Kuveyt Türk’ten yaparsanız %1,10 faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Kampanya 31 aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu finansman kampanyasında sıfır araçlar ve 2. el araçlar yararlanabiliyor. Lakin 2. el araç 5 yaş şartı koşulu bulunuyor. En fazla yararlanabilecek vade sayısı 48 aydır. Tüm bireysel müşteriler bu kampanyadan diledikleri gibi yararlanabilirler. Taşıtın tutarı 50.000 TL ise bunun %70’i alınıyorken, 50.000 TL’nin üstündeki kısım için ise %50 finansman sağlanıyor.

Yukarıda da belirttiğim gibi faize bulaşmadan kredi almak istiyorsanız bu finansman kampanyasını düşünebilirsiniz. Kar payı oranı da gayet uygun. Özellikle kasko ve diğer sigorta giderlerinizi de kuveyt türk ile gerçekleştirirseniz kar oranı daha da cazip hale geliyor. Detaylı bilgi için Kuveyt Türk Şubelerine uğrayabilirsiniz. Dilerseniz Aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz konu başlığını tıklayın ve özel bilgilere ulaşın.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM PLATFORMLARINDAN BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı İhtiyaç Kart

10.000 TL İhtiyaç Finansmanını En uygun veren Katılım Bankaları

En Uygun Kar Oranlı Taşıt Finansmanı Veren Katılım Bankaları

En düşük Kar Oranlı Katılım Bankaları Konut Finansmanı

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin