Go to ...
Kredim Akbank’ta


Kredim Akbank’ta- Hayatta bazen yakalanan şanslar vardır ve bu şansları geldikleri anda değerlendirmek gerekir. Hele hele bu şanslar çifter çifter gelirse dadından yenmez 🙂 Bir bakarsınız işiniz ile ilgili bir ürünü %50 alma gibi bir şansınız oluverir. Sonra bir daha bakarsınız bu ürünü uzun vadede düşük faizli alabileceğiniz bir kaynak bulursunuz. İşte bu yazıda bu tür den. Şuan bankalar faiz indirimi için bir birleriyle deyim yerindeyse yarışıyorlar.

KREDİM AKBANK’TA ÖN BİLGİ

Özellikle devlet bankalarının düşük faiz politikalarıyla özel bankalar da daha fazla dayanamayarak eteklerini suya indirmiş durumdalar. Tüm bankalarda, dediğim gibi ciddi bir faiz indirimi söz konusu. Ayrıca 2 ay oldu olmayalı vade oranları da 36 aydan 48 aya çıkarıldı. Fırsat bu fırsat. Kredi ihtiyacı olanlar ellerini çabuk tutmalı. Bizlerde doğru karar vermeniz için bu siteden sizlere bankaların güncel kredi kampanyalarını aktarıyoruz. Bunlardan biri de Kredim Akbankta.

KREDİM AKBANK’TA DETAYLAR

İhtiyaç Anında Avantajlı Faiz Oranları ile Krediniz Akbank’ta sizleri bekliyor. %1,14’ten başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta. Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, dilerseniz ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz.  Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Son tarih 30 Kasım 2016 da.  Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Akbank Şubelerine başvurabilirsiniz

KAMPANYA KOŞULLARI

%1,14 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerimizden kullanılan 25 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. %1,19 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerimizden kullanılan 15 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ertelemeli kredilerde, ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir.

Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz. Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya Mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir. Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir. Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterinden getirmesine gerek yoktur) Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi.

Dilerseniz BURAYI tıklayarak hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,24 faiz oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 293,00 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı 14.113,91 TL olarak hesaplanmıştır. 

15.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 433,88 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 75 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı 20.901,33 TL olarak hesaplanmıştır. 

25.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı 713,84 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı 34.389,55 TL olarak hesaplanmıştır. 

Değerli okurlarımız, yukarıdaki şartlar bana da uyuyor diyorsanız kaçırılmayacak bir kredi fırsatı. Zaten bu yazıyı da kredi çekmek isteyenlere bir alternatif oluşturması adına derledik. Umarın sizler içinde yeterince istifadeli olmuştur. Bu yazımız dışında dilerseniz aşağıda ki farklı konu başlıklarımızı da inceleyebilir ve kredi noktasında daha da bilgi sahibi olabilirsiniz.

24 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisini En uygun Faizli Veren Bankalar

120 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası %20 Devlet Katkılı Konut Kredisi

Yapı kredi Bankası Motosiklet Kampanyası

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin