Go to ...
Kişisel ihtiyaçlarınızı ertelemeyin günde 5 liraya 5.000 krediniz Akbank’ta


Akbank 5 bin lira ihtiyaç kredisi, Ayda 150 liraya 5.000 TL kredi, hesaplı ve uygun kredi başvurusu- Merhabalar. Adım Yeşim. Doğumdan sonra ve 2 yıllık bir iş hayatının ardından, yaz ayında güzel ve iyi bir yerde doldun bir ücret ile işe başlayacağım. Mesleğim Turizm. 5 Yıldızlı lüks bir otelde yüksek mevkideki misafirleri karşılıyor ve ilgileniyorum. Yabacı dil vs. her şey var. Ama gel gör ki fiziken yıprandım. Diyet programı ve kişisel harcamalarım olacak. 5 bin lira işimi görür. Hangi bankadan kredi almalıyım?

BU YAZIMIZDA AKBANK’A DEĞİNMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ?

Değerli okurumuz ve kişisel harcamaları olan diğer okurlarımız. Herkesin kendine göre sebeplerden dolayı paraya ihtiyacı olabiliyor. Bu gayet doğal. Kimisi 5 yıldır tatile çıkmamış ve Avrupa gezisi düşünüyor. Kimisi finess vs. gitmek istiyor. Kimisi evinin bir odasını çalışmaları için düzenliyor. Örneğin fotoğrafa ilgi duyan birisi bu yönde bir oda tasarlamak istiyor. Tabi tüm bu kişisel ihtiyaçların karşılanması, insanların motive olması adına oldukça önem taşıyor.

Küçük limitlide olsa vatandaşta para yok ve uzun vadeli bu aldığı borcu ödemenin derdinde. Bizler kesinlikle zorlan şu bankadan kredi alın demiyoruz. yayın politikamıza da aykırı. Bağımsız bir kredi haberi sitesiyiz. Bugün de sizlere Akbank’ın kredi haberinden söz edeceğiz. Ayrıca diğer bankaların kredi haberlerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Uzun vade, yüksek limit ve uygun faiz oranı ile sizlere kredi vermeyi Amaçlayan akbank güzel ve farklı bir kredi kampanyası ile karşınızda. Aldığınız krediyi uzun vadeli ödeyebilmeniz için 48 ay taksit imkanı sunuyor. Bunun dışında Faiz oranı da %1,15’den başlıyor. Alacağınız kredinin limiti ve yaptığınız vadeye göre faiz oranları değişebiliyor. Ha bir de aldığınız krediyi 3 ay erteleme gibi bir imkanınız da var. 48 ay da aldığınız krediyi 3 ay ertelersiniz ve ödemelerinizi 45 ayda yaparsınız.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Akbank müşterisi olun yada olmayın herkes bu krediye başvuru yapabilir. Diyelim ki akbank müşterisi değilsiniz. O halde başvuru için Akbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Yada ben saatlerce sıra bekleyemem derseniz de akbank internet sitesinden de başvuru yapabilme imkanınız var. Yorulmayın diye hemen linki de verelim; webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx bu linki internet tarayıcınıza yapıştırarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Zaten eğer akbank müşterisi iseniz başvurunuzu, akbank internet şubeden, mobil şubeden veya telefon bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Hızlıca kredi alırken lazım olan belgeleri de sayalım. Nüfus cüzdanınız muhakkak yanınızda olmalı. Adresinizi gösteren bir belgede sunmanız gerekiyor. Yeni tarihli olmalı. Gelir belgenizi de sunmalısınız. (Maaş müşterilerinin sunmasına gerek yoktur.) Son olarak SGK Hizmet dökümü de sunmanız gerekecektir (Maaş müşterilerinin sunmasına gerek yoktur.)

48 AY VADE İLE 5 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN HESAPLAMA

5.000  TL kredi ile bir çok kişisel ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunda sıkıntı yok. Önemli olan bunu kaç ay vade ile ödemek istediğiniz. Diyelim ki, kendinizi zorlamadan 48 ay vade ile ödemelerini yapacaksınız. Akbank bu durumda %1,35 faiz oranı ile kredi alabilmenize olanak tanıyor. Aylık taksidinize baktığımız da 150,66 TL olduğu karşımıza çıkıyor. Bunun anlamı da günlük 5 TL ile 5.000 TL alabilme olanağı olarak tanımlanıyor.

Kredi tahsis ücreti 25 TL dir. Toplam geri ödenecek kredi tutarı ise 7.31,87 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,6438 dir. Efektif yıllık faiz oranı ise %21,6101 dir.

24 AY VADE İLE 5 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN HESAPLAMA

5 bin lira krediyi bir de 24 ay vade ile aldığınız da ne kadar ödeme yaparsınız bunu hesaplayalım. Akbak bu defa da vade sayısı düştüğü için faiz oranını da düşürüyor ve %1,25 sayısından yararlanmanıza olanak tanıyor. 24 ay boyunca ödemeniz gereken taksit tutarı 249,62 TL dir. Geri ödeme toplam kredi tutarı da 5.990,89 TL dir. Kredi tahsis ücreti 25 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,5432 dir. Efektif yıllık faiz oranı ise %20,1740 dır.

Etiketler:, , , , , ,

One Response “Kişisel ihtiyaçlarınızı ertelemeyin günde 5 liraya 5.000 krediniz Akbank’ta”

  1. Fatih Akça
    1 Nisan 2017, 15:25

    5 bin lira para alabileceğim bir yer var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin