Go to ...
KGF KOBİ Kredileri Qnb Finansbank’da Sizleri Bekliyor


Qnb Fİnansbank Kobi Kgf Kredileri Başvuru Detayları- Yine KOBİ’lerimize özel bir kredi haberi hazırladık. Bu sıralar her yerde dönüp duran bir reklam var. Bu reklamda elinde halteri zorlanmadan kaldıran bir adam var. Bu adam KOBİ’yi temsil ediyor. Zorlanmadan kaldırdığı halterde kolay alınabilecek krediyi. Peki neden böyle bir reklam tanıtımı yapmaya gerek duyuldu? KOBİ’lerimiz çok fazla paraya ihtiyaç duyuyorlar. Dolayısıyla bankalara kredi başvurusunda bulunuyorlar. Ama çoğunun başvurusu red ediliyor.

KOBİLERİN YAŞAM KAYNAĞI BANKA KREDİLERİ

Sürekli olarak gelişme ve yenileme endeksli olan KOB’ler, iş yapabilmek için ve büyümek için paraya ihtiyaç duyarlar. Para her zaman iş yapmak demektir. Bu yönüyle de KOBİ’ler bankalara bağımlıdırlar. Çünkü bu zamanda borç veren kurumlar olarak bankalar ön plana çıkıyor. Kredi demek KOBİ’nin yüzünün gülmesi demek. Personel çalışması, ürün üretmek ve satış yapmak demek. Ülke ekonomisini canlandırmak demek. Bu açıdan krediler KOBİ’lerin yaşam kaynağı.

QNB FİNANSBANK İLE KREDİ ALMA FIRSATI

Tüm KOBİ’lerimiz krediye ihtiyaç duysalar da her başvuru yapan kredi alamıyor. Çünkü bankalar teminat göstermelerini istiyorlar. Ama gel gör ki KOBİ’lerin çoğu teminat gösteremiyor. Teminat gösteremeyenler ise çok fazla sıkıntı duyuyorlar. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilme adına Kredi Garanti Fonu kuruldu ve bankalar ile anlaşmalı. Bu bankalar arasında QNB Finansbank ön plana çıkıyor. Bizlerde sizler için sunulan kredi kampanyaları hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

QNB FİNANSBANK KGF KREDİLERİ İLE KOBİLER RAHAT EDECEK

Bu kredi kampanyasının amacı, kredi alamayan yada istediği limitte krediye ulaşamayan KOBİ’lere kredi garanti fonu tarafından kefalet verilmesidir. Kefaleti gören bankalar da rahat ve kolay bir şekilde kredi vermektedirler. Portföy Garanti Sistemi (PGS) ile Qnb Finansbank için belirlenen KGF Kefaleti limiti dahilinde krediden yararlanabiliyorsunuz. Bu sistem ile Qnb Finansbank’ın onay verdiği ve uygun gördüğü kredileri KGF’de 2 gün içerisinde onaylamaktadır.

Bu kredilerden; Gerçek ve Tüzel KOBİ’ler, Genç girişimci ve Kadım KOBİ’ler, İhracatçı KOBİ’ler faydalanabiliyor. Yararlanılabilecek kefalet limitinin 2.500.000 TL olduğunu da söyleyelim. İstediğiniz kredinin %85’ine kadar kredi garanti fonu kefalet sağlıyor. 300 bin lira kredi alacaksanız bunun 255 bin lirasına kadar kredi alabilirsiniz. Diğer üstünü de  zaten iş yeriniz teminat olarak yeterli olacaktır. Bu yöntem ile sizlerde ihtiyacınız olan limitin kefalet oranını hesaplayabilirsiniz.

KREDİ DETAYLARI

Komisyon tutarının yıllık kefalet üzerinden alındığını ve oranının da %0,5 olduğunu belirtelim. Başvuru ücreti kredi limitiniz ne olursa olsun 250 liradır. Bunun dışında bir de bankaya dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Alacağınız kredileri en az 6 ay vadeli olarak, en yüksek ise 5 yıl yani 60 yıl vadeli olarak alabiliyorsunuz. Hemen şunu da belirtelim; Eximbank kredileri için 60 aya kadar teminat mektubu da verilebiliyor.

Aldığınız krediyi SGK veya Vergi borçlarınızın bir kısmında da kullanabilirsiniz. Kredinizin %20’sini geçmeyecek şekilde bu borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Başvurularınızı dilerseniz QNB Fİnansbank şubelerine giderek yapabilirsiniz. Bunun dışında İnternetten başvuru yapabilme imkanınız da var. Bunun için bu qnbfinansbank.com/kgf-basvuru/default.aspx?ref=abav2 linki internet tarayıcınıza yapıştırarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Başvuru adımları da çok basit. Yapmanız gereken Vergi numaranızı, yetkili olan kişinin iletişim bilgileri, yıllık cironuz, talep ettiğiniz kredi tutarı gibi bilgileri yazmak. Bu arada belirtmek istediğiniz bir durum var ise bunu açıklama bölümüne de yazabiliyorsunuz. Bunu da yaptıktan sonra güvenlik kodunu girerek gönder butonuna basarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Değerli dostlarımız, sizler için yeni ve özel bir KOBİ kredi kampanyasından söz etmeye çalıştık. Hani durumu iyi olan KOBİ’lere değilde, kredi alamayan ve destek alabilirse çok büyük işlere imza atabilecek KOBİ’lerin muhakkak ki değerlendirmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bizlerden şimdilik bu kadar. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz konuyu tıklayabilirsiniz.

KREDİ ALAMAYAN KOBİ’LERİN BU KREDİYE BAŞVURU YAPABİLMELERİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

20 yıl 240 ay vadeli konut kredisi şartları neler hangi bankalar veriyor

Türkiye Varlık Fonu Nedir? Amacı Nelerdir? Tüm Merak Edilenler Burada

Kara Liste Nasıl ve Hangi Bankalardan Sorgulanır? Detaylar İçeride

Akbank Axess KOBİ Ticari Kredi ile Paran Her An Cebinde

 

 

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin