Go to ...
Kefilsiz belgesiz 5.000 TL nakit para ing mini kredi kampanyası ile hemen hesabında


Ing bank kredi kampanyası, 5 bin lira mini kredi kampanyası, , belgesiz ve kefilsiz anında kredi – Durmadan ihtiyaç kredileri çekip duruyoruz. Kimi zaman 100 bin lira ihtiyacımız oluyor, kimi zamanda 5 bin lira ihtiyacımız oluyor. Avantajlı kredi almak tamam ama, aynı zamanda zaman kaybı yaşamadan alabileceğimiz kredi, şuan daha da önemli hale geldi. İnsanlar banka seçerken ve tercih ederken artık buna oldukça fazla önem gösteriyorlar. Çünkü zaruriyetler oluyor ve ertelenemiyor. Bunları da hızlıca çözüme kavuşturmak gerekiyor.

UFAK KREDİ LİMİTİNDE ING BANK YANINIZDA

En uygun kredi kampanyalarını zaten bu site aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede ise sizlerde istediğiniz paraya kavuşabiliyorsunuz. Bu yazımızda ise ufak limitli ve tutarlı krediye nasıl en çabuk ulaşırsınız? sorusunu sorduk ve ing bank tercihler arasında karşımıza çıktı. mini kredi kampanyası hazırlamış. Bizlerde detaylıca bir incelemeden geçirdik. Daha sonrada ilgilenecek olan okurlarımızın olduğunu düşünerek güzel bir şekilde ve sade bir de dil kullanarak derledik. Peki ing mini kredi nedir? şimdi bunu cevaplayalım.

 ING BANK MİNİ KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI

Ing bank, ufak kredi ihtiyhaçlarınız da başvuru yapabilmeniz için güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Üstelik krediye erişim durumu çok iyi. Sıra bekle, belge topla vs. teferruatlar ile uğraşmazsınız. Hatta ing müşterisi iseniz kesinlikle bankanın yüzünü görmezsiniz. İnternetten başvuru yapma imkanınız bulunuyor. Oturduğu yerden başvuru yapmak isteyenler mavi ile belirttiğimiz şu ; ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linki kullanabilirler. Bu linki tarayıcınıza yapıştırın ve 3 adımda başvurunuzu tamamlayın.

Başvuru yaptıktan sonra hemen değerlendirilmeye alınıyorsunuz. Sonuç olumlu ise onay alıyorsunuz. Ardından ing müşterisi iseniz paranız hemen hesabınıza tanımlanıyor. Gönlünüz rahat bir şekilde kredinizi hemen kullanabiliyorsunuz. Ben müşteri değilim diyorsanız onay aldıktan sonra 5 dakika bankaya uğrayıp imza atmanız gerekiyor. Bu kredi kampanyasında belge ve kefil şartı aranmıyor.

KREDİ AYRINTILARI

Kredi değerlendirilmesi ing bank tarafından yapılıyor. Yukarıda belirttiğim gibi belge falan sunmuyorsunuz. Yalnız bunun aması var. Çünkü, ing gerekli görürse kefilde talep edebilir, bir iki belge de isteyebilir. Bu durumla müşteriler karşılaşmaz. Diğerlerinde de risklilik durumunuz söz konusu olur. Belirlenen faiz oranı %1i81 dir. Bu oran sabittir. Alabileceğiniz maksimum kredi limiti 5 bin liradır. Bunun dışında kredi vadesi ise 48 aydır. Kredinizin binde 5’i oranında tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortası da yaşınıza, cinsiyetinize ve kredinin tutarına göre belirleniyor.

ING MİNİ KREDİ İÇİN HESAP TABLOSU

‘ye ihtiyacınız var. Bir iki borç var. Ayrıca eve de bir iki eşya alacaksınız. Ödeme yaparken de bütçenizi ve borçlarınızı göz önünde bulundurarak 48 ay vadenin uygun olacağına kanaat getirdiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi faiz oranı %1,81 olarak şekilleniyor. Şimdi aylık taksit hesaplaması yapalım. 48 ay boyunca aylık ödemeniz gereken borç 169 TL dir. 48 Ayın sonunda toplamda ödenecek kredi borcu 8.112 TL yapıyor. Aldığınız kredinin %0,5’i tahsis ücretini verdiğine göre sizin de ödeyeceğiniz tahsis ücreti 25 TL olacaktır.

Hayat sigortası için net bir tutar söyleyemeyiz. Sizin demografik yapınız belirleyici olacaktır. Aylık toplam maliyet oranına baktığımızda %2,1971 olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise %29,7961 dir.  Değerli okurlarımız, dünyanın kırk türlü hali var. paranın ne zaman lazım olacağı da belli olmuyor. Bu açıdan kolay krediye ulaşabilmek insanların en fazla istediği şeydir. Ayrıca faiz oranı biraz yüksek olabilir lakin, kolay kredi alma imkanınız da oluyor. Bizlerden şimdilik bu kadar. Görüşmek dileğiyle…

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin