Go to ...
İşçilere Özel %1,13 Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatını Kaçırmayın


Halkbank Sektör Çalışanlarına İhtiyaç , faizli, hesaplı ve uygun kredi kampanyası, Masrafsız ihtiyaç kredisi – Sevgili işçi ve emekçi kardeşlerim, gönül isterdi ki bu haberi okumasanız ve birikimleriniz ile ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılasanız diye. Ama bu hayatta her istediğiniz şey olmuyor. Bir de hayatın gerçekleri oluyor. Bu gerçeklere göre maaşımız ile ancak zar zor geçimimizi sağlıyoruz. Birde maddi karşılığı olan ihtiyaçlarımızı da ancak kredi çekerek sağlayabiliyoruz.

HALKBANK’TAN İŞÇİLERE ÖZEL KREDİ

Piyasada faiz oranları çok yükseldi. Birde memurlara yada emeklilere özel gibi, kredi kampanyaları var. Ama yani özel sektör çalışanlarına, özel olarak hazırlanan bir kredi kampanyası yok. Daha doğrusu yoktu. Lakin Halkbankası bunu yıkmayı başardı. Vatandaşa düşük faizli kredinin yolunu açmışlar. Bizlerde bu kampanyayı inceledik ve elde ettiğimiz verileri sizler ile paylaşmaya karar verdik. Dilerseniz bu kampanyanın özellikleri ile yazımıza devam edelim.

HALKBANK ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI

Maalesef bir çok özel bankada faiz oranları yükseldi. Devlet bankaları ise şuan için oldukça uygun faizli kredi vermeye başladı. Tabi devlet politikası. Bir şey diyemeyiz. Ayrıca da vatandaş düşük faizli kredi çekecek diye de seviniriz. Halkbank özel sektörde çalışanlar için 50.000 TL üst limitli bir kredi kampanyası yapmış.Maaş bordronuzu sunabiliyorsanız kredinizi alabilirsiniz. Kredi limiti de süper. Bu parayla bir çok işinizi ve ihtiyacınızı halledebilirsiniz.

KREDİ KAMPANYASININ MERAK EDİLENLERİ

Bir çok çalışan, asgari ücretli. Bu açıdan da düşük gelirli. Haliyle de uzun vade çok fazla tercih edilecekti. Halkbank’da 4 yıla kadar yani 48 aya kadar vade imkanı sunuyor. Aylık ödeyebilme gücünüzü bilmiyorum. Buna göre vade sayınızı seçer ve taksitlerinizi ödersiniz. Hayat sigortası yaş ve cinsiyetiniz ele alınarak belirlenecektir. Ayrıca hayat sigortasının hesaplanabilmesi için kredi vadesi ve limitinin de bilinmesi gerekmektedir. Bu açıdan ben az sonra bir iki yapacağım ve krediye başvuru yapanın erkek bir bireyin olduğunu ve 35 yaşında olduğunu düşünerek işlem yapacağım.

KREDİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU YOLU

Krediye başvuru yapacak olanların faiz oranı olarak karşılarına iki seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki %1,13 ve ikincisi ise %1,19 dur. Bu oranlar kredi tahsis ücretine göre belirlenmektedir. Örneğin 10.000 TL kredi çekeceksiniz ve 100 TL tutarındaki kredi tahsis ücretini ödeyeceğinizi beyan ettiniz. Bu durumda sizlere verilecek olan faiz oranı %1,13 dür. Tahsis ücreti ödemem derseniz de faiz oranı %1,19 olacaktır. Lakin bu oranların her ikisi de şuan ki şartlara göre çok mükemmel ve çok düşük olduğunu da belirtelim.

Krediye başvuru için size en yakın halkbankası şubesine gitmeniz gerekiyor. Tabi bankaya giderken maaş bordronuzu, kimliğinizi ve adres gösterici herhangi bir belgeyi de yanınıza almayı unutmayın. Haydi şimdide her iki faiz oranına göre hesaplama ile konumuzu tamamlayalım.

KREDİ TAHSİS ÜCRETLİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL kredi almaya karar verdiniz. Bankaya başvuru yaptınız ve kabul edildi. Vade sayınızı ise 48 ay olarak düşünüyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ne olacak ki öderim dediniz. da bu sözünüze binaen faiz olarak %1,13 oranını verdi. Şimdi elimizde bazı veriler var. Bu verileri dikkate alarak hesaplama yapar ise aylık taksit tutarınız 1.424 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 262,50 TL dir. Yıllık ödemeniz gerekecek hayat sigortası tutarı ise 15 dir.

KREDİ TAHSİS ÜCRETSİZ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL kredi almaya karar verdiniz. Bankaya başvuru yaptınız ve kabul edildi. Vade sayınızı ise 48 ay olarak düşünüyorsunuz. Kusura bakmayın ama Kredi tahsis ücreti ÖDEMEM dediniz. Banka da bu sözünüze binaen faiz olarak %1,19 oranını verdi. Şimdi elimizde bazı veriler var. Bu verileri dikkate alarak hesaplama yapar ise aylık taksit tutarınız 1.446 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 0 TL dir. Yıllık ödemeniz gerekecek hayat sigortası tutarı ise 155 TL dir.

Tags: , , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin