Go to ...
İş Bankasından Maaş Alan Müşteri ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi


Maaşım İş Bankasında Kredisi, Düşük faizli ve uygun ihtiyaç kredisi kampanyası- Bankalar müşterilerine özellikle de maaş müşterilerine özel kampanyalar düzenlerler. Bu sayede de kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirirler. Bizlerde elimizden geldiği kadarıyla bankaların müşterilerine sunduğu kampanyalardan söz etmeye çalışıyoruz. Örneğin piyasa incelemesi yaparken bugün iş bankası karşımıza çıktı. Maaş müşterilerine özel bir kampanya hazırlamışlar. Tabi bu kampanyanın yararlanma süresi var. İlk olarak bizden duyun istedik.

İŞ BANKASI MAAŞ MÜŞTERİLERİ İÇİN KREDİ ÖN AÇIKLAMA

Kredi hepimize lazım. Hayatımızın belirli aralıkları ve belirli periyotları ile durumunda kalıyoruz. İhtiyaçlar söz konusu olunca artık ertelenemiyor. Eskiden bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi olmasa da hayat devam ediyormuş. Ama şimdi böyle bir durum söz konusu değil. Vatandaşın kendine göre sebepleri ve nedenleri var. Mecbur kredi çekmek zorunda. Ama çok para vermek yerine hesaplı kredi arayışı içerinde. Sizler eğer emekli maaşınızı iş bankasından alıyorsanız yada iş bankası maaş müşterisi iseniz o halde bu kampanyayı da dikkate almanızı tavsiye ederiz.

MAAŞIM İŞ BANKASINDA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Sizlere kredi lazım. Ama yıllardır da iş bankasından maaş alıp duruyorsunuz. O halde bunu avantaja çevirmeye ne dersiniz? Çünkü iş bankasından maaş müşterilerine güzel bir kredi kampanyası geliyor. Herkesin maaşı bir değil. Doğal olarak birisi kısa bir sürede kredisi ödeyebilir. Maaşı düşük olanlar ise mecburen uzun vade ile kredi almak durumunda. İş bankası da 4 yıla kadar yani toplamda 48 aya kadar kredi taksiti yapmanıza olanak tanıyor. Sizlere de rahat bir nefes alarak, daha ufak limitli taksitler ile kredinizi ödeyebiliyorsunuz.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Alacağınız kredinin limitinin oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Daha önce bir kaç bankada daha böyle yüksek limit görmüştüm. Ama tüm bankalar böylesi yüksek limitli ihtiyaç kredisi vermiyor. Maaşınıza göre iş bankasından alabileceğiniz ihtiyaç kredisinin üst limiti 100 bin liradır. Kredinin limiti arttıkça, faiz oranı da düşüyor. En düşük faiz oranı %1,19 durur. Alacağınız kredinin özelliğine göre en yüksek faiz oranı ise %1,21 dir. Yüksek limit, düşük faiz ve uzun vade bu kredide. Yalnız Son başvuru tarihi 4 mayıs 2017. Bu açıdan elinizi biraz acele tutmalısınız.

SMS İLE BAŞVURU YAPMA İMKANI

Değerli dostlarımız, dilerseniz sms ile başvuru yapabilme imkanınız da oluyor. Buda başvuru için bankaya gitme ve sıra bekleme derdini de ortadan kaldırıyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler, mesaj ekranına büyük harfler ile NAKIT yazıp bir boşluk bırakacak ve 11 haneli kimlik numarasını yazacak ve tekrardan bir boşluk bırakıp Kredi tutarını yazacaksınız. Bundan sonra bir boşluk daha bırakıp, aylık gelirinizi yazıyorsunuz. En sonunda da cep telefonu operatörüz aracılığı ile 4402’ye sms nizi yolluyorsunuz. Cevapta hemen sizlere geliyor.

ÖRNEK HESAPLAMALAR

20.000 TL Kredi alacaksınız. Zira arabanızın bir üst modelini almak istiyorsunuz ve eve de bir iki parça eşya lazım. Geri ödeme için 36 ay vadenin yeterli olacağı kanaatindesiniz. Faiz oranını sorduğunuzda bu şartlarda %1,21 olduğunu görebiliyorsunuz. Aylık taksidinizi sorguladığınız zaman ise 717 TL çıkıyor. Geri ödenecek toplam kredi tutarının ise 25.822 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama hayat sigortası yıllık ücreti 126 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 lira olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %19,3291 dir.

50 Bin lira krediyi 48 ay vade ile aldığınızda ne kadar ödersiniz şimdi bunu hesaplayalım. İş bankası 50 bin lira ve üstü için %1,19 faiz oranı uyguluyor. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 1.446 TL dir. Toplam ödemeniz gereken anapara ve faiz tutarı ise 69.421 TL dir. Hayat sigortası 312 TL ve Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin