Go to ...
İş Bankası Kredi Kartınıza Ramazan Ayına Özel 60 TL MaxiPuan Kaçırmayın


Ramazanda Market Alışverişlerine 60 TL MaxiPuan, İş Bankası Kredi Kartınıza Ramazan Hediyesi – Bu sıralar vatandaşalrda tatlı bir heyecan var. Neden mi? Çünkü Ramazan Ayına girmemize çok kısa bir süre kaldı. Çarşı, pazar ve esnaf tüm hazırlıklarını yaptılar. Tabi sıra vatandaşa geldi. Şimdiden herkes bütçesini çıkarıp, ona göre alışveriş yapmanın derdin. Kimisi bir kilo et ile bu ayı geçirmeye çalışacak. Kimisi ise de daha zengin bir menü oluşturacak. Ama her halükarda da vatandaşın cebi yanacağa benziyor. Zira fiyatlar çok pahalı.

İŞ BANKASI RAMAZAN AYINDA MARKET ALIŞVERİŞLERİNE 60 TL MAXİPUAN

Bu yazı da maddi yükünüzü biraz daha hafifletmek adına kaleme alındı. İş bankası siz değerli müşterilerine özel bir kampanya hazırlamış. İşin açıkçası bizlerde daha fazla vakit kaybetmeden bu kampanyayı sizlere sunmak istedik ve diğer yazılarımızı biraz daha da ertelemiş olduk. Ramazan ayı ile birlikte sonuçta alışveriş yapılacak bari bunu avantaja çevirin diye yazımızın devamında İş Bankası Ramazanda Market Alışverişlerine 60 TL’ye varan MaxiPuan konulu fırsatın detaylarına değineceğiz. Hazırsanız başlayalım.

RAMAZAN AYINA ÖZEL İŞ BANKASI  60 TL MAXİPUAN

Arkadaşlar bu kampanyanın başlangıç tarihi 20 mayıs 2017 dir. Bitiş tarihi olarak ise 24 Haziran 2017 belirlenmiştir. Önünüzde uzunca bir süre var anlayacağınız. Bu kampanyaya göre maximum kartınız ile maximum üye marketlerin, maximum pos cihazlarından yapacağınız 100 TL ve üzerindeki dördüncü peşin  alışverişinizde 40 TL maxipuan kazanıyorsunuz. Ayrıca başvurunuzu maximum mobil üzerinden gerçekleştirirseniz para puanınız 60 TL’ye çıkıyor.

Ben Ramazan Ayında rahat 400 lira harcarım diyorsanız mutlaka değerlendirmeniz gereken bir kampanya olduğunu düşünüyorum. SMS ile katılım sağladığınızda kazanabileceğiniz en yüksek maxipuan 40 TL dir. Maximum Mobil ile katılım sağlarsanız ise kazanacağınız maxipuan 60 TL olacaktır. Kampanya dönemi içerisinde yani belirttiğimiz tarihler içerisinde katılımınızı sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla da katılımınızı alışverişten önce yada sonra gerçekleştirebilirsiniz.

RAMAZAN AYI KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Bu kampanyaya 3 farklı şekilde başvuru yapabileceğinizin altını çimek istiyorum. Bunlardan ilki iş bankası web sitesidir. Burada ramazan kampanyasını seçerek online başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Maximum Mobil kullanıcıları; ise kampanyalar bölümüne girerek ramazan kampanyası için katıl butonuna basmaları yeterli olacaktır.  SMS ile de başvuru yapabilme şansınız vardır. Bunun için yapmanız gerekenleri de hızlıca anlatalım. Mesaj olarak RAMAZAN yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıyorsunuz. Ardından da 4402’ye bu mesajınızı yolluyorsunuz.

ÖNEMLİ NOT

SMS ile katılım sağlayacaklar dilediği operatörü kullanabilirler. Ücret operatörlerinin tarifeleri üzerinden kesilecektir. Ayrıca başvuru numaranızın da iş bankasındaki sistemde kayıtlı olmasına dikkat edin. Bankanın bilmediği başka bir numaranızdan başvurunuzu gerçekleştirmeyin. Bu kampanyaya; maximum kredi kartları, mercedescard, maximiles ve işte üniversiteli kartları ile iş bankası bankamatik kartları dahildir. Yalnız aidatsız kartlar ile yaptığınız işlemler, maxipuan ve maximum fırsat ile yaptığınız harcamalar, şirket kredi kartları, vadematik kart, ürün iptal ve iadeleri, maximum pos cizhazlarından yapılmayan işlemleriniz kampanyaya dahil değildir.

MAXİPUAN KULLANIMI

Kampanya bitimini müteakiben 7 iş günü içerisinde maxipuanlarını kartınıza yatacaktır. Sizler ise bu puanları 20 temmuz 2017 tarihi de dahil olmak üzer kullanmalısınız. Unutmayın son kullanım tarihi 20 temmuz 2017 dir. Puanınız maximilese yüklenmiş ise maximille dönüştürülemiyor. Ayrıca avans maximil kapatmada da kullanılmıyor. Bir müşterinin yalnızca bir defa katılım hallı vardır. Dolayısıylada bir defa yararlanılabilmektedir. yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinizin peşin olması gerekmektedir.

Maximum özellikli pos cihazı olmasına dikkat edin. Aynı gün yaptığınız peşin alışverişlerden bir tanesi dikkate alınıyor. Ayrıca iptal ve iade işlemleri de dikkate alınıyor. Kafanıza takılan sooru olursa iş bankası şubelerinden veya çağrı merkezinde çözüme kavuşturabilirisiniz.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin