Go to ...
İNG Bank WEB KOBİ Kredi


ING Bank WEB KOBİ Kredi- Yıl sonu yaklaşıyor ve KOBİ’lerde de bir hazırlık başladı. Vergiler, ödemeler, ikramiyeler, kışa hazırlık, tamir tadilat, maaşlar vs. derken ciddi bir gider KOBİ’leri bekliyor olacak. Hal böyle olunca da bulmak gerekiyor. Bankalarda KOBİ’lerin bu ihtiyaçlarını bildiklerinden bir birinden güzel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Sizlerde paraya ihtiyaç duyuyorsanız bu kredi kampanyalarını değerlendirebilir ve ihtiyacınız olan paraya kavuşabilirsiniz.

İNG BANK WEB KOBİ KREDİ ÖN AÇIKLAMA

Değerli okurlarımız bugün sizler için Özel bir Bankanın KOBİ’lere sunduğu kredi kampanyasından söz edeceğiz. İNG Bank WEB KOBİ Kredi hakkında tüm merak edilenleri sizler ile paylaşacağız. Sizlerde bu sayede kredi ihtiyacınız için bir alternatif banka sahibi olabileceksiniz. KOBİ’ler genelde bu krediyi tercih ediyorlar. Oldukça avantajlı ve özel bir kredi kampanyası hazırlanmış. Arzu ederseniz lafı daha fazla uzatmadan bu özel kredinin detaylarına inelim.

İNG BANK WEB KOBİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması ve sonuçlanabilmesi için Web KOBİ Kredi Başvuru’nuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Daha yüksek kredi limitine ihtiyaç duymanız durumunda şubenizden limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Başvuru değerlendirme ön sonuçlarını size iletebilmemiz için  cep telefonu numaranızı ve e-posta bilginizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.  SMS aracılığı ile telefonunuza veya e-posta ile mailinize gelen olumlu yanıt sadece bir ön niteliğindedir. Kredi kullandırım işlemleriniz şubede tamamlanacaktır. ING Bank uygun görmediği başvuruları reddetme ve kredi kullandırmama hakkına sahiptir.  Kredinizi kullanmak için 30 gün içerisinde gerekli evraklar ile şubemize gitmeniz yeterlidir.  ING Bank gerekli gördüğü durumlarda ek bilgi ve belge talep etme hakkına sahiptir.

KİMLER FAYDALANABİLİR?

Web KOBİ Kredi yıllık resmi cirosu 15 milyon TL’ye kadar olan işletmeler için geçerlidir. Başvurunuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamladığınızda, başvuru durumunuz ile ilgili bilgilendirme SMS ve e-posta olarak tarafınıza iletilecektir. İng Bankda kredi limiti olan, grup firması bulunan, 15 milyon TL yıllık ciro sınırını aşan, ING Bank’ta herhangi başka bir kanaldan başlamış değerlendirilmekte olan kredi başvurusu bulunan müşteriler Web KOBİ Kredi başvurusunda bulunamamaktadır.

KREDİ TALEBİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

Şahıs Firmaları İçin; Kimlik, Vergi levhası yeterlidir. Limited ve Anonim Şirketler İçin; Ortakların ve yetkililerin kimlikleri, Vergi Levhası, İmza Sirküleri ve Ticaret Sicil Gazetesi (Kuruluş, unvan, ortaklık ve son sermaye yapısını gösteren) belgeler gereklidir. İnşaat Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmalar İçin; Yukarıda belirtilen belgelere ek olarak,

Cari yıl hakediş raporları, Son beş yıl içinde tamamlanan işler, Devam eden işlere ilişkin bilgileri gösterir tablo ve Firmanın makina parkının dökümü sunulmalıdır. Çiftçi ve Besiciler için; Çiftçi/Besici belgesi, Üretimi dokümanı(mal teslim belgesi,müstahsil makbuzu vb) ve Ortakların ve yetkililerin kimlikleri bankaya ibraz edilmesi gerekiyor.

Böylece KOBİ’ler için hazırladığımız özel bir kredi haberinin daha sonuna gelmiş olduk. Başvuru için iş yerinizi bırakıp bankaya gitmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu açısıyla da tercih edilen bir kredi türü. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı inceleyebilirsiniz.

İNG Bank İhtiyaç kredisi

İNG Bank %11,5 Hoş Geldin Faizli e-Turuncu Hesap

KREDİ GARANTİ FONU (KGF) MİKRO KOBİLERE MİKRO KREDİLER PROJESİ DESTEĞİ PROGRAMI

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin