Go to ...
İNG Bank Turuncu Hesap Hoş geldin Faizi üstelik 12 Ay Boyunca


İNG Bank Turuncu Hesap Hoş geldin Faizi, 1 yıl boyunca tanışma faizi İNG Bank’da- Yastık altında para biriktirenler, parasını bir bankada değerlendirmek isteyenler, bu yazımızı size özel olarak derledik. Zira toplum genelinde nakit para değerlendirilecek bir mecra aranıyor. En iyi yolda bankada faize yatırmak gibi gözüküyor. Taş atmadan dünyanın parası bir aynın sonunda hesabınıza yatıyor. Birde eğer bankaya yatırdığınız paranızın limiti yüksek ise gerçekten de çok yüksek paralar kazanıyorsunuz.

İNG BANK TURUNCU HESAP İLE HOŞ GELDİN FAİZİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Paranızı bankada değerlendirmeye karar verdiniz. şimdide banka arayışı içerisindesiniz. Bu açıdan da şuan ki okumu olduğunuz yazı üzerindesiniz. Bizlerde bu yazı ile sizlere bir banka alternatifi sunmak istiyoruz. Zira İNG Bank Turuncu hesap ile mükemmel bir kampanya başlatmış. Bizlerde bu kampanya nedir? Diye bir araştırma yapalım istedik. Elde ettiğimiz verileri ve sonuçları da değerlendirebilmeniz için sizler ile paylaşıyoruz. Yüksek derecede istifade edebileceğiniz bir yazı olmuş oldu.

İNG BANK TURUNCU HESAP TANIŞMA FAİZİ DETAYLARI

Arkadaşlar Turuncu hesap esasen bir dijital bankacılık hizmetidir. Bankaya git, sırada bekle, paranı , yatır ve bir sürü zaman kaybı yaşa gibi durumlarınız olmaz. Tüm işlerinizi internetten veya cep şubeden bir iki dakikada halledersiniz. Şube masrafı da olmadığından bu da müşterilerine artı bir özellik olarak geri dönüyor. Örneğin he nede yaptığınızda ücret ödemiyorsunuz. Bunun dışında dilediğiniz zaman paranızı çekip, dilediğiniz zaman da yatırabiliyorsunuz.

HOŞ GELDİN TANIŞMA FAİZİ

Turuncu hesap ile sizlere tamı tamına 12 ay yani bir yıl boyunca hoş geldin faizi uygulanıyor. Ben şahsen söyleyeyim daha önceleri 3 ay falan duymuştum ama 12 ay görmemiştim. Tanışma faizinin ise %12 olduğunu hemen söyleyelim. Bir yıl sonunda yani 13. aydan itibaren hoş geldin faizi bankanın belirlemiş olduğu faiz oranlarına geri dönecektir. Dolar hesabı açtıracaklara tanışma faizi %3,5 dir. Euro hesabı açacaklar için de tanışma hesabı %1,5 dir.

Peki bu standart faiz % kaç? şimdide TL için bunları örneklendirelim ve görelim.

TURUNCU HESAP FAİZ ORANLARI
 • 1 TL İLE 10.000 TL ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %6 OLACAKTIR.
 • 10.000 TL İLE ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %8 OLACAKTIR.
 • 25.000 TL İLE 75.000 TL ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %9 OLACAKTIR.
 • 75.000 TL İLE ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %10 OLACAKTIR.
 • 150.000 TL İLE 250.000 TL ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %10,50 OLACAKTIR.
 • 250.000 TL İLE 500.000 TL ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %11 OLACAKTIR.
 • 500.000 TL İLE 750.000 TL ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %11 OLACAKTIR.
 • 750.000 TL İLE 1.000.000 TL ARASINDA,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %12 DİR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %11 OLACAKTIR.
 • 1.000.000 TL ÜSTÜNDE,1 – 12 AY BOYUNCA TANIŞMA FAİZİ %4 DÜR. 13. AY İLE BİRLİKTE FAİZ ORANI %4 OLACAKTIR.

 

DİĞER ÖNEMLİ DETAYLAR

Paranız günlük faiz değeri kazandığından paranızı da saat 17.00’a kadar yatırmaya özen gösterin. Zira 17.00’a kadar yatırdığınız paralar o gün faizden yararlanacak ve değerlenecektir. 17.00’dan sonra yatırırsanız bir gün sonra faizden yararlanacaktır paranız. Bu hesabı açmak için alt limit belirlenmemiş. Lakin Döviz hesabı açacaksanız üst limit 2 dolar veya 250 bin Euro açmalısınız. TL hesabı için de en fazla 1.000.000 lira hoş geldin faizinden yararlanır.

Bu rakamların üstünde para yatıracak olursanız, üstü için ’ın belirlemiş olduğu oranlarda faiz alırsınız. Hesap açmak için da bankaya gitmiyorsunuz. Bu ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/-turuncu-hesap/eturuncu-basvuru-formu linki kullanarak online olarak hesap açabilirsiniz. Tabi siz şimdi örnek hesaplamalar yok mu diye soracaksınız. Bizlerde hemen bu hesaplamaları sizler için oluşturalım.

ÖRNEK FAİZ HESAPLAMALARI
 • 100.000 TL Paranızı 30 günlük faize yatırırsanız kazanacağınız para 842 TL olacaktır.
 • 500.000 TL Paranızı 60 günlük faize yatırırsanız kazanacağınız para 8.453 TL olacaktır.
 • 1000.000 TL Paranızı 60 günlük faize yatırırsanız kazanacağınız para 53.684 TL olacaktır.

 

Değerli dostlarımız, İng bank hakkında elde ettiğimiz verileri sizler ile paylaştık. Belirttiğimiz gibi avantaj olarak 12 ay boyunca tanışma faizi vermesi güzel. Bu aşamadan sonra sizleri kararınız ile baş başa bırakıyoruz. Ayrıca da aşağıda farklı konu başlıklarından oluşturduğumuz galerimize de bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

BU YAZIMIZI FACEBOOK VEYA TWİTTER ADRESLERİMİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Şekerbank Hoşgeldin Faizli Gece Gündüz Hesabı

Fibabanka Kiraz Hesap ile %11,75 Hoşgeldin Faizi

50.000 TL KOBİ Para Cepte QNB Finansbank İle Aynı Gün Kredi

Tags: , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin