Go to ...
Ing Bank Teknokredi


Teknosa kredi, İngbank Teknosa kredi- Yine mükemmel üstü bir konunun tanıtımı ile karşınızdayız. İng Bank ile Teknosanın ortaklaşa geliştirdikleri sistem sayesinde istediğiniz ürünü alabiliyorsunuz. Ödemelerinizi de Ing Banka yapıyorsunuz. Biliyorsunuz ki cep telefonlarını taksitli bir şekilde alamıyoruz. Tabi demokraside çareler tükenmezse, ülkemizde de tükenmiyor 🙂 Artık istediğiniz telefonu taksitli bir şekilde alabileceksiniz.

İNGBANK TEKNOSA TEKNOKREDİ DETAYLARI

Demin yukarıda da bahsettiğim gibi mükemmel ve özel bir kredi haberini yapıyoruz. Gerekli düzenlemeler yapılmazsa herhalde sistem bu yöne doğru kayacak gibi. Sabırsızlandığınızı tahmin edebiliyorum. Hazırsanız bu özel kredinin yani İngbank teknokredi kampanyasının detaylarına giriş yapabiliriz.

INGBANK TEKNOKREDİ DETAYLARI

500 TL’den 15.000 TL’ye kadar masrafsız, kesintisiz, anında Teknokredi şimdi Teknosa’da. Mesaj gönderin: TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a SMS gönderin. (Örnek: TEKNOSA TCKN). Kimliğinizi doğrulatın: Başvuru onayınız cep telefonunuza SMS ile geldikten sonra Teknosa mağazalarındaki ING Bank Hizmet Noktası’nda kimliğinizi doğrulatın, kredi evraklarınızı dijital ortamda paylaşalım, mağaza içerisinde tek evrak için imzanızı tamamlayın. Kredinizi kullanın: Krediniz hazır! Teknosa’dan yapacağınız alışveriş tutarı hemen ödensin. Geri Ödeme: Kredi taksitlerinizi İnternet Şubesi’nden, ATM’lerden veya size en yakın şubemizden ödeyebilirsiniz.

INGBANK TEKNOKREDİ KOŞULLARI

500 TL‘den 15.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda 48 aya varan vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası talep edilmemektedir. Teknosa mağazasından kullanacak kredi tutarı kadar alışveriş yapılması gerekmektedir. www.teknosa.com üzerinden yapacağınız kredi başvurularınız alışveriş tutarınızın altında olmamalı, 750 TL ile 15.000 TL arasında olmalıdır. Teknokredi başvurusunu mağazadan yapan müşteriler kredilerini Teknosa mağazalarında hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 22:00 saatleri arasında, www.teknosa.com yapan müşteriler kredilerini en yakın şubeden nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile kullanabilir.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

500 TL Krediyi 9 Ay taksitle ve %1,49 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 61 TL, Toplam Geri Ödeme Tutarı 546 TL dir. Kredi Tahsis, Komisyon, Sigorta ücreti ise bulunmuyor.

1.000 TL Krediyi 12 Ay taksitle ve %1,49 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 93 TL, Toplam Geri Ödeme Tutarı 1.120 TL dir. Kredi Tahsis, Komisyon, Sigorta ücreti ise bulunmuyor.

10.000 TL Krediyi 24 Ay taksitle ve %1,49 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 516 TL, Toplam Geri Ödeme Tutarı 1.120 TL dir. Kredi Tahsis, Komisyon, Sigorta ücreti ise bulunmuyor.

10.000 TL Krediyi 24 Ay taksitle ve %1,49 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 516 TL, Toplam Geri Ödeme Tutarı 1.120 TL dir. Kredi Tahsis, Komisyon, Sigorta ücreti ise bulunmuyor.

15.000 TL Krediyi 48 Ay taksitle ve %1,49 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 468 TL, Toplam Geri Ödeme Tutarı 22.472 TL dir. Kredi Tahsis, Komisyon, Sigorta ücreti ise bulunmuyor.

Online başvuru için burayı tıklayabilirsiniz. Sizlerde hayalinizdeki telefonu geciktirmeyiniz. Ayrıca bir çok laptop, LCD ve LED TV gibi ürünü de aylık ufak ödemeler ile alabilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin