Go to ...
İNG Bank %11,5 Hoş Geldin Faizli e-Turuncu Hesap


ING Bank %11,5 Hoş Geldin Faizi- Değerli okurlarımız 724kredinotu.com olarak sizler için işinize yarayabilecek ekonomik gelişmeleri haber yaparak sunmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı kısacık bir sürede sizlerin teveccühünü kazanmamız bu işi da doğru yaptığımızı gösteriyor.  Yalan haber yok, yanlış haber hiç yok. Bugünde yine işinize yarayabilecek ve değerlendirebilecek özel bir kampanyasını sizler için haberleştiriyoruz.

İNG BANK %11,5 HOŞ GELDİN FAİZİ GENEL AÇIKLAMA

Değerli okurlarımız, sizlerde birikimlerinizi hangi bankada değerlendirsem diye düşünüyorsanız, doğru yazı üzerindesiniz. Çünkü bu yazı sizler için bir alternatif oluşturacaktır. Bugün sizler için İNG Bank %11,5 Hoş Geldin Faizli e-Turuncu Hesap konusunu anlatmaya çalışacağız. Gerçekten de güzel bir kampanya düzenlenmiş. Ayrıca verilen faiz oranı da iddialı. Göreni çeken bir kampanya. Dilerseniz hep beraber bu kredi haberinin detaylarını inceleyelim.

İNG BANK %11,5 HOŞ GELDİN FAİZLİ E-TURUNCU HESAP

Tam 1 yıl Güncel Hoş Geldin Faizi. Üstelik ücreti yok. Türk Lirası, Dolar ve Euro birikimlerinizde tam 1 yıl boyunca hoş geldin faizi ile kazanmak için. Şube yerine dijital kanalları kullanarak her zaman daha avantajlı faiz oranı almak için ve Hesap İşletim Ücreti ve EFT/Havale masrafı ödememek için ercih edilebilir. Ayrıca vade beklemeden, istediğiniz an para çekme ve yatırma özgürlüğü için.

Para yatırmak ve çekmek için ATM’lerimizi kullanabilir, internet veya mobil bankacılık ile transfer yapabilirsiniz. Size çok kazandıracak hesabınızı şubeye gitmeden açabilmek için İng Bank ayağınıza geliyor ve hesabınızı güvenle açıyor. Sizin buradan başvurmanız yeterli. Hoş geldin süresi 12 ay olup daha önce Turuncu Hesap açmamış kişiler için geçerlidir. Bu süre içerisinde hoş geldin faiz oranı piyasa koşullarındaki gelişmelere bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönde güncellenerek birikimlerinizin piyasa koşullarında değerlenmesini sağlar.

e-TURUNCUNUN ÖZELLİKLERİ

Hoş geldin süresi 12 ay olup daha önce Turuncu Hesap açmamış kişiler için geçerlidir. Bu süre içerisinde hoş geldin faiz oranı piyasa koşullarındaki gelişmelere bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönde güncellenerek birikimlerinizin piyasa koşullarında değerlenmesini sağlar. Faiz günlük işlemektedir. Hoş geldin faiz süresi sonrasında avantajlı günlük faiz oranları uygulanır.  Hesap açmak için alt limit yoktur. Faiz oranları yıllık basit brüt oranlardır.

e-Turuncu’nun şubeden kullanımı yoktur, buradan doğan maliyet avantajını müşterilerine hoş geldin faizi olarak yansıtır. e-Turuncu Hesap’tan EFT/Havale yapılabilir, ancak düzenli veya otomatik talimatı verilemez. ATM’lerden para çekebilir ve yatırılabilirsiniz. Hafta içi saat 17.00’den önce para yatırıldığında, aynı gün faiz kazandırmaya başlar. Hoş geldin faizi ve avantajlı faiz 500.000 TL, 250.000 USD ve 250.000 EUR’ya kadar geçerlidir. Bakiyenin bu tutarın üstüne çıkması durumunda aşan kısmına daha düşük faiz oranı uygulanır. Diğer bankalardan yapılan döviz transferlerinde kullanılacak SWIFT kodu: INGBTRIS’dir. Dolar ve Euro cinsinden para çekip yatırmak için döviz işlemlerine açık ATM’leri kullanabilirsiniz.

e-TURUNCUNU İLE ÖRNEK PLANLARI
  • 100.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 30 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 100.807 TL olacaktır.
  • 200.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 60 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 203.239 TL olacaktır.
  • 300.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 90 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 307.318 TL olacaktır.
  • 500.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 365 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 548.874 TL olacaktır.

 

Sevgili takipçilerimiz, dilerseniz daha fazla bilgiyi İng Bank Şubelerinden de alabilirsiniz. Avantajlı ve gayet güzel bir kampanya gibi gözüküyor. Tabi para sizin. Dolayısıyla da değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Ing Bank Teknokredi

Acil Kredi Verilir. Durma Tıkla!!! Ayrıntılar İçeride.

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin