Go to ...
İNG Bank %11,5 Hoş Geldin Faizli e-Turuncu Hesap


ING Bank %11,5 Hoş Geldin Faizi- Değerli okurlarımız 724kredinotu.com olarak sizler için işinize yarayabilecek güncel ekonomik gelişmeleri haber yaparak sunmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı kısacık bir sürede sizlerin teveccühünü kazanmamız bu işi nasıl da doğru yaptığımızı gösteriyor.  Yalan haber yok, yanlış haber hiç yok. Bugünde yine işinize yarayabilecek ve değerlendirebilecek özel bir banka kampanyasını sizler için haberleştiriyoruz.

İNG BANK %11,5 HOŞ GELDİN FAİZİ GENEL AÇIKLAMA

Değerli okurlarımız, sizlerde birikimlerinizi hangi bankada değerlendirsem diye düşünüyorsanız, doğru yazı üzerindesiniz. Çünkü bu yazı sizler için bir alternatif oluşturacaktır. Bugün sizler için İNG Bank %11,5 Hoş Geldin Faizli e-Turuncu Hesap konusunu anlatmaya çalışacağız. Gerçekten de güzel bir kampanya düzenlenmiş. Ayrıca verilen faiz oranı da iddialı. Göreni çeken bir kampanya. Dilerseniz hep beraber bu kredi haberinin detaylarını inceleyelim.

İNG BANK %11,5 HOŞ GELDİN FAİZLİ E-TURUNCU HESAP

Tam 1 yıl Güncel Hoş Geldin Faizi. Üstelik hesap işletim ücreti yok. Türk Lirası, Dolar ve Euro birikimlerinizde tam 1 yıl boyunca hoş geldin faizi ile kazanmak için. Şube yerine dijital kanalları kullanarak her zaman daha avantajlı faiz oranı almak için ve Hesap İşletim Ücreti ve EFT/Havale masrafı ödememek için ercih edilebilir. Ayrıca vade beklemeden, istediğiniz an para çekme ve yatırma özgürlüğü için.

Para yatırmak ve çekmek için ATM’lerimizi kullanabilir, internet veya mobil bankacılık ile transfer yapabilirsiniz. Size çok kazandıracak hesabınızı şubeye gitmeden açabilmek için İng Bank ayağınıza geliyor ve hesabınızı güvenle açıyor. Sizin buradan başvurmanız yeterli. Hoş geldin süresi 12 ay olup daha önce Turuncu Hesap açmamış kişiler için geçerlidir. Bu süre içerisinde hoş geldin faiz oranı piyasa koşullarındaki gelişmelere bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönde güncellenerek birikimlerinizin piyasa koşullarında değerlenmesini sağlar.

e-TURUNCUNUN ÖZELLİKLERİ

Hoş geldin süresi 12 ay olup daha önce Turuncu Hesap açmamış kişiler için geçerlidir. Bu süre içerisinde hoş geldin faiz oranı piyasa koşullarındaki gelişmelere bağlı olarak yukarı ya da aşağı yönde güncellenerek birikimlerinizin piyasa koşullarında değerlenmesini sağlar. Faiz günlük işlemektedir. Hoş geldin faiz süresi sonrasında avantajlı günlük faiz oranları uygulanır.  Hesap açmak için alt limit yoktur. Faiz oranları yıllık basit brüt oranlardır.

e-Turuncu’nun şubeden kullanımı yoktur, buradan doğan maliyet avantajını müşterilerine hoş geldin faizi olarak yansıtır. e-Turuncu Hesap’tan EFT/Havale yapılabilir, ancak düzenli veya otomatik ödeme talimatı verilemez. ATM’lerden para çekebilir ve yatırılabilirsiniz. Hafta içi saat 17.00’den önce para yatırıldığında, aynı gün faiz kazandırmaya başlar. Hoş geldin faizi ve avantajlı faiz 500.000 TL, 250.000 USD ve 250.000 EUR’ya kadar geçerlidir. Bakiyenin bu tutarın üstüne çıkması durumunda aşan kısmına daha düşük faiz oranı uygulanır. Diğer bankalardan yapılan döviz transferlerinde kullanılacak SWIFT kodu: INGBTRIS’dir. Dolar ve Euro cinsinden para çekip yatırmak için döviz işlemlerine açık ATM’leri kullanabilirsiniz.

e-TURUNCUNU İLE ÖRNEK KAZANMA PLANLARI
  • 100.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 30 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 100.807 TL olacaktır.
  • 200.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 60 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 203.239 TL olacaktır.
  • 300.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 90 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 307.318 TL olacaktır.
  • 500.000 TL Ana Parayı %11,5 Faiz Oranı ve 365 Gün Vade ile Yatırdığınızda Toplam Elde edeceğiniz para 548.874 TL olacaktır.

 

Sevgili takipçilerimiz, dilerseniz daha fazla bilgiyi İng Bank Şubelerinden de alabilirsiniz. Avantajlı ve gayet güzel bir kampanya gibi gözüküyor. Tabi para sizin. Dolayısıyla da değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Ing Bank Teknokredi

Acil Kredi Verilir. Durma Tıkla!!! Ayrıntılar İçeride.

2017 Halkbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin