Go to ...
Hızlı ve Kolay Kredi Veren Bankalar


Anında kredi veren bankalar, hızlı kredi, kolay kredi- Acil kredi lazım, ne yapsam, ne etsem de bu krediyi bulsam dediğiniz zamanlar olmuştur. İster kabul edin isterseniz de etmeyin ama para olmadan bu dünya dönmüyor. Parasız yaşam ancak filmlerde mandıra filozofu ile sınırlı kalıyor. Hacı amca oğluna iş kuracak acil para lazım, Ali Abi iş yerine ürün alacak hemen hızlı para lazım, Genç kardeşim Yusuf hayalindeki arabaya kavuşacak ama hızlı ve anında para lazım

HIZLI VE KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR ÖN AÇIKLAMA

Yukarıda da bahsettiğim gibi her kesin kredi ihtiyacı oluyor ama bankalara gittikmiyde bin dereden su getiriliyor. Yok mu kolay ve hızlı kredi alabileceğimiz bankalar ve kredi kampanyalar? Elbette ki var. Bizlerde bu kampanyaları sizlere sunmak adına bu yazıyı sizlere hazırladık. Bugün sizler için Hızlı ve Kolay Kredi Veren Bankalar hangileri ve şartları neler bu hususlara değineceğiz. Hazırsanız ilk bankanın, ilk tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

QNB FİNANSBANK ANINDA HESABINDA KREDİ

Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok kolay. Aylık %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla Online Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için artık pazartesiyi beklemeye son. Online Kredi ile hafta sonu bile krediniz hesabınızda. QNB Finansbank müşterisiyseniz, Online Kredi’ye QNB Finansbank İnternet veya Cep Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Faiz oranları %%1,14 ile %1,45 arasında değişmektedir. Anlayacağınız faizler, kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir.

QNB FİNANSBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

30.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,14 Faiz oranı ile alırsanız Aylık taksit tutarınız 857 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 1052,17 TL dir. 

30.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,45 Faiz oranı ile alırsanız Aylık taksit tutarınız 927 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 1077,34 TL dir. 

AKTİFBANK ANINDA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ

N Kolay Kredi ile şubede sıra beklemek, sayfalarca kağıdı imzalamak, üstüne üstlük kredi kartı, sigorta ek ürün satın alma zorunluluğu yok. Nkolaykredi.com adresine gir, kısa formu doldur, evraklarını ekrandan onayla, 25.000 TL’ye kadar kredin hesabında olsun. Üstelik parana ulaşabilmen için ücretsiz N Kolay Banka Kart sahibi olacaksın.

AKTİFBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %2,09 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 360,62 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50,00TL dir.

VAKIFBANK ANINDA İNTERNET HIZINDA KREDİ

Maaş ödemesi Vakıfbank aracılığı ile yapılan bireysel segmentteki müşteriler VakıfBank İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinden Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabilirler.  VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

VAKIFBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

Sigortalı: 10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 296,77 TL dir. ( 1 yıllk hayat sigortası 35 yaşında bir erkek için; 35,55 TL dir.)

Sigortasız: 10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,43 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 307,47 TL dir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Bu kampanyaya göre; İhtiyaç kredisi başvurunuzu İnternet Şubesinden veya İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. İnternet Şubesi ve İşCep’ten 15.000 TL tutar ve 48 ay vadeye kadar yapacağınız ve onaylanan ihtiyaç kredisi başvurularınıza ilişkin tutar İş Bankası nezdindeki vadesiz TL mevduat hesabınıza aktarılacaktır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ve %1,35 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık Sigorta  Primi 67 TL dir. Aylık Taksit Tutarı: 506 TL dir. Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı ise 12.150 TL dir.

ODEABANK NAKİT HAZIR ANINDA KREDİ

Günde 8 TL’den başlayan taksitlerle gelir belgesiz, anında kredi. Üstelik 48 aya varan vadelerle. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Faiz oranları ise %1.24 ile %1.79 arasında değişmektedir. Bunu da kredi notunuz belirliyor. Yüksek kredi notuna düşük faiz hesabı anlayacağınız.

ODEABANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,24 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 234 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 40,00TL dir.

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,79 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 269 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 40,00TL dir.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin