Go to ...
Hesaplı ve Düşük Faizli Kira Krediniz İş Bankasında


24 Ay Vadeli ve %1,18 Faiz Oranlı Türkiye İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası – Değerli okurlarımız, iş bankası bence çok çok özel ve kaliteli bir kredi kampanyası geliştirmiş. Bu sabah sizlere hangi kredi kampanyasını sunsam diye düşünürken, mükemmel bir kampanyaya rastladım. Sonrasında şöyle bir düşününce, az sonra anlatacağım kampanyanın milyonları ilgilendirdiğini fark ettim. Ülkemizdeki ev ve iş yeri kiracısı sayısı ne kadar sizce? Milyonlarca. İş bankası da kira kredisi kampanyası fırsatını sizlerin ayağına kadar sunuyor.

KİRAYI PEŞİN ÖDEMEK AVANTAJ MIDIR?

Çoğu zaman ter giden bir şey söz konusu olmadığında kirayı yıllık peşin ödemek tabi ki de çok büyük avantajı da beraberinde getirir. üstelik bu avantaj hem kiracıyı hemde gayrimenkul sahibini kapsar. Öncelikle kiracı tarafından bu durumu ele alalım. Kiracı evden çıkarılma korkusunu bir kenara koyar. Özellikle bir iki yıllık peşin ödemelerde zam olayı da söz konusu olmuyor. En güzel yanı ise peşin ödenen kiralarda indirim oluyor. bir kaç tane kira kar elde ediyorsunuz.

İŞ BANKASI KREDİ KAMPANYASI İLE YANINIZDA

Ev sahibi de her ay zamanın da kira yatacak mı? tarzında korkulardan uzaklaşacak ve ödemelerini daha da rahat yapabilecek. Üstelik toplu para da eline geçmiş olacak. Peki kirayı peşin ödeyebileceğimiz parayı nereden bulacağız? Kaç kişide bu kadar para var ki? Dolayısıyla da iş bankası Kira Kredisi Kampanyası diye bir fırsat sizlere sunuyor. Bu sayede sizlerde aradığınız parayı tedarik edebileceksiniz. Haydi vakit kaybetmeden bu kampanyanın detaylarına bakalım ve inceleyelim.

İŞ BANKASI KREDİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Kiranızı peşin ödemeniz için, ihtiyaç duyduğunuz krediye iş bankası aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz. Üstelik faiz oranı ise çok çok düşük. Kira kredisi için sizlere sunulan faiz oranı %1,18 dir. Kredi vadesini ise en fazla 24 ay yapabiliyorsunuz. Bu sayede uzun vadede borcunuzu kapatabilirsiniz. Ama ben genelde yapılan kira kontratı kadar vade yapılacağını düşünüyorum. Bu kampanyaya göre kira kontratındaki tutar kadar ve bu tutara ek olarak emlak komisyon ücreti ile depozito ücretini ekleyerek kredi alabiliyorsunuz.

Ardından siz rahat rahat evinizde otururken, ev sahibiniz de kira korkusu olmadan kendi işine bakabilecek. Başvuruda tek yetkili merci iş bankasıdır. Bu açıdan başvurunuzu değerlendirme ve nihai sonuca bağlama işi de iş bankasının inisiyatifine bağlıdır. Normal şartlar da kefil ve ön şart aranmıyor. Ama çok riskli bir vatandaş iseniz banka başvurunuzu kabul etmeyebilir. Yada kefil isteyebilir. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecektir. Bunun haricinde hayat sigortası primi de yatırmanız gerekiyor. Haydi dilerseniz sayısal veriler ve hesaplamalar ile bu konuyu daha da iyi anlayalım.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Şimdi diyelim ki 10 bin liralık bir kira kontratınız var. Geri ödemenizi de 12 ay vade ile yapmak niyetindesiniz. Demin faiz oranının %1,18 olduğunu zaten belirtmiştik. Peki aylık taksidiniz ne kadar olacak? haydi hemen hesaplayalım. Bu verilere göre taksit borcunuz aylık olarak 912 lira olacaktır. Geri ödeyeceğiniz toplam kredi miktarı ise 10.944 lira olacaktır. Kredi tahsis ücreti 10 bin liranın binde beşi kadar olduğundan 50 lira kadar bir ödeme yapacaksınız. 35 Yaşındaki bir erkek müşteri için ortalama hayat sigortası tutarı ise 83 lira olacaktır.

Şimdi diyelim ki 10 bin liralık bir kira kontratınız var. Geri ödemenizi de 24 ay vade ile yapmak niyetindesiniz. Demin faiz oranının %1,18 olduğunu zaten belirtmiştik. Peki aylık taksidiniz ne kadar olacak? haydi hemen hesaplayalım. Bu verilere göre taksit borcunuz aylık olarak 494 lira olacaktır. Geri ödeyeceğiniz toplam kredi miktarı ise 11.865 lira olacaktır. Kredi tahsis ücreti 10 bin liranın binde beşi kadar olduğundan 50 lira kadar bir ödeme yapacaksınız. 35 Yaşındaki bir erkek müşteri için ortalama hayat sigortası tutarı ise 67 lira olacaktır.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin