Go to ...
Herkese Uygun Krediler Ziraat Kredi Paketlerinde


Bankası İhtiyaç kredisi, Ziraat Bankası Konut Kredisi, Ziraat Bankası Taşıt Kredisi- Durmadan bankalardan kredi çekip duruyoruz. Kredi başlıklarımızı da genel itibariyle; ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi oluşturuyor. Bu başlıklar altında kredi alıyoruz. Bizlerde bugün bu kredinin içerisinde yer aldığı özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Ziraat bankası devlet bankası olmasına rağmen, neredeyse özel bankalara taş çıkarıyor.

ZİRAAT KREDİ PAKETİ

Ziraat bankası yaptığı kredi kampanyaları ile en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Bugünde ziraat bankasının özel bir kredi paketinden söz edeceğiz. Zira bu paket içerisinde hem tüm kredi seçenekleri bulunuyor. Dilerseniz maddi gücünüzün yettiği kadar tüm kredilere başvuru yapacağınız gibi, dilerseniz de sa bir kaçına da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Peki bu kredi paketi ile bizlere ne sunuluyor? Haydi bunları teker teker inceleyelim.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ

20.000 TL Tüketici kredisini %1,15 faiz oranı ve ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı ise 572,56 TL dir. Kredi Tahsis ücreti olarak ise 100 TL dir. olarak da hesaplanan tutar %18,22 dir.

20.000 TL Tüketici kredisini %1,12 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı ise 580,00 TL dir. Kredi Tahsis ücreti ise alınmıyor. Yıllık Maliyet oranı olarak da hesaplanan tutar %18, dir.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ

20.000 TL (Kaskolu) Taşıt kredisini %1,13 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı ise 569,60 TL dir. Kredi Tahsis ücreti olarak ise 100 TL dir. Yıllık Maliyet oranı olarak da hesaplanan tutar %17,88 dir.

20.000 TL (Kaskosuz) Taşıt kredisini %1,15 faiz oranı ve 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı ise 572,56 TL dir. Kredi Tahsis ücreti olarak ise 100 TL dir. Yıllık Maliyet oranı olarak da hesaplanan tutar %18,22 dir.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ

20.000 TL Konut kredisini %0,88 faiz oranı ve 120 ay vade ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı ise 1.352,71 TL dir. Kredi Tahsis ücreti olarak ise 500 TL dir. Yıllık Maliyet oranı olarak da hesaplanan tutar %11,35 dir.

Şimdiye kadar yukarıda, sizler için ziraat bankasının kredi hesaplamalarını sunmaya çalıştık. Faiz oranlarını, aylık taksit tutarlarını, yıllık maliyet oranını vs. bildirmiş olduk. Bu kredilerde sigortasının yaptırılması zorunludur. Hayat sigortası da kişinin cinsiyetine ve yaşına göre de değişiyor. Örneğin 35 yaşındaki erkek bir bireyi düşünelim. Buna göre ortalama 1 yıllık kredi tutarı; ihtiyaç kredisinde 42,16 liradır. Taşıt kredilerinde 20,52 TL dir. Konut kredilerinde ise 102,57 TL dir.

Bu paketlerden yararlanmak isteyenlerin ziraat bankası müşterisi olmaları gerekiyor. Örneğin emekli maaşını ziraaten alması gerekiyor. Yada bir hesabınız veya kredi kartının olması gerekiyor. Ziraat kredi paketleri için detaylı bilgiye Ziraat bankası şubelerinde ulaşabilirsiniz. Bizler bankanın paylaştığı bilgileri anlaşılır bir dille sizlere sunmaya çalıştık. Ayrıca aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız kredi haberleri konulu galerimizi de incelemeyi unutmayınız. Yeni bir haberde buluşuncaya kadar hoşça kalın.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TİWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM ADRESLERİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Resimli Anlatım İle Findeks Kredi Notu Sorgulama

Özel Kampanyalar İle Emeklilerin Ziraat’te Artısı Çok

Denizbank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit Kredi

Garanti Bankası Kış Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

One Response “Herkese Uygun Krediler Ziraat Kredi Paketlerinde”

  1. Levent Zopcuk
    22 Mart 2017 at 15:15

    Merhaba. Ben kendi iş yerimi açmak için 50.000 bin tl ye ihtiyaç vardır. Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin