Go to ...
Hayalinizdeki Otomobile Kuveytturk Araç Finansmanı ile Kavuşun


Kuveytturk faizsiz araç finansmanı- Herkesin hayallerinden bir tanesidir otomobil sahibi olabilmek. Eskilerde oldukça lüks olan otomobiller şimdilerde oldukça büyük bir gereklilik. Bir çok işimizde kullanabiliyoruz. Lakin otomobiller vergilerden dolayı oldukça pahalıya mal oluyor. Bundan dolayı da cebimizde tutup da bir otomobil alacak para çıkaramıyoruz. Mecburen otomobil alabilmek için borç para almamız gerekiyor. Hemen bankalara koşturuyoruz.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI GENEL AÇIKLAMA

Tabi bankaya gittiğinizde şu problem ile kaşılaşıyorsunsunuz. Oda; faiz. Bir çok insan faize bulaşmadan hayatını sürdürüyor. Bundan dolayıda bazı bankalar faizsiz yani kar payı ile iş ve işlemlerini yürütüyor. Bizlerde sizlerin bu hassas noktanızı bildiğimizden sizlere bir alternatif oluşturması adına bugün Kuveytturk konusunu işlemeyi düşünüyoruz. Sizlerde bu sayede ihtiyacınız olan araca kavuşabileceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI

Yeni bir araç mı satın almak istiyorsunuz? Ya da daha uygun fiyata 2. el bir araç mı buldunuz? Hemen araç sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Kuveyt Türk’e başvurmak. Kuveyt Türk, beğendiğiniz aracı satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar.  Ürün ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın şubeye gelebilir veya 444 0 123 / 0850 251 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ

48 aya kadar vade imkanı ve 5 yaşa kadar ikinci el sizleri bekliyor. Ayrıca kendinizin belirleyebileceği size en uygun ödeme planını da hazırlayabilirsiniz. Finansman tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL’nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Öncelikli olarak Kuveyt Türk Şubeleri’nden edinebileceğiniz bireysel kredi başvuru formunu doldurmanız ve istenilen belgeleri temin etmeniz gerekir. Hangi aracı satın alacağınıza karar verdiyseniz, talebinize göre geri ödeme planı oluşturabilirsiniz. Katılım bankaları prensipleri gereği henüz arabanın satışını yapmadan ve herhangi bir peşinat veya kaparo ödemeden önce arabanın alım talebini, modelini, fiyatını gösteren belgeyi (proforma fatura) şubeye iletmelisiniz.

Kuveytturk bu belgelere göre araç bayisine siparişte bulunur ve aracı satın alır. Arabayı Kuveyt Türk adına bayiden satın alabileceğinize dair size vekalet verilir. Araç bayisine ödeme yapıldıktan sonra Kuveytturk arabanın satışını size yapar ve siz aracı teslim alabilirsiniz. Teslimattan sonra bayi faturayı bankaya iletir, banka da arabanın satışını size yapar.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Araç Finansmanını 48 Ay vade ve %1.17 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1,438.82 TL dir. Aylık Maaliyet: % 1.4273, Efektif Yıllık Kar Oranı: % 18.5381 dir. Ödenecek Toplam Tutar: 69,063.51 TL olarak hesaplanmıştır. Finansman Tahsis Ücreti ise; 262.50 TL dir. 

Tahsis ücreti müşteriden peşin olarak tahsil edilmektedir Ödenecek toplam tutar finansman tahsis ücretini içermemektedir. Bu ödeme planı bilgi amaçlıdır. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.’ni hiçbir şekilde taahhüt altına sokmaz. Ayrıca Kasko/Satış değerinin 50.000 TL’ye kadar %30’u, 50.000 TL üzeri araçlarda 50.000 TL’nin %30’una ek olarak kalan tutarın %50’si peşinat olarak gereklidir.

Kuveytturk araç finansmanı hakkında tüm detayları sizler için aktarmış olduk. İstifade edeceğinizi düşünüyorum. Zira kar payı oranı çok makul ve hesaplı gözüküyor. Tabi son değerlendirmeyi yapacak olan kişi sizsiniz. Biz sadece haber yapıyoruz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı İhtiyaç Kart

EMİNOTOMOTİV ile hayalinizdeki otomobili faizsiz alın

 

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin