Go to ...
Hayalinizdeki Otomobile Kuveytturk Araç Finansmanı ile Kavuşun


Kuveytturk faizsiz araç finansmanı- Herkesin hayallerinden bir tanesidir otomobil sahibi olabilmek. Eskilerde oldukça lüks olan otomobiller şimdilerde oldukça büyük bir gereklilik. Bir çok işimizde kullanabiliyoruz. Lakin otomobiller vergilerden dolayı oldukça pahalıya mal oluyor. Bundan dolayı da cebimizde tutup da bir otomobil alacak para çıkaramıyoruz. Mecburen otomobil alabilmek için borç para almamız gerekiyor. Hemen bankalara koşturuyoruz.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI GENEL AÇIKLAMA

Tabi bankaya gittiğinizde şu problem ile kaşılaşıyorsunsunuz. Oda; faiz. Bir çok insan faize bulaşmadan hayatını sürdürüyor. Bundan dolayıda bazı bankalar faizsiz yani kar payı ile iş ve işlemlerini yürütüyor. Bizlerde sizlerin bu hassas noktanızı bildiğimizden sizlere bir alternatif oluşturması adına bugün Kuveytturk Araç Finansmanı konusunu işlemeyi düşünüyoruz. Sizlerde bu sayede ihtiyacınız olan araca kavuşabileceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI

Yeni bir araç mı satın almak istiyorsunuz? Ya da daha uygun fiyata 2. el bir araç mı buldunuz? Hemen araç sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Kuveyt Türk’e başvurmak. Kuveyt Türk, beğendiğiniz aracı satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar.  Ürün ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın şubeye gelebilir veya 444 0 123 / 0850 251 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ

48 aya kadar vade imkanı ve 5 yaşa kadar ikinci el araç finansmanı sizleri bekliyor. Ayrıca kendinizin belirleyebileceği size en uygun ödeme planını da hazırlayabilirsiniz. Finansman tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL’nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır.

KUVEYTTURK ARAÇ FİNANSMANI İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Öncelikli olarak Kuveyt Türk Şubeleri’nden edinebileceğiniz başvuru formunu doldurmanız ve istenilen belgeleri temin etmeniz gerekir. Hangi aracı satın alacağınıza karar verdiyseniz, talebinize göre geri ödeme planı oluşturabilirsiniz. Katılım bankaları prensipleri gereği henüz arabanın satışını yapmadan ve herhangi bir peşinat veya kaparo ödemeden önce arabanın alım talebini, modelini, fiyatını gösteren belgeyi (proforma fatura) şubeye iletmelisiniz.

Kuveytturk bu belgelere göre araç bayisine siparişte bulunur ve aracı satın alır. Arabayı Kuveyt Türk adına bayiden satın alabileceğinize dair size vekalet verilir. Araç bayisine ödeme yapıldıktan sonra Kuveytturk arabanın satışını size yapar ve siz aracı teslim alabilirsiniz. Teslimattan sonra bayi faturayı bankaya iletir, banka da arabanın satışını size yapar.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL Araç Finansmanını ve %1.17 Kar Oranı ile alırsanız, aylık ödemeniz gereken tutarı 1,438.82 TL dir. Aylık Maaliyet: % 1.4273, Efektif Yıllık Kar Oranı: % 18.5381 dir. Ödenecek Toplam Tutar: 69,063.5 olarak hesaplanmıştır. Finansman Tahsis ise; 262.50 TL dir. 

Tahsis ücreti müşteriden peşin olarak tahsil edilmektedir Ödenecek toplam tutar finansman tahsis ücretini içermemektedir. Bu ödeme planı bilgi amaçlıdır. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.’ni hiçbir şekilde taahhüt altına sokmaz. Ayrıca / değerinin 50.000 TL’ye kadar %30’u, 50.000 TL üzeri araçlarda 50.000 TL’nin %30’una ek olarak kalan tutarın %50’si peşinat olarak gereklidir.

Kuveytturk araç finansmanı hakkında tüm detayları sizler için aktarmış olduk. İstifade edeceğinizi düşünüyorum. Zira kar payı oranı çok makul ve hesaplı gözüküyor. Tabi son değerlendirmeyi yapacak olan kişi sizsiniz. Biz sadece haber yapıyoruz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Kuveytturk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı İhtiyaç Kart

EMİNOTOMOTİV ile hayalinizdeki otomobili faizsiz alın

 

Tags: , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin