Go to ...
Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Hediye


Halkbank, Paraf, kampanyası, 100 TL Paraf Para Hediye- Duyduk duymadık demeyin, peynir ekmek yemeyin… Yine özel yine mükemmel bir yazı ile karşınızdayız. O adar mükemmel ki çıkar çıkmaz bu özel kampanyaya dahil olanların sayısı da her geçen gün artıyor. Yeni yıla 15 gün gibi bir süre kaldı. Alış veriş listeleri ciddi manada kabardı. Küçük oğlanın oyun konsolu, kızın akıllı telefonu, büyük oğlanın notebook’u, eşe özel hediye ve tabi ki de yeni yıla özel market alışverişleri.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL PARAFPARA FIRSATI GENEL AÇIKLAMA

Anlayacağınız liste çok çok kalabalık. Dolayısıyla da masraflarında ardı arkası kesilmiyor. hepimizde bu tip alışverişlerimizde kredi kartı kullanıyoruz. Bankalarda bundna haberdar oldukları için bizleri tercih edin anlamında kredi kartı kampanyaları ve fırsatları düzenliyorlar. Sizlerde alışverişlerinizi henüz gerçekleştirmediyseniz, bu yazıyı muhakkak okumanızı tavsiye ederiz. Zira bugün sizlere Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Fırsatı konusunu anlamaya çalışacağız.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL PARAFPARA FIRSATI

Değerli dostlarımız Halkbank 100 TL paraf puan kazanma imkanı sunuyor. Buda gerçekten mükemmel bir . Zira alışverişleriniz 1.000 TL tutuyorsa bunun 100 TL’sini bedavaya getiriyorsunuz anlamına geliyor. İşin doğrusu kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu krediden 31 aralık tarihine kadar yararlanabiliyorsunuz. İster yurt dışında isterseniz yurt içinde hangi bankanın cihazı olursa olsun yaptığınız peşin veya taksitli harcamalar bu kampanyaya dahildir.

100 lira ve üzeri ikinci işlemlerde yani alışverişlerinizde 20 TL paraf puanı da cebinize katıyorsunuz. Toplamda ise yararlanabileceğiniz ve kazanabileceğiniz paraf puan hediyesi 100 TL dir. Tamda burada önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. aynı gün ve aynı yerinden yapacağınız alışverişlerde sadece ilki bu kampanya kapsamına alınıyor. Bu maddeye dikkat etmeniz gerekiyor anlayacağınız.

HALKBANK YENİ YILA ÖZEL PARAFPARA KATILIMI

Bu kampanyaya katılmak çok kolay. ilk harcamanızdan önce cep telefonunuzu elinize alıp sms bölümünü açıyorsunuz. ardından da mesaj bölümüne YENİYIL yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz. Daha sonrada kartınızın son 6 hanesini yazıyorsunuz. Geriye hangi operatör olursa olsun fark etmez 3404’e mesaj atıyorsunuz. Önemli bir hatırlatmada daha bulunalım hemen; mesaj atarken bankada kayıtlı numaradan atmalısınız. Başka numaranızdan veya başkasının telefon numarasından kampanyaya katılamazsınız.

Bu kampanyadan bazlı oluyor. Dolayısıyla da bir müşteri sadece bir kere 100 TL den yararlanabiliyor. Bir mesaj atmanız ile birlikte tüm halkbank kredi kartlarınız da otomatikman krediye dahil olur. Paraf, sanal kartlar, ek kartlar ve parafly kampanya dahilindeki kartlardandır. Lakin halkcard ve business kartlar kampanyaya dahil değildir. Ayrıca parafpuan harcamaları, avans işlemleri Parafpuan olarak değerlendirilmiyor.

Kazandığınız Paraf Puanları 12 ocak 2017 tarihine kadar harcamanız veya kullanmanız gerekiyor. Eğer paraf puanlarınızı kullanmazsanız 13 ocak 2017 tarihinde kazandığınız puanlar banka tarafından geri alınacaktır. Sizlere tavsiyem bu tarihleri kaçırmamanız ve zamanında paranızı harcamanız.

Halkbank Yeni yıl Parafpuan hakkında söylenmesi gereken tüm detaylara değindiğimize inanıyorum. Umarım sizlerde hakkıyla yararlanırsınız. Böylece bir yazının daha sonuna doğru ve güncel bilgiler ile ulaşmış olduk. Yeni bir kredi ve kredi kartı haberinde buluşmak dileğiyle, aşağıdaki konu galerimiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Diğer yeni yıl kredi kampanyalarını bulabilir beğendiğinizi veya merak ettiğinizi inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM PARAF KULLANICILARININ DA GÖRE BİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Garanti Bankası 2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası

Alkbank İlk Kredim ile Yeni Yıl Sürprizi

Yeni yılda en düşük krediyi çekebileceğiniz bankalar burada

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

One Response “Halkbank Yeni Yıla Özel 100 TL Parafpara Hediye”

  1. 1 Ocak 2019 at 13:22

    100 tl hediye varmıs yıl bazı hediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin